İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Goldkey de uyelik acilinabiliyor

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
son zamanlarda bir goldkey satma furyasidir gidiyor ama goldkey den yeni uyelik aciliniyor
ben bugun basvurmustum goldkey e aradan 30 dakika gecmedi kabul edildi diye mail geldi

A

Applet

Misafir
iyi ne güzel tam ödemeni almaya yakinken Tebrikler BANLANDINIZ ;P ( istisnalar kaide bozmaz : )

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
goldkeyde turklere yer yok dıyor adamalr kısaca sen ac yınede ama emegın bosa gıtmesın uzulurum snonra

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Applet' Alıntı:
3 Goldkey Hesabı Satılık.!

Hepsi Birden 250 $

Tek tek 100 $

anlaşmak isteyen ihtiyaci olan varsa pm'le bildirsin ;)
Applet' Alıntı:
iyi ne güzel tam ödemeni almaya yakinken Tebrikler BANLANDINIZ ;P ( istisnalar kaide bozmaz : )
tabi senin bu sattiklarin yada satacaklarin istisna oluyor banlanacaksa ilk basta senin sattiklarin banlanmasi gerekiyor
mk++' Alıntı:
goldkeyde turklere yer yok dıyor adamalr kısaca sen ac yınede ama emegın bosa gıtmesın uzulurum snonra
zannetmiyorum banlayacaklarini kullandigim domainler ve bilgiler turkce degil zaten isim haric

A

Applet

Misafir
culpable' Alıntı:
tabi senin bu sattiklarin yada satacaklarin istisna oluyor banlanacaksa ilk basta senin sattiklarin banlanmasi gerekiyor
zannetmiyorum banlayacaklarini kullandigim domainler ve bilgiler turkce degil zaten isim haric

satışım seni mi kasti ? insanlarin para kazanmasini cekemiyorsunuz dimi :). Anlamadigim konu biri kazanirken öbürü niye cekememezlik yapar ki. YORUMSUZ.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Applet' Alıntı:
satışım seni mi kasti ? insanlarin para kazanmasini cekemiyorsunuz dimi :). Anlamadigim konu biri kazanirken öbürü niye cekememezlik yapar ki. YORUMSUZ.
bedava acilabilen bir uyeligi satan insanin yada bundan para kazanan insanin kazanci neden beni kassin
kimsenin kazancinda gozumuz yok allah daha cok versin
basligi acma sebebi insanlarin para vermeden goldkey e uye olabilceklerini soylemek
artik gerisi onlara kalmis isteyen gider bedava acar isteyen senden para ile ali r
yazdigin mesajlar ve kullandigin hitap seklinde basli basina zaten sacma
odeme alacagin gun banlanirsin
kastimi

A

Applet

Misafir
culpable' Alıntı:
bedava acilabilen bir uyeligi satan insanin yada bundan para kazanan insanin kazanci neden beni kassin
kimsenin kazancinda gozumuz yok allah daha cok versin
basligi acma sebebi insanlarin para vermeden goldkey e uye olabilceklerini soylemek
artik gerisi onlara kalmis isteyen gider bedava acar isteyen senden para ile ali r
yazdigin mesajlar ve kullandigin hitap seklinde basli basina zaten sacma
odeme alacagin gun banlanirsin
kastimi

kasti yaptigim bişey yok öncelikle ben özür dilerim. mesajini kasti anladigim icin. isteyen alir tabiki sorun yok. iyi calismalar .

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Applet' Alıntı:

Sen nasıl bundan emin oluyorsun o zaman?Senin hesabını bende alsam türkiyede yaşadığım için demek bende banlanacağım.Senin hesabın banlanamaz mı, seninkinde türklere karşı hoşgörülü mü davranılıyor?Senin hesabının özelliği mi var?Yani 2-3 goldkey ile milleti kandırıcan diye yaptığın şeylere bak.Tam bir açıklama yap senin hesabının ne özelliği var öncelikle bunu açıkla..

A

Applet

Misafir
TReX' Alıntı:
Sen nasıl bundan emin oluyorsun o zaman?Senin hesabını bende alsam türkiyede yaşadığım için demek bende banlanacağım.Senin hesabın banlanamaz mı, seninkinde türklere karşı hoşgörülü mü davranılıyor?Senin hesabının özelliği mi var?Yani 2-3 goldkey ile milleti kandırıcan diye yaptığın şeylere bak.Tam bir açıklama yap senin hesabının ne özelliği var öncelikle bunu açıkla..

Cevap Bile Vermeye Gerek Yok .. Ögrenemiceksin Ne Özelligi Oldugunun Alanlarin Hepsi Yazsin Buraya Aylik Ödemelerini Sonra gel Benden Goldkey Iste Satarsam Namerdim Aha da Yazdım.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Applet' Alıntı:

Seninki sadece kendi elindeki goldkey hesaplarını satmak adına söylenmiş bir laf olmuş. yapmayın bunlar reklam kokan harketler bunlara gerenk yok...

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lovemove' Alıntı:
Seninki sadece kendi elindeki goldkey hesaplarını satmak adına söylenmiş bir laf olmuş. yapmayın bunlar reklam kokan harketler bunlara gerenk yok...
lovemove ona ne desen bos
hala yazdigi mesajlarla kendini hakli cikarmaya calisiyor boylelerine ne cevab vericekden nede yaziklarini onemsiyeceksin :)
Borte45' Alıntı:
culpable yurtdışındamısın ?
evet yurtdisi

R

RevenuE

Misafir
eski üyeler ödemelerini almaya devam ediyor bildiğim kadarıyla.
yeni üyelik acınca patlıyor türkler.

elimde var bi tane , satıyodum 90$ a kadar indirmiştim vazmıgeçsem ne :)

A

Applet

Misafir
lovemove' Alıntı:

ALAN RAZI SATAN RAZI :)

sata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar hile yapmayanı atmazlar hile yapacak olanlar applet değil corç buş tan alsalar farketmez.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yutdisindan acilmasi bir avantaj ise goldkeyde uyelige ihtiyaci olanlara acmayi deniyebiliriz (goldkey loglari tutuyor herhalde kullandigim pcden degilde zamanim oldugunda cafe den acmayi deneyebilirim )
acabilirsek ne mutlu (karsiliksiz 1 tesekkur yeter)

sata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
culpable hesap sahibinin yeride önemli değil önemli olan parking durumda olan sitenin trafiğinin nereden olduğu.

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
culpable' Alıntı:
yutdisindan acilmasi bir avantaj ise goldkeyde uyelige ihtiyaci olanlara acmayi deniyebiliriz (goldkey loglari tutuyor herhalde kullandigim pcden degilde zamanim oldugunda cafe den acmayi deneyebilirim )
acabilirsek ne mutlu (karsiliksiz 1 tesekkur yeter)
ben bu başlıktaki konuyu görünce başvuru yaptım fakat kabul etmediler hala , bana üyelik açabilirseniz gerçekten çok dua edicem size.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5