İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gmail DaĞitim

G

guajira

Misafir
Öyle deme iyi oldu. Spam olayı çok güzel. Mp3 yüklüyorum ben kendi mail hesabıma. Yedek Harddisk gibi birşey.

EuphrateS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mp3 nasil yukluyorsun ? ben 2 mb lik bir dosyayi bile gonderemiyorum :( surekli hata veriyor

G

guajira

Misafir
zipli mp3 dosyalarını attach yaparak maile ekliyorum. arada bir sorun çıkarsa da onlarda ikinci denemede yükleniyor.

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
OakLyn' Alıntı:
Bende davet var. Ben yapayım.

An invitation has been emailed to your friend salvador at [email protected]

Hayırlı olsun

Arkadaşlar,

burada tr.st arkadaşımız davetiye dağıtıyor. Şimdi tek terk silsem mesajları konu iptal olacak. Lütfen konunun başını sonunu okuyun mesaj göndermeden önce...

Ayrıca, buraya SADECE istekte bulunmak için mesaj yazınız !!

Saygılar

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
uslanmaz' Alıntı:
davetiye isteyenler bana maillarını yazıp özel msg atsınlar

uslanmaz bari sen dağıtmasaydın konuyu... mail dağıtımda yeni başlık açın lütfen böyle işler için....
iyi çalışmalar...

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu başlığı Gmail DaĞitim ve ilk yazdığın msg da gmail davetiye dağıtımı ile ilgili bu yüzden konuyu dağıtmış olmuyorum sanırım. dağıttıysak kusura bakmasın kimse.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5