İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Adsanse Kocaman Bir Yalan

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşar az önce hesabıma girdim balandığımı gösteren mail gelmiş :( YAhu bi kaç gün önce

http://forum.iyinet.com/google-adsense/34665-sizce-bu-normalmi.html

konu açtım sanki sezmiştim ya ortalama 1000 gösterime 30 tıklama fln oluyordu çok oldğunu düşündüm sizlerle baylaştım kazançta kazanç olsa 30 tıka 0,70 vermiş ama gel gör bügün korktuğum başıma geldi ve panele girdiğimde 6. hissimin çok yüksek olduğunu öğrendim :) ya diğecek bişey bulamıyorum hesapta 45 dolar birikmişiti :) bende 5 dolar kaldı pin gelecek diğe seviyordum ama bunlar insafsız ya böyle paraların üstüne otuyorlar

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyide yasak bişey yapmadıkki hile yapsam günde 40-50 dolar kazanacam yahu günde 0,70 kazanan bi hesap neden kapansın

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Sitede Hileli kullanımda yapmamışsındır umarım.
Banlanma sebebi olarak ne yazıyordu.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
lafımı yutturmuşsun:) eğer hile yoksa gerçekten haksızlık yapmışlardır yada biri seninle uğraştığı için olabilir

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kendin tıklıyor muydun reklamlarına? google hard disk seri numarasına kadar kaydediyorda :s
bide bir bilgisayardan günde 1-2 defadan fazla tıklanıosa problem yaratabiliyor.
geçmiş olsun :(

S

serkanus

Misafir
ee şimdi benimde 7500 gösterime 250 falan tıklama oluyor.Benide atarsalar ben basarım türkiyedeki temsilciliklerini bunların:)

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya kendin tıklamadıktan sonra bişey olmaz. yabancılarda tık oranı %50 leri bulanlar var hile olmadıktan sonra takmayın kafanızı. tabi hileyi bilerek de yapmıyo olabilirsin googlea uymayan bişeyde olmayacak sitende...

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
banlanmanıza çok üzüldüm ama banlanmanızdan dolayı adsense yi yalan olarak nitelendirmeniz üzücü..Adsense benim ve bazı kişilerin ekmek teknesi.bence serverinizdeki sorunu çözerek gelen maile dikkatlice bakınız.Orada banlanma nedeniniz yazacaktır mutlaka.Belkide kurallara uymayan bir hareket yapmışsınızdır.O maile ulaşmaya çalışın.Yeni bir adsense hesabı açarsanız aynı hatayı bilmeden tekrarlamamış olursunuz.Eğer maile ulaşamazsanız public kodunuzu google ye yollayarak aynı mailin tekrarını talep edebilirsiniz..

Banlanmada tek neden sahte tıklamalar değildir.Sitenizin içeriği, reklam yerleşimi, gibi bir çok kural daha mevcuttur..

smpx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu ara google adam avına çıkmış gibi tanıdığım 2 arkadaşada 2 sinede aynı gün uyarı maili geldi. Bu ara googlenin ya canı sıkılıyor yada canını yakacak adam arıyor herkes dikkatli olsun arkadaşlar maillerinizi günlük kontrol edin her an her şey olabilir googlenin sağı solu hiç belli olmuyor diyorlardı inanmıyordum ama 2 kişiye aynı gün uyarı maili gelince bende korkmaya başladım acaba bende bir sorun varmı hile yapmıyorum ama insan ister istemez şüpheleniyor kendinden.

Bu arada atılan arkadaşa geçmiş olsun...

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar cevap gedi google ekibinden banlanma sebebi şöyle

AdSense hesabınızın önceden geçersiz tıklama etkinliği yüzünden
durdurulmuş bir hesapla alakalı olduğu bulundu, bu yüzden hesabınızı
durdurduk. Geçersiz tıklama etkinliği üzerine hesabı durdurulan
yayımcıların AdSense'e katılmalarında izin verilmez, ve AdSense'den
ödeme alamazlar. Hesabınızdaki kazanç etkilenen reklamverenlere uygun
şekilde geri ödenecektir.

Program Şartlar ve Koşullarında belirtildiği üzere, Google herhangi bir
yayımcının katılımını sona erdirme hakkını saklı tutar.

Saygılar,

Google AdSense Ekibi

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
heh şimdi oldu.İlk hesabım demişdin domain sıfırmı? Bu hesapla aldığın kodu başka sitelerde kullanıyormusun ?

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Adsense Kurallari ve ekmek teknemiz; Sebepler Sonuçlar Geçersiz Tıklama yapmış olabilirsiniz evet Sayın Google 250k hitim var ortalama 1500 ,2000tık geliyor ve bende 1 tane tılayım 2001 olsun diyorum. Diger bir Kural banlanmiş bir hesap ile ilişkiniz var; Google kardeşim Ben 1 Webmasterim olarak reklam alamayacakmiyim? bumudur o hesapla alakam. Bügün itibari ile 1 tane geçersiz tıkım bile yok sitelerimin buna ihtiyacida yok 3700$ google el koymuştur. Bunuda Ödeme zamanı yapmiştir.. Spor sitelerimin hiti belli geleni belli gideni belli dünyanın her yerinden insanlar giriyor.. Kısacası Google bu kadar uyduruk kaytırık nedenler ile kullanici banlamaya devam ederse google ekmek teknemiz google dürüst google güvenli diyen arkadaşlarımda benim ve benim gibileri ile ayni hazin sonu yaşayacaktir.

U

uzaymerkezicom

Misafir
geçmiş olsun atılanlara google sonsorlardan sadece 1'i şöğle bi bakarsanız epey başka sponsor bulursunuz kimbilir belki daha bile iyi olur

E

echo

Misafir
Allah Allah ne kullanıyor bunu yapmak için?
Bu bana tamamen balon geliyor, yanlış anlama sen uyuduruyorsun demiyorum...

yok arkadaşım zaten bilenlere sor o kadar zor bişey değil. mesela bazı hosting firmaları çok saldırı yapan makinaların hdd nosunu banlıyor bidahada saldırı olmuyor o makinada. google zaten js kullanıyorlar ne olduğu belli değil :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5