İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

gittigidiyor`un sahipleri hakkındaki izlenimim

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
caesar aslında dediğin gibi belki sömürü belki kolay para kazanma...ilk okuyunca şey diyecektiim.talep olmasa adamlar yapmaz:D

sonra klasik şey aklıma geldi tv cilerin halk istemese biz televole yayınlamayız:Dhalk istiyor demeleri aklıma geldi!!!!

geçenlerde dikkatinizden kaçmamıştır...AP bir karar almış 1 hafta süreyle paris hilton haberi geçmeyeceğiz bakalım insanlar bizden paris hilton haberi isteyecekmi veya eksikliğini hissedecekmi! 1 hafta süresince hiçbir yayın kuruluşu bu yönde bir talep belirtmemiş

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Zengin bi millet değiliz kim şimdi 100000 le riske girerki.Başta bişeylerin oturması lazım.Ama param var riske girerim diyen çıkarsa ve bide sabırlı bi adamsa emin olun 3-4 ay sonra paraya para demez

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gizli sahibi derken ?büyük hisse bakımından mı?yoksa ben birkaç ay önce ilab`ın gg hissesi aldığını okumuştum..zaten www.ilab.com.tr de ortak olduğu haberi var..ama orada dediğine göre azınlık hisse sahibiymiş

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zengin bi millet değiliz kim şimdi 100000 le riske girerki.Başta bişeylerin oturması lazım.Ama param var riske girerim diyen çıkarsa ve bide sabırlı bi adamsa emin olun 3-4 ay sonra paraya para demez

ya heralde en yakın ve canlı örneği garantiarkadaş tır ....

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
GG in arkasında Doğuş Holding var. Direk sahibi değil ama...

Ayrıca ebay'ı ilk taklit eden olmaktan başka bir özelliği yok maalesef. Hala da birebir kopyalayamadılar...

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
GG in arkasında Doğuş Holding var. Direk sahibi değil ama...

Ayrıca ebay'ı ilk taklit eden olmaktan başka bir özelliği yok maalesef. Hala da birebir kopyalayamadılar...
evet hala eksikleri var !!!!ama birebir çakma imajı vermeme için yapmıyorlar bence!!!:D

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kopya fikirler gg sahiplerinin yaptığı. + gg sahibi galatasaraylı eski bir futbolcu diye duymuştum yanlış olabılır:)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
zenginin parası zügürtün cenesini yorarmış :p (şaka size degil ) valla g.g ve g.a paraya para demiyorlar.

izmir.net üye olmuştum ve günde 10 tane kızdan mesaj geliyordu halbuki üye olalı 2 gün olmuştu hepside standart mesajalr nasıl tanışmak istermisin bugun neden yanlızsın gibi abuk sabuk milleti kandırıp para kazanma yolundalar.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Tartışacak çok birşey yok

ebay -> gittigidiyor
monster -> kariyer
youtube -> izlesene

Daha çok var bu şekilde. İlk klonlayan kazanır oyunu bu. Fikriniz varsa paraya ihtiyacınız yok. Klonlayacaksanız paraya ihtiyacınız var, çünkü adı üstünde ondan 100 tane var :)

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
klonlayacak yeni model var mı sorusu akla geliyor hemen:D

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
hakia, aramada "soruya göre sonuç getirme" sistemli sanırım.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
gittigidiyorun ortağı (bir rivayete göre gizli sahibi) olan firma (iLab holding) netin uğuruna çok inanıyor. kariyer.net, sigortam.net başıca örnekler..

.net uzantısını nedense ben de çok seviyorum elimdeki bütün domainler .net ve .net domaini iyi değil diyenlere her zaman kariyer.net i örnek vermişimdir.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
o zaman org daha güzel:)

sozluk.sourtimes.org

sourtimes uzantı ve adı ne olursa olsun yine tutardı, pilli network de .org lar dan gidiyor :)

Birkaç gündür bundan çok bahsediyorum, artık türkçe domainlerin yastık altından çıkma zamanı geldi, özellikle 2008 tam mücadele yılı olacak. Bir an önce ya projeye dönüşmesi lazım yada satılması lazım bu yastıkaltı domainlerin yoksa değerini kaybedecek.

tabs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende .net taraftarı bir insanım düşündüğünüz zaman dilimizle daha çok uyuşuyor türkçe herhangi bir kelimenin domainin .com yerine .net i size daha cazip gelicektir düşünüp deneyin..

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
gıttı gıdıyor ne yaptıkı ?
çok basıt ornek aldı; dunyada bır çok bu turde sıte vardı sahıbınden .com daha eskıydı sanırım ancak gıttı gıdıyor gıbı tutunamadı
sonuc olarak dışarıda başarı yakalamış projelerı turkıyeye getırmke lazım orneğın bır paypal tarzı birşey düşünsenıze veya portal değil sadece maıl hızmetı veren kalıtelı bır sıte veya flickr di sanırım oyle bir prje yurtdışında başarı yakalamış proje çok fazla işte bunları turkıye şartlarına gore uyarlayanalr kazanıyor tabı bunun içinde buyuk bır sermaye lazım bence gittigidiyordan daha başarılı bır sıte var oda yemeksepeti.com :)

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yemeksepetinde müthiş bir organizasyon var ona bayılıyorum....buarada arkadaşlar yarın itü maşka kampüsüne hepsiburada nın genel müdürü geliyor isteyen olursa gelebilir diyecem:D bende dışarıdan katılıyorum kimsenin bişey dediği yok zaten 4 te d sınıfı bilmem kaçta....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5