İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Adsense Mart Ödemeleri

volkantipi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba ben hala deneme ödemesi alamadım demiştim. Hesabı takip etmek yerine adsense doğrulanmamış yazan yeri takip etmem yeterli değilmi? Para yatınca doğrulamada aktif olacaktır heralde.

freak7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
parasını alamayanlara geçmiş olsun :eek: benim ki de yatmış işbank istanbul.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba ben hala deneme ödemesi alamadım demiştim. Hesabı takip etmek yerine adsense doğrulanmamış yazan yeri takip etmem yeterli değilmi? Para yatınca doğrulamada aktif olacaktır heralde.

Hayır, siz gelen miktarı girip doğrulamazsanız orada hep "doğrulanmadı" yazar. Siz banka hesabınızı sürekli kontrol edin. Google'dan minik bir ödeme gelecek. O miktarı "doğrula" kısmından gireceksiniz.

Comedys

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İşbank AYDIN bide benimki yatsa varya bu İşbankası hep böyle yapıyor google 5 gün sarkıttı 5 günde İşbankası sarkıtırsa basarım vallaha

Comedys

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bankayı aradım bu nedir herkes ödeme aldı biz alamadık dedim tamam beyfendi EFT'nizi hesabınıza aktarıyorum dedi teşekkür ederim dedim velasılı kelam 18.05 itibariyle yattı İşbankası - AYDIN 19.40 itibariyle bitti :D bir dahaki adsense ödemesi başlığına kadar esen kalın :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5