İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Günden Güne Batıyor

D

duyurbeni.com

Misafir
evet etkilediği bir gercek ancak siz de kupon kullanın kupona karşı kuponla karşılık verin.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sattıklarını gördüm de.. O satanlar nerden buluyor onu merak ediyorum?

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.flashgameshut.com/
Free fun Games , Funny movies , Free game downloads , arcade game , shooting game , play free games, download games , fun (bu kelimeleri yazmis altina arama icin adsense koymus altinda icerik icin adsense var yukari yazdigi bu kelimeler adsenseye gore yasakmi degilmi ??

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
reklamverenlerin tık başına ne kadar verdiğinin bakıldığı yer var mı? yani o siteleri ignore etmek gibi bi seçenek var ya adsensede. kampanya engellemekten bahsediyorum nasıl anlaşılıyo hangi reklamların az verdiği ve engelleniyo?

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pembekedi' Alıntı:
reklamverenlerin tık başına ne kadar verdiğinin bakıldığı yer var mı? yani o siteleri ignore etmek gibi bi seçenek var ya adsensede. kampanya engellemekten bahsediyorum nasıl anlaşılıyo hangi reklamların az verdiği ve engelleniyo?

reklam icin tik basina ne kadar verildigini gorebilecegimiz bi yer malesef yok pembekedi.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pembekedi' Alıntı:
Burdan kullandigin Keywordlere verilen ucreti 3 asagi 5 yukari Gorebilirsin
https://adwords.google.com/select/TrafficEstimatorSandbox
adsense sayfasinda da sayfada cikan reklamlari ayri bir pencerede gosteren bir sey vardi kolayca. ben ondan bakiyordum daha sonra o url ye gidip sayfaya bakiyorum Sayer reklam veren de KOcaman adsense reklami varsa ve icerik yoksa direkman blockluyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5