İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google 7 saat sitemde ne yapıyor?

velakin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google sitede nekadar fazla vakit geçirirse okadar iyi benim sitedende hiç çıkmıyor fakat yavaş indexliyor

StratoVariuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende 7 - 8 tane bot hep online şekilde hiç biri ziyaretçilerimi yanlız bırakmıyor :))))

Googlefan59

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenizdeki konuları sürekli bilgilerine kaydediyor aynı zamanda Sitenizi google sıralamasında öne geçiriyor google siteye ölesine girip napsın ki :şekil:

budun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben "refresh" özelliği ekledim her 6 dk'da sayfa yenileniyor. Bunun indeksleme açısından herhangi bir zararı var mı?

aliraci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google senin sitende güzel bir konu bulursa uzun aramalarda kullanmak icin capraz index yapar, misal biri 20 kelimelik bir arama yapar, google senin konunun tamamindan kirpmalar alarak uygun bir kelime cikarir ve senin konuya yönlendirir.
sadece konunun indexi yeterli degildir..
Konu sayfalarini aramaya göre birlestirir google bu yüzden arama yapildikca senin siteye bakar uygun kelime varmi diye, senin site belkide o an icin google aramalarinda 20 sayfadadir sen bunu bilmezsin
O yüzden google sitenden cikmaz

aliraci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu yanlis anladin, misal (okuldan eve nasil gelcem, otobüs saatleri kacta var mecidiyeköy) böyle bir arama yapti biri diyelim.
Konu ile alakali 1 sayfada bilgiler cikti.
senin sayfa bu aramada 10.sayfadadir, ama google arama yapildigi icin senin sitene girer konuya bakar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5