İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Godaddy ftp bilgileri

seyyaq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
godaddy den linux host aldım.Ya panelden manuel olarak dosya atma sistemi var nasıl giricem cuteftp ile sisteme.bana yardımıcı olunuz?_

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anladigim kadariyle cuteftp kullanarak sitene dosya aktarimini soruyorsun

cuteftp kullanarak manuel olarak dosya upload etmek istiyorsan
cuteftp yi çalistirarak file menusunden upload Manually'yi secerek akdaracagin dosyanin yolunu gir c:\belgelerim\*.html gibi ok dediinde secmis oldugun httpdocs klasorune upload edebilirsin diger taraftan cuteftp yi açtiginda ayr1lm1s iki bölum cikar karsina sol taraftaki bolum pc icerigini sag taraftaki bolum ftp alanini gosterir diger taraftan file dan connect i secersen kars1na bir dialog kutusu cikacaktir hostaddres kismina ftp.domain'ini yaz user ve password kisminada hosting firmanin sana vermis oldugu kullanici adi ve parolasini gir login methot normal 'i sec ve connect i tikla bir kac saniye icinde sitene girmis olacaksin simdi yapman gereken sey istedigin dosyayi mouse ile tutup ftp alaninda istedigin yere tasimak iste bu kadar basit

www.kalitehosting.com
msn:[email protected]

unutma bir hosting firmasinda teknik destek cok onemlidir

ugurcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya buyuk bi ihtimalle
ftp. site adın godaddy ye uye olduğun ka kullanıcı adıdır şifrede pass

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5