İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google adsense

M

mgurkut

Misafir
bu son cümle güzel yaw yazayım dur bi yere :) misal ben uğraşıyom :p adsense de hile yapmaya bi bakarsınız gurkut.com google ı batırmış die cnn den alt yazı görürsünüz.. fani dünya olmayacak şey yok walla :)

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende tamamen turkce bi site war( forum tabanli) adsense basvurdum once siteniz bakımdadır olmaz dedi sonra bi daha msj attim kabul ettiler bugun ekledim linkleri aynı sayfaya uc tane eklenebiliomus ben 2 tane ekledim bazen 2.si cıkmıyo. neyse anlamadigimb i olay daha war. sitem turkce adsensenin yanyinladigi reklamlar da turkce :) sag altta google reklamı fln yazio turkce. ben sitemin dilini ingilizce sectim turkce olmasina ragmen ama kabul edildi.
yalniz anlayamadigim bisi war siteye kodu ekledim. dur bi deniim die tıkladım ama bisi olmadi site acildi.adsense nin raporuna girdim 21 goruntuleme 0 tıklama dio. ben farkli iplerden cookielerimi silerek denedim yine olmadi neden acaba ya ?

M

mgurkut

Misafir
bunu bende anlamadım adsense ye tıkladım aynı senin gibi ama 0 yazıyordu.. dedim ya aynı senin durum.. ama bak search de aynı durum geçerli değil orda artış war benim accountumda.. ingilizcesi iyi olan biri çözsün bize bu olayı lütfen

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
google ın güvenlik önlemlerinden biri clicklerin anında gözükmemesi. şüpheli olanlar ertesi gün geçiyo. benim de başıma ilk zamanlar benzer bir olay geldi; sitede $X kazandığım gözüküyodu ertesi sabah baktığımda ise $XX olmuştu. google ın en sevdiğim yanıda bu sürprizlerle fdolu olması :)

iyi çalışmalar, bol kazançlar...

E

Eseryucel

Misafir
arkadaşlar benim Adanademirspor.com sitesi için Google başvurdum kabul edildim :) Search bannerını yerleştirdim çıktı ; ancak Adsense bannerının kodunuda ekledim siteye ama çıkmadı bannerı neden acaba ??? Ben göremediğim halde google istatistiklerine baktığımda sanki banner görünüyormuş gibi page impressions istatistikleri veriyor bana yani sadece ben göremiyorum sanırım :))

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya tr.st guvenlik onlemi fln demissin ama ben bi kac kere tiklamayi denedim olmadi dunku hesapta 31 goruntuleme 0 tıklama war. tabi sadece ben tıklamayı denedim belki adamlar benim tıkladıklarımı saymıyolardir :) baskasina da tiklatirim.
bide search banneri nerden yerlestircez yani ben adsense e uyeyim ama orda nerden search banner yerlestirebilecegimi goremedim

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
usekes' Alıntı:
ya tr.st guvenlik onlemi fln demissin ama ben bi kac kere tiklamayi denedim olmadi dunku hesapta 31 goruntuleme 0 tıklama war. tabi sadece ben tıklamayı denedim belki adamlar benim tıkladıklarımı saymıyolardir :) baskasina da tiklatirim.
bide search banneri nerden yerlestircez yani ben adsense e uyeyim ama orda nerden search banner yerlestirebilecegimi goremedim
yapman gerekenler sırasıyla: Account information > Products > Ordan başvuru kısmını bulursun. Ürünü seçtikten sonra Search Settigse tıklarsın ve bu iş hallolur...

M

malatyasporlu

Misafir
SiteRehber.com' Alıntı:
Sağlık olsun be dostum :) kabul etmezse etmesin :) para dediğin nedir ki :) köpeğe atsan yemez (afedersin)..

Bizi dilimizden dolayi dışlayacaksa bu google varsın dışlasın.

biz google'sız da variz :)

ne güzel söylemişsin siterehbercim bizi dilimizden dolayı dışlıyorsa o googleın parasını eşşekler kovalasın.. inadına TÜRKÇE !

CeS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk olarak merhaba
Bikaç yazı gördüm ve yardım etmek istedim .
Anladığım kadarı ile sorun bannerlardan adsensde tıklama ve para kazanma statsını adsensede göremiyor olmanız.
Bende ilk kayıt olduğumda aynı sorunla karşılaşmıştım ancak sonradan yardım mailı gönderdim ve googeldan şöyle bir açıklama geldi.
Google hesapları ilk açtığında bu servis için kullandığı reklamları değilde anladığım kadarıyla daha değişik bir reklam sistemi yayınlıyor zaten reklamların tasarımlarının değişik olmasındanda anlamışsınızdır ki gerçek text reklamları yani adsense projesi altında yayınladığı reklamlar daha değişik. Bendede ki herkesdede aynı şeyin olma nedeni googleın ilk açıldıktan sonra bu işlemi yapması ve bir click barajına kadar bu reklamları yayınlıyor olması bu barajı geçtikten sonra artık google adsense projesinde bulunan reklamlarını yayınlıyor ve statslarda fiyat çizelgenizi - tıklama istatistiklerinizi göstermeye başlıyor.Unutmadan söyliyeyim statslar azen her yarım saatte bir bazende 1 saatte bir güncelleniyor bunuda unutmayın. En sağlıklısı her bir saatte bir stats durumunuza bakmak tabiiki...
Umarım yardımcı olmuşumdur.
İyigünler herkese...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi