İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Mossad'a Bilgi Aktarıyor.. Google'nin Sahibi Yahudi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
ümit diyorsun ki "yabancı hayranı" olan halkım sağolsun. bak ben san birşey söyleyim, israil ile ilişkisi olduğu söylenen google veya coca-cola gelsin o öğretmenlerine 10 milyar aylık maaş bağlasın bak bakalım o hocalarından eser kalır mı?

herkes kendini, ailesini düşünür.. bugün sınıfa girip idealist öğretmen tablosu çizenler,parayı görünce 180 derece dönerler.

bugün google sana maaş bağlasa buraya yazdığın dandik haber başlıklarını yine atabilir miydin?

kimse çıkıpta yapmazlar falan demesin, bu ülke üfürük dindar hocalardan tut, sapkın öğretmenlere kadar neler gördü neler.

elinizi cebinize attığınızda parayı değilde, bacaklarınızı kaşıyanlar olduğu sürece google'da, coca-cola'da, microsoft'ta daha çok taşlanır bu ülkede, çünkü sizin yaptıklarınız kullanılmıyor.

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
E biliyoruz zaten. Bunu söylemek içinmi üye oldun foruma:) (girişte kimlik kontrolümü var ben ne yapayım)
neden üye olduğumu benim seviyemdekiler sorabilir üniversite hocaları paspascıdır diyen karakterdeki insanlar soramaz ( girişte kimlik kontrolü yok devlet bakanın açıklamalarıyla sabit olaan türkiyeyi adam yerine koymayan,vergi kaçıran,ülkemizi dünyaya rezil etme amacı güden insanları savunan türklerin "belki" yüzü kızarır diye belirttim türk olmadığımı )

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Neyi tartışıyosunuzki arkaşlar .Zaten amerikanın kanunlarında yer alıyor , istediği kişiden istediği bilgiyi alabiliyor.Gerek yok yani ortaklığa.

Ayrıca desteklemeleri oldukca doğal bunu sadece bilgi için değil para için yapıyorlar.Yahudi yahudiyi amerika amerikadaki siteleri destekler çok doğal , birlikte büyüyorlar.

Ama kalkıpta paranoya noktasına getiremezsiniz.Okadar çok dikkatli olmak gereken şey varken saçma yani...

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
bu ülke zaten rezil durumda.. sana yüzbinlerce haber başlığı gösterebilirim..

30dk.'lık hastaneden bir türlü gelemediği için trafik kazasında ölen insanlardan, depremzedelere yapılan konutlara taşınan bürokratlara kadar..

en son bi haber vardı, uğur dündar yine sahnedeydi. japonlar hastane yapmışta, yağmacılar kullanmış diye.

bu ülke google-mossad ilişkisini tartışacağına, google rezil ediyor mu diye düşüneceğine, gazze'ye yardım edeceğine, önce kendi ülkesine yardım etsin..

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
ümit diyorsun ki "yabancı hayranı" olan halkım sağolsun. bak ben san birşey söyleyim, israil ile ilişkisi olduğu söylenen google veya coca-cola gelsin o öğretmenlerine 10 milyar aylık maaş bağlasın bak bakalım o hocalarından eser kalır mı?

herkes kendini, ailesini düşünür.. bugün sınıfa girip idealist öğretmen tablosu çizenler,parayı görünce 180 derece dönerler.

bugün google sana maaş bağlasa buraya yazdığın dandik haber başlıklarını yine atabilir miydin?

kimse çıkıpta yapmazlar falan demesin, bu ülke üfürük dindar hocalardan tut, sapkın öğretmenlere kadar neler gördü neler.

elinizi cebinize attığınızda parayı değilde, bacaklarınızı kaşıyanlar olduğu sürece google'da, coca-cola'da, microsoft'ta daha çok taşlanır bu ülkede, çünkü sizin yaptıklarınız kullanılmıyor.

hocam doğru söylüyorsun para tatlıdır bende hoca da para olduğu zaman muhtemelen söylediğin gibi davranırız benim bu söylediklerine karşı bir görüşüm yok.burada ki amaç çok farklı gökhanla bizim yorumlaşma sebebimiz.
1-Ben diyorum ki Google Mossad için çalışıyor bu bir çok kişi için bilinen bir gerçek.Ve Googleın sahibinin israil için çalışmalarından dolayı ödül alması dikkatimi çekti paylaştım diyorum
2-Gökhan'ın buna karşı cevabı;Yok artık O zaman Microsoft da şifrelerimizi başkalarına veriyordur

Yabancı hayranlığı konusunu bunun için diyorum (özetle;yabancıya söz söyletmemek) yoksa üsteki mesajlarımda da belirttiğim gibi adamlar bir işi yaparsa sağlam yapıyor bende Google'ı ve bir çok ürününü kullanıyorum.

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Neyi tartışıyosunuzki arkaşlar .Zaten amerikanın kanunlarında yer alıyor , istediği kişiden istediği bilgiyi alabiliyor.Gerek yok yani ortaklığa.

Ayrıca desteklemeleri oldukca doğal bunu sadece bilgi için değil para için yapıyorlar.Yahudi yahudiyi amerika amerikadaki siteleri destekler çok doğal , birlikte büyüyorlar.

Ama kalkıpta paranoya noktasına getiremezsiniz.Okadar çok dikkatli olmak gereken şey varken saçma yani...

Hocam konu Gökhan'ın çarpıtmasından dolayı büyüdü.Google böyle yapıyormuş dikkatimi çekti yazıma o zaman microsoftta şifrelerimizi paylaşıyordur diye cevap yazıp konuyu başka noktaya çekti.Yazılanlar ortada
Yazdıklarımda bir hata varsa hepinizden özür dilerim

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
İyi bari google ın hayırcı bir şirket olmadığına inanır bari insanlar. Çünkü bunu millete inandırmanın tek yolu dini konularda hassas bir damar yakalamaktı. Ahanda oldu oda :D

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
İddia edilen doğrumudur, yanlışmıdır bilemem fakat; Varsayalım doğru, ne var bunda? Herkes elindeki imkanları kendisi ve "çevresi" için öncelikli kullanır. Bu birey yaşamından, özel şirketlerin yönetimine ve devlet mekanizmasına kadar aynıdır. Sadece gönderici, kanal ve alıcı değişir fakat "olay" aynıdır. Bugün Google bir türk iştiraki olsaydı aynı şekilde MIT ilede yakın temaslar halinde olabilirdi. Bunlar şaşırılacak veya yadırganacak şeyler değil, dengeler kendiliğinden bu temasları beraberinde getirir zaten. Biz işimize bakalım. :)

Konu zaten bu değil. Herhangi bir belge gösterilmeden bir firma karalanıyor. Bu mesaj nedeni ile iyinet dahi ceza alabilir. Bunun google ile bir ilgisi yok konu tamamen ırkçılık ve/veya dinciliktir. Bu veya önceki mesajlarımdan netster Yahudidir / İslam düşmanıdır vs vs gibi sonuçlar çıkartılmaması gerekli. Benim ne Yahudi ile ne Hristiyan ile ne de Paganlar ile bir sorunum var. İsrail Hükümeti'ni de desteklemiyorum , hatta çoğu zaman şu an ki Türkiye Hükümeti'ni de. Bazı koyu görüşlü insanlar bu tip komplo teorilerini ortaya atıyor , benim saf ama bilgisayar mühendisi/bilgisayar programcısı arkadaşlarımda gözü kapalı ortaya atılan bu teorileri destekliyor.

İlk mesajda Google , Mossad'a bilgileri bir program vasıtası ile iletiyor deniliyor. O program burada açıklanmadıkça da bu konu tamamen yalan ve iftira dolu bir konudur.

Bir başka webmaster forumuna iyinet forum bilgilerimizi satıyor diye bir konu açsam bu konuyu kim destekler ? Tabiki de iyineti sevmeyen çevreler. O kişilere kanıt göstermeye gerek yok , nasılsa iyineti sevmiyorlar ama iyinet tarafı olan veya aklı başında her insan kanıt sorar.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Ya boşver adam içi boş mesaj yazmış zaten. Boş adamın bilgileri çalınsa ne olur çalınmasa ne olur :D

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Konu zaten bu değil. Herhangi bir belge gösterilmeden bir firma karalanıyor. Bu mesaj nedeni ile iyinet dahi ceza alabilir. Bunun google ile bir ilgisi yok konu tamamen ırkçılık ve/veya dinciliktir. Bu veya önceki mesajlarımdan netster Yahudidir / İslam düşmanıdır vs vs gibi sonuçlar çıkartılmaması gerekli. Benim ne Yahudi ile ne Hristiyan ile ne de Paganlar ile bir sorunum var. İsrail Hükümeti'ni de desteklemiyorum , hatta çoğu zaman şu an ki Türkiye Hükümeti'ni de. Bazı koyu görüşlü insanlar bu tip komplo teorilerini ortaya atıyor , benim saf ama bilgisayar mühendisi/bilgisayar programcısı arkadaşlarımda gözü kapalı ortaya atılan bu teorileri destekliyor.

İlk mesajda Google , Mossad'a bilgileri bir program vasıtası ile iletiyor deniliyor. O program burada açıklanmadıkça da bu konu tamamen yalan ve iftira dolu bir konudur.

Bir başka webmaster forumuna iyinet forum bilgilerimizi satıyor diye bir konu açsam bu konuyu kim destekler ? Tabiki de iyineti sevmeyen çevreler. O kişilere kanıt göstermeye gerek yok , nasılsa iyineti sevmiyorlar ama iyinet tarafı olan veya aklı başında her insan kanıt sorar.

Irkçı olsam türkleri savunmazdım kendi ırkımı savunurdum,dinci olsam en yakın arkadaşlarım ateistler olmazdı.Diğer söylediğiniz konularda siz bilmeseniz bile bu bilgi alışverişi bilinen bir gerçek.Atay hocanında dediği gibi burada bir karalama yok her kulvarda bu olaylar oluyor.Sana sorsam mit,emniyetten bilgi alıyor mu diye evet dersin ispatla desem ispatlayabilirmisin?hayır ispatlayamazsın milyonların bildiği bir konuyu ispatlayamazsın.Microsoft'un FBI için windows ürünlerinde açıklar bırakmasıda google ın mossad için içerik sağlaması da bu şekilde işte.amerika bill gatesi o noktaya babasının hayrına çıkartmadı,israil googleın sahibine israil için çalışmalarından dolayı verdiği madalyayı hava civa olsun diye vermedi.hepsi beli sözlleşmeler dahilinde yürütüyor ilerini bizim ülkemizdeki gibi esneklik yok.bu sözleşmelerden birtanesini söyliyeyim;türkiyedeki doğan grubun almanyadaki ortaklarından birisinin der spiegel'in sitesinde "bu site de israil aleyhinde hiç bir haber yayınlanamaz...." gibi maddeler va,israilin çıkarkalrlarını korumaya söz veriyorlarlar büyük ülkükerine hizmet için,aynı şekilde facebookta da amerika için var bu hizmet anlayışı (dileyen kullanıcı sözleşmesine bakabilir) hatta geçen yıl amerika bir katliam yapmıştı oradaki görüntüleri ceptelefonu ile çekip
facebook aracılığı ile dünyaya amerikanın gerçek yüzünü gösteriyorlar diye facebook o ülkeden girişleri yasaklamıştı.çok olay var böyle ama sadece anlayana

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Ne kanıtınız var ne de kayda değer bir cevabınız. Dininizi veya ırkınızı sorgulamak kimsenin haddine değildir ama kaynak gösterdiğiniz sitelerin durumları ortada.

Bana sorsanız Mit , Emniyet Teşkilatından bilgi alıyormudur diye net cevabım ; Bilmem , alıyordur heralde olurdu. Alıyordur heraldeyi de başka herhangi bir durumda kullanmazdım. Çünkü Emniyet Teşkilatı Google ile karşılaştırılamayacak bir kurumdur. Aksi durumlarda ne bileyim olurdu cevabım.

Ben sizden bir kanıt beklerken siz yine , yok FBI Bill Gates'i sıkıştırıp Windows'da açıklar bıraktırdı gibi bir savunmaya girdiniz. Ben yıllardır bu sektördeyim ama benim bilmediğimi okullarda size hocalarınız anlatıyor. Burada biz teknoloji hakkında yorumlar yapıyoruz , ana konumuzda Google'ın İsrail Devleti'ne bilgi sızdırması. Der Spiegel veya Doğan Grubu'nun etnik veya siyasi görüşünün bu konu ile hiç bir alakası yok.

İlk mesajınızda bulunan "Google oluşturduğu özel bir programla Mossada gerekli bilgileri aktarıyor. Google in sayesinde Mossad binlerce İslami sayfayı aynı anda taraya biliyor." gibi ithamları kanıtlamanızı halen bekliyorum.

Son olarak , Der Spiegel'in web sitesinde bulunan http://www.spiegel.de/dienste/0,1518,639126,00.html adresinde ben herhangi bir "Israel" ibaresi göremedim. Tam olarak neresinde incelemek isterim. Tabiki varsa.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
türkiyedeki doğan grubun almanyadaki ortaklarından birisinin der spiegel'in sitesinde "bu site de israil aleyhinde hiç bir haber yayınlanamaz...." gibi maddeler va,israilin çıkarkalrlarını korumaya söz veriyorlarlar büyük ülkükerine hizmet için

kulaktan duyma şeyleri yazıyorsun hala. söz konusu alman ortak spiegel değil; axel springer. ordada yazan: "israil ve alman halkının uzlaşmasını teşvik etmek ve israil halkının yaşamsal haklarını desteklemek"

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
türkiye ile geçmiş dönemlerde sorunlar yaşayan bir dergi bilinç altıma işlemiş gece yanlışlıkla onu yazmışım özür dilerim.
@netster
microsofta konuyu ben getirmedim ilk sayfada o konuyu dahil edenler belli.google'ın algoritması,pr'si bunları da herkes biliyor ispat edemiyor.bu konu da öyle bir konu inanmayabilirsiniz.bilenler biliyor.bunun sonucunda google'ın sahibine "israil'e katkılarından dolayı google'ın madalya verilmesi dikkatimi çekti ve paylaştım"sorun ne bunu anlayamadım google'ın 1 tane bile temsilci bulundurmayı çok görüp vergi kaçırdığı türkiyem benim ( bu söz bana değil devlet bakanın ait)

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
yav eksi rep neden veremiyoruz yahuu , trgy duy sesimizi ,

kişisel görüşlerinden dolayı eksi rep vermeyi bir halt sanmasınlar diye eksi repi kaldırmış olabilirsiniz,ancak ilk sayfadan itibaren konumu başka konulara saptıranlara ,üniversite hocaları paspas çeker paspascıdır onlar diyenlere,sırf yazmak için yazanlara,google senin ülkenden vergi kaçırıyor dediğimde eksi rep vermekle cevap verenlere bende eksi rep vermek istiyorum.bu arama motoru ülkemden vergi kaçırıp tüyü bitmemiş yetimimin hakkını yediğini bu ülkenin devlet bakanı bas bas bağırırken sizlerin bu kadar vurdum duymaz olmanıza çok üzüldüm.ben bu konunun kilitlenmesini ve eğer söylediklerimde bir yanlış var ise bannlanmamı talep ediyorum

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Microsoftta tüm şifrelerimizi windows üzerinden ugandalı mugandalara aktarıyormuş.

Kaynak: forum.microsoftdusmanlari.com/uganda_muganda.htm :p

Yahoo'da tüm bilgilerimizi Zimbabveli ninjalara aktarıyor.

Kaynak : 2,5 yaşındakı yiğenim.

Konumu saptırdığınız ve bu kadar ciddi bir konuya çocuk seviyesinde cevaplar verdiğiniz için ikininize de teşekkür ederim.Konu eğer kilitlenmezse sizindir artık istediğiniz kadar baltayabilir ve seviyenizi bu şekilde devam ettirebilirsiniz.

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
o hocalarına inanıyorsun da benim 2,5 yaşında ki yeğenime neden inanmıyorsun ?

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
o hocalarına inanıyorsun da benim 2,5 yaşında ki yeğenime neden inanmıyorsun ?

senin yeğeninde senin gibi saygısızdır diye inanmıyorumdur belkide hıı olamaz mı,bir eğitimcinin görüşü ne olursa olsun ona bu şekilde hitap eden adamın yeğeni de aynı genleri taşıdığına göre belki o da senin gibidir??? ilk önce görüşe saygı duymayı öğrende ondan sonra post kasmaya çalış istersen.o zaman bir eğitimcinin görüşlerine katılmasan da katılmadığını nasıl ifade edeceğini öğrenebilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5