İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google aramada en yüksek ücreti veren kelime

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kerasus' Alıntı:
Onlar senin fikrin ben bir görüş belirtmicem senin mesajınla ilgili. Ben hem reklam veren hemde reklam yayınlayanım o yüzden bana göre piyasa olması gerektiği gibi. Her sponsora her ülkeden hile yapan vardır bunları ayıklamak ise Sponsorun işidir bizlerin işi değildir. Yani şu, bu hile yapıyor diye Google a email atmak çözüm değil bırakalımda herkes işini yapsın.
+ 10000 ( bende reklam verenim )

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
TReX' Alıntı:
Madem paylaşmayacaksın buraya niye mesaj yazıyorsun ? Madem söylemeyeceksin söylemeyeceğini niye söylüyosun ? (Bunları anlayabilecek kapasiten var mı acaba?

yazık be sana, gerçekten çok aciz bir durumdasın 1 gram bile gelmeyen beyninle millete kapasiteden falan bahsediyosun, bana hileden bahsederken kendin yüksek veren kelimelerin peşine düşüyorsun, click başı 12 usd veren kelimeler biliyorum verim mi sana :D (kapasiten yetiyorsa git kendin bul)

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
seni gaza getirmeye çalışıp bu kelimeleri öğrenmek istiyorlar, kimseyle paylaşma ki, yarın öbür gün mp3, fıkra siteleri forum gibi yerlerde frame içinde bu reklamları görmeyelim. eğer bu konuyla ilgili siteleri olsaydı zaten bilirlerdi, bilmediklerine göre ya iframe içinde gösterecekler ya da sırf bu konu için site yapıp pop up açacaklar. reklam verene yazık...

i.s.a.q' Alıntı:
seni saygıya davet edıyorum.İnsanları hileye teşfik etmemek adına bu cumleyı kurmustum.

daha sakın olabılırsınız.saygılar.

ayrıca overture kayıtları tam bir palavra.

Bu kelımeler bu degerlerı sadece cok nadır verıyor.ve tam kelıme randımanını almanız gerekıyor.

mEsela oyle kelımeler varkı

ornegın 1 tıklamaya 1,14 ün altında ucret vermıyor

mesela 200 tıklamamı oldu alacagınız para 228 doların üstünde bır deger oluyor.Bunun altına asla inmiyor.

saygılar.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ZIPPKIN' Alıntı:
seni gaza getirmeye çalışıp bu kelimeleri öğrenmek istiyorlar, kimseyle paylaşma ki, yarın öbür gün mp3, fıkra siteleri forum gibi yerlerde frame içinde bu reklamları görmeyelim. eğer bu konuyla ilgili siteleri olsaydı zaten bilirlerdi, bilmediklerine göre ya iframe içinde gösterecekler ya da sırf bu konu için site yapıp pop up açacaklar. reklam verene yazık...
Kelimeleri vermeme konusunda hak veriyorum ama reklam verenlere yazık konusunda reklam verene bağlı diyorum.

Kelimeleri bende öğrenmek isterim. ayriyetten banada vermemenizi isterim :) Bunun nedeni ise kazanç olayı. Eğer bi reklamı çok kişi öğrendiyse o reklam yavaş yavaş ölür.. "ör : mesothelioma - forex - asbetosis" bunlar herkesin azında dolaşan reklamlar ama ilk zamanlarda verdiği oran artık yok nedeni ise reklam verenlerden ziyade reklam yayınlayanların sayısının artıp giderin fazlalaşması.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
giderin fazlalaşması sanırım girdiğimiz her sitede iframe için de forex reklamları görmemizin sonucu :)

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dsgnr' Alıntı:
Kelimeleri vermeme konusunda hak veriyorum ama reklam verenlere yazık konusunda reklam verene bağlı diyorum.

Kelimeleri bende öğrenmek isterim. ayriyetten banada vermemenizi isterim. Bunun nedeni ise kazanç olayı. Eğer bi reklamı çok kişi öğrendiyse o reklam yavaş yavaş ölür.. "ör : mesothelioma - forex - asbetosis" bunlar herkesin azında dolaşan reklamlar ama ilk zamanlarda verdiği oran artık yok nedeni ise reklam verenlerden ziyade reklam yayınlayanların sayısının artıp giderin fazlalaşması.

önemli bi sebepte bu zaten :) şu anda akla hayale gelmeyecek konularla ilgili click başı ortalaması 1,20 civarında dolaşan kazançlar var. bunalrı söylemek işime gelmez açıkçası.

K

Kalbinde

Misafir
bence biz yine Türklüğümüzü yapmısız vebirbirimiziistememisiz kimse kusura bakmasın ben kazanıyorum ama diğer türk webmaster kazanmasın zihniyeti ortaya cıkmıs bu arada yabancı lar kazansın onlar beni ilgilendirmez ama türkler kazanmasın diyorsunuz. yabancılar birbirleriyle paylasıyor pastadan payını alıyor biz niye bunu yapmıyalım aramalarda yabancı firmalar iyi para veriyor bu asikar ortada zaten türk firmaları fazla bi reklam üçreti ayırmıyor o yüzden reklam verenler noktasında türk firmalara bi zarar olacağını düsünmüyorum hem bir kac ın dediği<gibide o reklam verenlerin sorunu reklam yayınlıyanların değil sonuçta bizlerde belli miktarlar ödeyip site yapıyoruz ve emek harcıyoruz neden karsılığını almıyalım yüksek ücret veren kelimeleri vermemekle sizler sadece bu benim yorumum diğer ın para kazanmasını istemiyorsunuz olay bu

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
geçen sene turkey hotel, istanbul accommodation gibi kelimelerden ortalama click başı 0,45 usd nin üzerinde alıyordum, son bir sene içersinde çok fazla sitede iframe içinde bu kelimelerin kullanıldığı sayfalar gördüm, şimdi gelelim bu seneye, şu anda click başı aldığım ortalama ücret bazı günler 0,08 iyi olduğu günlerde ise 0,12 civarında. diyosunki site yapıyoruz emek harcıyoruz, karşılığını almayalım mı? bende bu yüzden bahsettiğim bu kelimeleri vermek istemiyorum. ben o kadar site yaptım araştırdım ettim, karşılığını almak yerine burada yayınlayıp frame içersinde reklamların harcandığını mı izleyim.

I

i.s.a.q

Misafir
ortalık akrışmış yazalım bari.

bazıları biliyordur bilmeyenler bilsin.

bizzat kendi istatistiklerim

'Car Hire'' 220 tıklamaya 280 dolar verdi.car hire kelimesi şuana kadar 1,2 dolar'den aşağı vermedi.şuanki değerlerde bunlardır.Forex miş hotelmiş hepsi palavra.en tutarlı car hire'dir.(dipnot:artık google adsense kullanmıyorum )

Katre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
i.s.a.q Adsense olayını neden bıraktın peki?

D

dilberler.com

Misafir
dsgnr' Alıntı:
Google adsense de hile yapmak iyi değil tabiki ama şunuda düşünün hile yapan kişilerin reklamları türkçe değil ve yurtdışı reklamlar olduğu için O kadar para veriyor.

Google ye Türkiyeden Reklam ücreti olarak 50 Milyon $ gidiosa Bunun dönüşü Max 5,Milyon $ Kalan 45 Milyon $ ise googlenn cebinde.

Evet kendini reklam verenin yerine koyarsan dediğin doğru ama hangi reklam verenin yerine koyduğuna bağlı. sen hile yapan birinin sitesinde Türkçe reklam gördün mü?? Kazananlar ve google den para alanların % 90 ı yabancı reklamlardan para alıyor. Bu Kötü mü iyi mi tartışılır.. Bana sorarsan Onlar bizi 10 sömürüosa bizim onları en az 5 sömürmemiz lazım.

Türkçe reklamlara gelince zaten türk olduğumuz için okuyup anlayabiliyoruz ve işimiz olmayan yere girmiyoruz. O nedenle Reklam veren Türk Firmaların Türk Hileciler yüzünden kaybedeceği oran % 2 gibi bir rakamdır.

Sana katılıyorum benim demek istediğimi açıklamışsın türkiyeden zaten o kadar para alamazsın reklamalrdan Petek sürücü kursumu verecek sana 1 tıkda 10 $ yani biz yapıyorsak yurtdışındaki insanlara yapıyoruz.Bizim gibi ülkeleri sömürerek şiştiler büyüdüler neden bizde kanlarını içmeyelim söndürmeyelim.

Benim önerim bu kadar webmaster var bir veya bir çok site yapıp googledan parayı kapalım ne dersiniz :)

I

i.s.a.q

Misafir
Katre' Alıntı:
i.s.a.q Adsense olayını neden bıraktın peki?

Sıkıldım.artık adsenseden gelece paraya göre hayatımı şekillendırmeye basladıgımı anladım ve elimi ayagımı cektim.

riseofthemachines

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya bu arada bu kadar tartışma niye .Yazın google a top paying keywords-free top paying keywords list .Amacı hile olmayanlara yardımcı olur belki .Insurance home loan mortgage .Ya da herhangi bir domain firması tarafından alınmış ,ama site açılmamış olan bir domaine bakın .Listede ne varsa çok veren kelimelerdir.Türkçe dandik bir blogdan yine maksimum 40 cent almıştım .Konu emlaktı.Türkçe ne var yüksek onalrı bulmak mesele :)

Sanki coca colanın formulu mubarek kelimeler belli .Sorun bu kelimelere ziyaretçi çekebilmek ..

Saygılar

M.CoRLeOnE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Car Hire
I.s.a.q Nickli Arkadasin Yalancisiyim Walla
Bol Kazanclar

B

Baria

Misafir
ama ilgli keywordleri bulmak gerek daha iyi olur.

bu arada adsense nereye bakıyor ilk? sayfanın titlesinemi yoksa keyword yoksa içerik? en onemlisi hangisi?

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Diyelim ki X kelimesi cok para veriyor ... Diyelim ki X kelimesi ile ilgili site yaptiniz ... E o konu ile ilgili ziyaretciyi nereden bulacaksiniz ? hala "cok veren konuya popup acarim" mantigi ile mi hareket ediyorsunuz ...

ve hala anlayamadim neden hala "cok kazandiran kelime" tartismasi yapilmaya devam ediliyor. Herkesin kendi beyni zekasi ve akli var ...

Anlamiyorum kusura bakmayin ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5