İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Amcaya nasıl şikayet ederim? [kelime spamı]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google ın şikayet maili nedir? Bi site kelime spamı yapıyor. Hadi sitesi ilgili kelimler olsa gene gam yemiycem. Adam sanki saks sitesi gibi bir sayfa doldurmuş. Bu siteyi ihbar etmek istiyorum. Bu tarz bi şikayeti biildirmem için google ın mail adresini bilen varmı? yardımlarınızı bekliyorum ..

Saygılar..

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilgilerinden dolayı teşekkür ederim . Ama bunun turkcesi yokmu ben turkce yazı göndermek istiyorum ?

Z

Zion

Misafir
krake' Alıntı:
Google ın şikayet maili nedir? Bi site kelime spamı yapıyor. Hadi sitesi ilgili kelimler olsa gene gam yemiycem. Adam sanki saks sitesi gibi bir sayfa doldurmuş. Bu siteyi ihbar etmek istiyorum. Bu tarz bi şikayeti biildirmem için google ın mail adresini bilen varmı? yardımlarınızı bekliyorum ..

Saygılar..

Eğer bir site spam yapıyorsa bu senin değil, google'ın sorunudur.
Vaktini daha değerli şeylerle değerlendir

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zion' Alıntı:
Eğer bir site spam yapıyorsa bu senin değil, google'ın sorunudur.
Vaktini daha değerli şeylerle değerlendir

bilip bilmeden lütfen bu tarz konuşmalar yaparak ortamı bozma. Bu olayın bana bi zararı varki şikayet edeceğim . Eğer şikayet mailni biliyosan söyle . Eğer bilmiyosan Gelip insanları germe.

Seviyeli bi ortam için burdayım

Saygılar.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
zaten şikayet etmene gerek yok zamanla sandbox giriyor o sayfaalr.. artık google şikayetle baş edemediği için sandbox geliştird..

DarK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bugun benimde dikkatimi çekti.. bi kaç site benim bazı sitelerdeki kelimeleride almış spam yapıyor..

google bunu nasıl farketmio bunuda anlayamıyorum.

serki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@zion nenden bizim sorunumuz olmuyor acaba, bu hıyarların siteleri yüzünden aradığım bilgiye ulaşmam saatler alıyorsa bu benim sorunum olur. senin de bu tip şerefsizlik üzerine kurulmuş siten mi var yoksa....

Z

Zion

Misafir
serki' Alıntı:
senin de bu tip şerefsizlik üzerine kurulmuş siten mi var yoksa....
Var!
Şikayet etsene!
Ağlayıp sızlayacak omuz da lazımsa uzatayım.

bilip bilmeden lütfen bu tarz konuşmalar yaparak ortamı bozma. Bu olayın bana bi zararı varki şikayet edeceğim . Eğer şikayet mailni biliyosan söyle . Eğer bilmiyosan Gelip insanları germe.
Sen gerilmeye hazırsan bu da senin sorunun. Ben şahsi fikrimi söyledim, tıpkı konu altında diğer fikrini açıklayan insanlar gibi.
Olmazsa bir de burayı dene:
[email protected]

Komik çocuklar sizi...

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@Zion senin zoruna giden ? Bu kelime spamı yapan şerefsizler yüzünden insanlar yanlış yerlere yöneliyorlar . Arama motorlarının amacı sapıyor. istediğişeyi bulmakta zorluk çekiyor saatleri harcanıyor. Bunlar kul hakkı değilmi? Sen o insanın zamanını çalıyosun. Haksız kazanç elde ediyosun ve haram işliyosun. Müslümansan bu dediklerimi dikkate almanı tavsiye ederim.

Ukala Tavırlar sergileyerek nereye gelmeye çalıyosun anlamadm gitti...
Amacın ilgi çekmekse bunu başardın bravoo.

Z

Zion

Misafir
krake' Alıntı:
@Zion senin zoruna giden ?
Yok. Senin var mı?

krake' Alıntı:
Bu kelime spamı yapan şerefsizler yüzünden insanlar yanlış yerlere yöneliyorlar.
Birine şerefsiz demeden önce iki kere düşün. Bu forumun yarısına hakaret ediyorsun. Ama kimsenin umrunda değilsin.

krake' Alıntı:
Arama motorlarının amacı sapıyor. istediğişeyi bulmakta zorluk çekiyor saatleri harcanıyor.
Bunlar tamamen arama motorlarının sorunu. Çözümü kendileri getirsinler. "Keyword density" üzerine biraz daha düşsünler.

krake' Alıntı:
Bunlar kul hakkı değilmi?
Bu çok geniş bir kavram. Prodhon'un dediği gibi; "Mülkiyet yoktur" bana göre, eğer bir şey hiçkimsenin değilse onu elinde bulunduranındır.

krake' Alıntı:
Sen o insanın zamanını çalıyosun. Haksız kazanç elde ediyosun ve haram işliyosun.
Evet; tüm bunları yapıyorum ama ben "ödev" arayanlar için, "hastane" arayanlar için spam yapmıyorum. Ben "türbanlı p*rno" diye arama yapan insancıklar için spam yapıyorum ve onların vaktini çaldığım için de ömür boyu kendimle gurur duyacağım.

krake' Alıntı:
Müslümansan bu dediklerimi dikkate almanı tavsiye ederim.
Dinimi kimse sorgulayamaz. Tanrı bile insanları sorgulamak için ömürlerinin bitmesini beklerken sen iki dakikada beni sorgulama hakkını kendinde göremezsin.

krake' Alıntı:
Ukala Tavırlar sergileyerek nereye gelmeye çalıyosun anlamadm gitti...
Amacın ilgi çekmekse bunu başardın bravoo.
İlgi çekmeye ihtiyacım yok.

DarK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nası bir kendini savunmadır bu?

spam spamdır.. iyisi kötüsü olmaz.. ve şuandkai webdeki spam kelimeleirn çoğu başka web sitelerindekki tüm keywordleri alarka yapılıyor.. bu onlaırın emeğine saygısızlıktır..

örnek: tebeşir forum ddiye googlede arattığımda bi kaç spam sitede çıkıyor. benimde içimdne onlara şerefsiz demek geliyor. senin dediğine göere forumun yarısı spam yapıyor diye diyemicekmiyim.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
65
serki ve Zion, konuyu kisisel tartismaya cevirdiniz, ikinizi de uyariyorum.
- repler de verilmistir.

Iddaa.in

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
krake' Alıntı:
Bunlar kul hakkı değilmi? Sen o insanın zamanını çalıyosun. Haksız kazanç elde ediyosun ve haram işliyosun. Müslümansan bu dediklerimi dikkate almanı tavsiye ederim. [/B]
Kul hakkından haberin var ise, her koyunun kendi bacagından asılacagından da haberin vardır.

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
önce diyeyim siz şikayet edince bi işe yaramıyomuş en azından şikayet ettiğiniz site banlanmıyo google dan yada ziyaretçisi nedense düşmüyo, başka forumda da söyledim sırf zevk olsun, gırgır olsun diye kendi sitemi şikayet ettim spam kelimelerde dolu olan sayfalarımın olduğu sitemi.sonuç mu?
hiç bir şey değişmedi gene ziyaretçi geldi bol bol. ha bundan pişmanmıyım ( spam yapmaktan bahsediyorum ) değilim.
burada spam yapmıyorum ben diyenler bile spam yapıyor harıl harıl ;)
hatta iyinetadmin de yapıyodu dimi ??

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinetadmin bana - rep vermiş sağolsun ;)
eski anılarını canlandırdım galiba??

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mp3Master' Alıntı:
önce diyeyim siz şikayet edince bi işe yaramıyomuş en azından şikayet ettiğiniz site banlanmıyo google dan yada ziyaretçisi nedense düşmüyo, başka forumda da söyledim sırf zevk olsun, gırgır olsun diye kendi sitemi şikayet ettim spam kelimelerde dolu olan sayfalarımın olduğu sitemi.sonuç mu?
hiç bir şey değişmedi gene ziyaretçi geldi bol bol. ha bundan pişmanmıyım ( spam yapmaktan bahsediyorum ) değilim.
burada spam yapmıyorum ben diyenler bile spam yapıyor harıl harıl ;)
hatta iyinetadmin de yapıyodu dimi ??

ben yapmıyorum!! çünkü böyle bişiye hiç ihtiyaç duymadım..

dün 2 saat boyunca kova kelimesiyle ilgili bişiy aradım ve bulamadım sebebi ise belli spam sayfalar herkez kova başak kova erkeği cart curt doldurmuşda doldurmuş... sonuç ne oldu? ben zamanımı harcadım... sen burda bundan mutlu olduysan veya benim kaybettiğim zaman sayesinde para kazandıysan demekki bende snn sitene girip proxyle google reklamlarına fln tıklasam veya ne biliyim ddos yapsamda snn kullanıcılar bnm siteye gelse mantıgı yürütebilirmiyim?

kendini şikayet etme mevzuna gelince belki önemsenmemiştir eğer hala bu riski alabiliyosan sitni pm at lütfen ben merak ettim..

iyinetadminin - rep olayında ise... admin bu konuyu forumda bi çok kez açıklığa kavuşturdu ama yinede eğer sana o cümle için - rep vermişse bence yanlış... ama eğer spam yaptıgın için vermişse benimde mesajdan sonra bütün herkezi değerlendiriceğim gibi yaptıgı şeyde sonuna kadar haklı....

@zion bence üslup konusunda biraz düşünmelisin "komik çocuklar" gibi hitaplarla kendini küçük düşürüyorsun... spam sayfalarla ilgili görüşünede rep puanıyla gerkli cevabı verdim..

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kova kelimesiyle bende aradım bak az önce ama hiç spam sayfa ile karşılaşmadım ( ilk sayfada )
sitemi pm atmam spam sayfalardan biri işte ne farkeder. adsense kullanmıyorum bir sorun olacağını sanmıyorum. önemsenmemişse onların sounu demekki spama izin veriyorlar. nede olsa önemsenmiyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi