İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Günden Güne Batıyor

G

gencturk1453

Misafir
Google Günden Güne Batıyor Bende Söylemesi.Dalga Geçtiğimiz sponsorları bile geçti artık 80 tıklamaya 1,00$ olacak şey mi bu ya?

bununeyaw0df.gif

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gencturk1453' Alıntı:
Google Günden Güne Batıyor Bende Söylemesi.Dalga Geçtiğimiz sponsorları bile geçti artık 80 tıklamaya 1,00$ olacak şey mi bu ya?

bununeyaw0df.gif
CPM'nin yüksek olması kazancınızı artıracaktır
İyi çalışmalar.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya bu reklam kuponalrında limit cok düşük ve kelime tıklamaları yüksek nedne böyle oluyor acaba acaba büyük siteler yüksek tıkalrı yutyor bize artıkmı kalıyor acaba..

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
evet kuponlarda böyle bir durum var. acaba genel mi o da tartışılır tabi
mesela ben bir tıklama için 6.7 $ verdiğimi biliyorum. çünkü kelimeyi kabul etmiyor. mecburen o limite çekmemi istiyor. buda çok garip:)

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla genel degıl kardesım alın sıze bugunun net ornegını gosterem daha yenı sıtem hıle yapmam kesınlıkle yapmam alın resme bakın ve ole olmadıgını gorun

G

gencturk1453

Misafir
bu cpm olayı nedir bana nasıl bir kazanç sağlar ve nasıl ayarlarım

M

murme

Misafir
arkadaşlar googleda dogru içerige dogru reklam cıktımı gayet güzel kazandrıyo bırakın artık kazandırmıyo demeyi beceremiyoruz diyin herkez google i sucluyo

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
önceden kazandıran içerik şimdimi kazandırmamaya başladı ? bugünkü tıklanma oranı 567 ve elde edilen miktar 8,48$ artık şikâyet etmeyi bıraktım kabulleniyorum yapacak birşey yok.. şu dönemki kuponlar veya başka birşey düşürmüş olabilir. ama elbet düzelecektir ;)

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
soyle solenebılır demek oluyorkı artık turkce sıtelerde google kullanımı kısıtlamak ıstıyor

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bırakın türkçe reklamları, artık sitelerinden birisinde turkey hotel veya istanbul hotel ile ilgili reklamlara tıklama başına 0,02 verir oldu google, geçen sene en kötü zamanda bile 0,20 verirdiki genel ortalama 0,35-0,45 civarlarındaydı. son zamanalrda iyice saçmaladı. bunun becerememekle falan alakası yok.

G

gibigibiyim

Misafir
Günlük ayni icerikle hilesiz 70-80 dolar kazanan vardi su siralar kendini alkole vuruyordur sanirim :D Adamin kazanci 15 20 lere düstü,istatistiklerde degisen hic birsey yok.Kazanci düsenlermi cok yükselenlermi,burdaki bazilari ben kazaniyorum bunlar beceremiyor havasina simdiden girmeye baslamislar bile.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gibigibiyim' Alıntı:
Günlük ayni icerikle hilesiz 70-80 dolar kazanan vardi su siralar kendini alkole vuruyordur sanirim :D Adamin kazanci 15 20 lere düstü,istatistiklerde degisen hic birsey yok.Kazanci düsenlermi cok yükselenlermi,burdaki bazilari ben kazaniyorum bunlar beceremiyor havasina simdiden girmeye baslamislar bile.
gunluk 70-120 tik arasi yaklasik olarak 30-60$ arasi veriyordu son iki ayda tiklama oranlarinda bir parca dusus dahi olsada 60 -70 Tika 3-4$ vermeye. basladi ben kodlari kaldirmistim tamamen

simdi yeni bir siteye koydum ayni keyword ler ile ben 9-15 cent arasi adwords de reklam veriyorum . sitede 1 tiklamaya 20cent vermis

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
googlede düşüş olduğu kesin
buyrun bir örnek daha siz 100 tıka yakınıyosunuz biz napalım
60.000 gös. 730 tık. 18,23 kaz.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Aynen Bendende Günde 50 $ yaptığım Tıklamaya Şu anda 25$ :( Genel olarak bir düşüş var ve tek nedeni adwords kuponları diyebilirim

U

umurcan

Misafir
benimde dandik bi sağlık sitem var dün 19 yık 6 dolar olmuş bana da kıyak mı geçiyolar ne :D

riseofthemachines

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet hatta bir ay içersinde oldu bu düşüşler herkeste oyle mi bilemem genelleme yapmayayım .Ama 1 ay önce 0,1 0,15 kazandığım (click başı ) sitede şu an 2 cent alıyorum ..

Katre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim bi sitemde tam tersi soylelenlerin aksine kazançlar %100 artı sadece sayfa gosterimerim az artı..
ortalama tık başı 0.40 veriyor..Bazen tıklamaya 2-3$ verdiğide oluyor..
Ancak diğer bir sitemde durumlar biraz sakat oldu bende anlamadım eskıden
daha iyiydi kazançlar şimdi azbi düşüş var ama %20 civarı..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5