İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google İş bankası Türkiye EFT

graf von beelzebub

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ki sabancı holding in piyasada yarattıgı trafik turkiye ekonomisinin %3'lük bir kısmı(imiş)

danone'sinden tutun lassa'sına kadar herşeyin sabancı holding'in oldugunu dusunursek...

B

besiktaslim

Misafir
graf von beelzebub' Alıntı:
google ın sermayesinin/ederinin (sanırım halka acıldıgı gun ntvmsnbc nin sitesinde gormustum, 2 milyar usd, actıgı hissede olabilir ama muhtemelen tamamıydı)

google hisseleri toplamı halka arz edilirken 25 milyar $ dı...

S

Senbul

Misafir
Konu ne idi ne oldu :D
Zenginin malı züğütdün çenesini yorar hesabı.Of offf googleda işbankasınında :p

F

fx123

Misafir
Konuyu bilginiz olsun. Sizde aynı başvuruları yaparak eft işini halledelim diye açtım. Google mu büyük, iş bankası mı tartışması oldu. Gerçekten ilginç. Sanıyorum aramızda çok fazla genç arkadaş var. Gereksiz tartışmalar vakit kaybıdır. Biraz icraat görelim.

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi şöyle oluyor iş bankası devletin. Dünyanın fakirlikte alt sınıflarında yer alıyoruz. Google kardeşler ise en zengin 100 arasına girmiş bu sene. Hesap ortada alamaz diyenler İş bankasını alması için devleti alması lazım ve eğer böyle birşey mümkün olsa inanın bana google bunu yapabilirdi..

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
işbank bu işe el atmış olabilir çünkü gelecek ödemelerden maximum komisyon almak diğer işlemlerinde olduğu gibi işbankasının bir prensibidir. işbankasına eft lacağıma 100 gün beklerim daha iyi o kesin benim için. 100$ alacaksınız %10 komisyon vereceksiniz bankaya kaldı 90 $, siz o kadar uğraşın onlar sizin %10 nuza ortak olsun. Varmı böyle bir şey. Varsa bende yapacam al verle para kazanmak.
EFT ve benzeri işlemlere online sistem üzerinden para alan tüm bankaları bırakmanızı öneririm. Bir kredi kartı satmak için 50-100 YTL (person prim vs) harcayan bu bankalar, siz işlem yapıyorsunuz diye bankaya hacim katıyorsunuz diye para kesemezler çok yanlış ve anlamsız bir işlem.

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bizde neden kendimize ait birşeyi küçük görme hastalığı var ? tamam google kendi alanında mükemmel bir firma ancak firma olarak iş bankasıda en en en en az google kadar buyuk bir firma

M

murme

Misafir
google sabanci ve koç un toplamının 4katı bir sermayeye sahip arkadaşlar inanmiyan araştırabilir bu açiklama yeter sanırım size

doganli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu iyice dağılmış bende fikrimi söliyim bari :)
kesin belge falan veremem ama ben diyourmki iş bankası google dan baya bi büyüktür
en son duyduğumda google ın şirket değeri 32 milyar $
şimdi iş bankasınını sadece gayrimenkulleri bu kadar eder diye düşünüyorum sizce iş kuleleri kaç kuruştur :)

bence zenginin malı züğürdün çenesi durumuna düşeceğimize birisi hayrına iki satır yazsın iş bankasına anlayalım :)

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla komisyon oranı belirler olayı.Bundada eğer girerse citibank kazanır.Çünkü kendi şubeleri arası olacağından az komisyon oranları çıkar.

GuvenliHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
murme' Alıntı:
google sabanci ve koç un toplamının 4katı bir sermayeye sahip arkadaşlar inanmiyan araştırabilir bu açiklama yeter sanırım size

böyle saçma bişi asla olamaz... kaç ve sabancının varlığı ile türkiye'ye 45 gün yetebilecek büyüklükte...

o yüzden google kaç paralık bir şirket ki kaç ve sabancı'dan büyük olabilir...

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hibrahim' Alıntı:
iyide ne alaka ya koca google işbankasının isteğinemi cevap verecek yapacağı varsa yapar ama her zaman ki gibi türkiye daha sonradan alınacak olaylara çok baskı yapacaksanız citibanka yapın en etkili o olur..

etkili olacak olsa bile sakın citibank'ın adı geçmesin kazançlarımızı emer bu banka. (yabancı banka olacaksa hsbc olmalı)

saygılar.

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
EFT için mail atmaya devam edelim, öyle veya böyle bir banka ile anlaşılsın. Zaten memnun olmayan arkadaşlar çek ile almaya devam etsinler.

M

murme

Misafir
Araştır haber arşivlerine gör arkadaşım ben asla sallama bişi yazmam

GuvenliHosting' Alıntı:
böyle saçma bişi asla olamaz... kaç ve sabancının varlığı ile türkiye'ye 45 gün yetebilecek büyüklükte...

Cahil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
GuvenliHosting' Alıntı:

Google ABD de halka açık bir şirket ve piyasa değeri 25 milyar USD :)

M

murme

Misafir
Evet arkadaş noktayi koymuş :D bu arada iş bankasi ile anlaşma yaparsa google cok ii olur ödeme olayi

yeniwebmaster

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Google sirketinden birçok web sitesi sahibi gibi reklam karsiligi çek almaktayim (Google adsense uygulamasi). Bu çekleri bankanizda bozduruyorum. Bu çeklerin gelmeleri ve bozdurulma süreleri gerçekten çok uzun (yurtdisi döviz çeki). Google sirketi geçen hafta içerisinde bazi ülkelere EFT uygulamasini baslatti. Ancak Türkiye bu ülkeler arasinda yok. Size önerim google sirketi ile anlasmaniz ve ödemelerimizin bankaniza direk eft yapilmasi. Bu sayede çok fazla google web reklam yayincisi bankanizin müsterisi olacaktir. Biz de bu sayede ödemeleri kisa bir süre içerisinde elde etmis oluruz. Iyi çalismalar...

Arkadaşlar bende bu yazıyı birkaç bankaya göndereceğim
sizde gönderin bu gibi olaylar arz talep sonucu oluşur birazda
google o kadar paraya bizlerin sayesinde ulaştı biz olmasaydık google bi hiçti
(ufff amma büyük laf ettim :D weble uğraşanlardan bahsediyorum)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi