İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

goldenchase yeni oyun iyi paralar kazanırsınız...

hassanmetin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cashout kısmından cüce almak için de 100 pp mi lazım bu arada 100 pp 1 $ ediyo sanırım değilmi ?

vatanda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar paypal hala çalışmıyor mu benim paypal da butun paralarım sisteme üye olacagım ek bonus veren varmıdır.

demon280

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paypalı bende bekliorum konuştum canlı yardımla yakında gelecek diyo bende bekliorum paypalda param var

cashout kısmından cüce almak için de 100 pp mi lazım bu arada 100 pp 1 $ ediyo sanırım değilmi ?

cashout kısmını exchanger kısmından diğer kısma aktarıp cüce alabiliyorsun pp de 100puan 100$ a eşit bende ona kasıyorum oldukça çok referansınızla üye almaya bakın en önemli yer orası sizin linkinizden üye olundukça pp puanı artıyor para yatırmasalar bile yatırırlarsa artı kazanç tabiki

vatanda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
demon ben üye oldum paypal aktif olana kadar gunluk bonusları topluyorum 3. gun olucak 100 altın oluyor. Cüce alıcam. Sistem sürekli böyle gidicek dimi. ekstra hızlı gelişme olayı var mı. Paypal acılırsa bi 10 dolar atarım sisteme.

demon280

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paypal açılcak dedi valla canlı yardım da adamla konuştum bende bekliyorum yatırcam bende bişyler

MeLiKSaH46

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar kredi kartı ile nasıl para yükleyeceğiz bir fikri olan var mı? Orada kredi kartı sekmesi var ama bende boş çıkıyor hiç bir seçenek yok.

MeLiKSaH46

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lütfen biri bana yardım etsin bir türlü para yatıramadım lütfenn

MeLiKSaH46

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne yazıkki payeera para nasıl yüklenir bilmiyorum lütfen bunu adım adım anlatacak biri ya da bir sayfa lazım lütfen

darklordtyana

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bu sistem uzun surmez Neden derseniz dört beş aya kadar herkes gündeiki uuç dolar çekecek seviyeye gelir besyuzbinde üye olur günde bir milyon dolari odeyemezler

demon280

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bu sistem uzun surmez Neden derseniz dört beş aya kadar herkes gündeiki uuç dolar çekecek seviyeye gelir besyuzbinde üye olur günde bir milyon dolari odeyemezler

kardeş benim cashoutta 900 gold var ne kadara tekabül ediyo bilio musun sadece 0.2 dolar cüclerden uzun süreli kazanç sağlanıyo pp puanı şuanda 4 dolar mesela

bide ödeme kanıtını yolladım konuda var arkadaşlar :S

zafer_can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet parayi nasil aktaricaz pp ve cash out neyi ifade ediyor hangisini çekebiliyoruz çekim adımları nelerdir

MeLiKSaH46

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zafercan millet konu açıyor ben kazandım siz de kazanın diyor arkadaşım para nasıl aktarıcam diyorum önce benim refimle üye ol diyor konu açarken sanki iyilik timsali gibi duruyorlar soru sorunca gerçek yüzleri ortaya çıkıyor

darklordtyana

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş benim cashoutta 900 gold var ne kadara tekabül ediyo bilio musun sadece 0.2 dolar cüclerden uzun süreli kazanç sağlanıyo pp puanı şuanda 4 dolar mesela

bide ödeme kanıtını yolladım konuda var arkadaşlar :S

Bende senin koyduğun linkle üye oldum adim denizarda diye kayitli
Mayis 20de uye oldum su an dört cüce var ve cüceler ölmediği için herkesin cüce sayisi katlanarak gidicek ve ogün gelmeden site sahipleri koyup kaçacak ben bunu söylüyorum sadece

MeLiKSaH46

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu konularda yabancılar daha çok bilgi sahibi eğer ingilizceniz varsa muhteşem paralar kazanabilirsiniz gerçekten. Türk forumlarında linkine tıkladığınız adama para kazandırmaktan öteye geçemezsiniz haberiniz olsun. Ben adama diyorum para nasıl aktarayım cevap bile yazmıyor. Ancak elin gavuru diyeceğimiz adam karşılık beklemeksizin üstelik linkine felan tıklattırmaya çalışmadan anlatıyor ve yardımcı oluyor. Velhasıl Türkiye için bu işler daha erken.

darklordtyana

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar içerdeki parayı cekebilmeniz için tek yol payeer sistemidir para çıkışında ek ücret alınmamaktadır. 3500 gold=1 USD ...YANİ EN KÜÇÜK CÜCEDEN 1459 TANE GÜNDE 1 DOLARLIK ÜRETİM YAPIYOR.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5