İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Banı Kaldırdı :)

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam arkadaşlar bikaç aydır beklediğim sonuca şimdi kavuştum bi sitem daha önce banlanmıştı google adsensten daha dogrusu onceden arkadaştaydı bende google ye bildirdim bugün şu sonucu aldım.

Merhaba Onur,

E-postanız için teşekkür ederiz.

Program kurallarımıza ( http://www.google.com/adsense/policies ) uygun olduğu takdirde belirtmiş olduğunuz web sitesi için başvuru yapabilirsiniz.

Saygılar,

Can
Google AdSense Ekibi

artık başvuru yapabilirmişim çok sevindim :)

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok teşekkürler daha önce banlı bir domain alan varsa bence hemen googleye bildirsinler onay veriyorlar

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu güzel bir haber, eski account'u geri verme gibi bir durumları yokmu acaba?

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hep böle kandırıkçılık yapıyorlar :) umudunu kırmak istemem ama hesap 50 $ civarını aştımı daha önce geçersiz tıklamalar sebebiyle kapatılmış olan hesabınıza bağlı olarak reklamlarınız durdurulmuş diye mail atıveriyorlar.

inşallah böle bir şeyle karşılaşmazsın.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hep böle kandırıkçılık yapıyorlar :) umudunu kırmak istemem ama hesap 50 $ civarını aştımı daha önce geçersiz tıklamalar sebebiyle kapatılmış olan hesabınıza bağlı olarak reklamlarınız durdurulmuş diye mail atıveriyorlar.

inşallah böle bir şeyle karşılaşmazsın.

allah korusun dostum ya ama ya benim durum şöyle arkadaş mykanka.com için almıştı bu siteyede eklemişti kodları sora başak bir hesapla ilişikiniz bulundu diyip onun hesabı banladılar bu durumda benim şu anki sitemde gitmiş oldu.yani benim suçum falanda yok 2-3 ay önce olan bi durum.

Yok malesef kapanan hesabı açmıyorlar yeniden başvurun diyorlar

Balkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domainden banı kaldırmış olabilir ama hesaptan kaldırmadıktan sonra pek bir işe yaramaz.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arakdaşım 3 ay once banlandığı site ile 2 kez başvurdur red edıldı,
3.kez başvurdu ve kabul edıldı :)

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyide hesap benim diildiki zaten önceki arkadaşın yeni hesap alıp kullanabileceğim en azından 6k hitim var boşa gitmez

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam arkadaşlar bikaç aydır beklediğim sonuca şimdi kavuştum bi sitem daha önce banlanmıştı google adsensten daha dogrusu onceden arkadaştaydı bende google ye bildirdim bugün şu sonucu aldım.

Merhaba Onur,

Program kurallarımıza ( http://www.google.com/adsense/policies ) uygun olduğu takdirde belirtmiş olduğunuz web sitesi için başvuru yapabilirsiniz.

Saygılar,

Can
Google AdSense Ekibi

artık başvuru yapabilirmişim çok sevindim :)

Konu ile ilgili bir mail daha gönder. Burada açıkça belirtmemişler banlanan domainde adsense kullanıp kullanamayacağını. Domain adresini yaz ve bu domainde adsense kullanabilir miyim diye sor.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu ile ilgili bir mail daha gönder. Burada açıkça belirtmemişler banlanan domainde adsense kullanıp kullanamayacağını. Domain adresini yaz ve bu domainde adsense kullanabilir miyim diye sor.

dostum dediğin şekilde sordum ve bu cevap geldi

Merhaba Onur,

Bir önceki e-postada da belirttiğim gibi program kurallarımıza ( http://www.google.com/adsense/policies ) uygun
olduğu takdirde belirtmiş olduğunuz web sitesi için başvuru yapabilirsiniz.

Saygılar,

Can
Google AdSense Ekibi

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum dediğin şekilde sordum ve bu cevap geldi

Merhaba Onur,

Bir önceki e-postada da belirttiğim gibi program kurallarımıza ( http://www.google.com/adsense/policies ) uygun
olduğu takdirde belirtmiş olduğunuz web sitesi için başvuru yapabilirsiniz.

Saygılar,

Can
Google AdSense Ekibi

Başka birisi cevap verene kadar mail yollamaya devam et :) Çünkü adam kurallara uygunsa başvuru yapın diyor. O domain ile başvuru yapabilirsiniz demiyor. Zaten başvuru sonucunda kabul edilip edilmeyeceği öğrenilir. Fakat başvuru kabul edilip, ödeme günü geldiğinde bu domain eskiden yasaklıydı dalgası da ortaya çıkabilir :)

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) e adamda yeter ulen başvurma banlarım derse :) hep aynı kişi cevaplıyor 3-4 keredir :)

indy

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
ek bilgi olmasi acisindan bir $eyler yazayim istedim.

iki domainim vardi adsenseden banlanmi$ $ekilde.bu domainleri arkada$ima devrettim ve arkada$im ayni gun google'a mail atti domainlerin isimlerini verdi ve "bu domainler ile google adsense reklam programiniza katilmak istiyorum.domainleri bir ba$kasindan devir aldim ve bir sure sonra yeniden banlanmasindan endi$eliyim.bilgilendirir misiniz?" $eklinde.gelen cevapta "bu domainlerle google adsense reklam programina katilabileceginizi bildirmekten oturu onur duyarim." $eklinde bir cevap geldi ve arkada$im ocak ayinda ilk odemesini aldi.tum bu soylediklerim domainlerin banlanma sureleri de dahil olmak uzere 1 hafta icerisinde belki de daha kisa bir zaman zarfi icerisinde geli$ti.

demek istedigim domainlerin kullanima acik olup olmadigini detayli bir $ekilde google'a bildirdiginiz takdirde eger cevap olumlu ise sonradan bir terslik cikmiyor.

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense den domain banlanmaz diye kacıncı yazısım bilmiyorum ama biraz araştırım forumu yazdıklarımı bulabilirsiniz arkadaşlar

google dan hesap banlanır eger banlanan bir hesapla bır ılıskınız yoksa sorun olmaz domaini siz kullanabilirsiniz
(bazı arkadaşlar nerden biliyorsun diye YİNE sormadan yazayım google dan gelen mailde bu yazıyordu ;) )

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beni de 2005 yılımda atmıştı umutlandırdın başvurdum tekrar;)

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok saolun arkadaşlar bilgiler için biraz rahatladım sorun olmaz sanırım yani inşallah yani umarım :)

B

bEbeQ

Misafir
adsense den domain banlanmaz diye kacıncı yazısım bilmiyorum ama biraz araştırım forumu yazdıklarımı bulabilirsiniz arkadaşlar

google dan hesap banlanır eger banlanan bir hesapla bır ılıskınız yoksa sorun olmaz domaini siz kullanabilirsiniz
(bazı arkadaşlar nerden biliyorsun diye YİNE sormadan yazayım google dan gelen mailde bu yazıyordu ;) )

Yanlış biliyorsunuz.Benim domainim banlandı.Hesabım banlanmadi.Bütün sitelerde benim google reklamlarım calısıyor ama banlanan sitemde reklam çalışmıyor ? Buna ne diyeceksin ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5