İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Para kazanmamızı mı istemiyor?

lahmacun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
sayfalarımda gösterdiğim reklamlar 4 gün önce durup dururken kesildi. Sürekli olmasada genelllikle google genel hizmet reklamları çıkıyor. Sitede hiç bir sorun hile vb bir durum yok. Adwords reklamları ile kazanc gösterim ve tıklama sayıları yüksek gidiyordu. Ama şu anda sürünmekteyim. Günlük kazançlarımız yüksek olduğu için acaba reklamlarımı durdurmuş olabilir mi? artık günde 10 $ bile zor görüyoruz.
Mail gönderdim cevap da gelmedi

Saygılar.

ayantas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Günde 10 dolarmı?

Günde 10 dolar nasıl kazanıyorsunuz anlamadım 2 yıldır google adsensedeyim. Günde hiç 10 dolar kazanamadım. Bu nasıl oluyor yolunu söyleyinde herkes faydalansın. (yolunuz hilesiz ise)

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ayantas' Alıntı:
Günde 10 dolar nasıl kazanıyorsunuz anlamadım 2 yıldır google adsensedeyim. Günde hiç 10 dolar kazanamadım. Bu nasıl oluyor yolunu söyleyinde herkes faydalansın. (yolunuz hilesiz ise)

Faydalanın: 40.000+ hitle günlük kazancım 10 - 20 $ arası ortalama click 700-1000 arası.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tek konulu bir site ve uygun domainle az ziyaretci 3-5 tık almayı tercih ederim.
Zaten amacım AdSense'den gelir elde etmek değil, host masrafları :p

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana ilginç geliyor burada söylenen "Türkçe içerik ile para kazanılmaz" sözleri. Kenidizi geliştirmek için nasıl kitipçıdan "kişisel gelişim" kitapları alıyorsanız, internette'de pek çok e-book var alıp okumanız tavsiye ediyorum.

10 doları geçmek hiçde zor değil, inanın bana. Sadece okuyun. Tabiki İngilizce içerik ile kazandığınızın/kazandıklarının 4 de biri kadar kazanacaksınız ama genede rahatlıkla 10, 20 hatta 50 doları geçebileceksiniz. Hemde hilesiz.

Sadece iki tane Adsense hesabım var ve ikisinide 1,5-2 sene önce aldım. Ne adres onaylama vardı o zamanlar nede başka bir şey.

Alın bir ebook (tavsiyem www.adsense-secrets.com) okuyun ve uygalayın.

Edit: Linki yanlış vermişim.

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
caper' Alıntı:
Bana ilginç geliyor burada söylenen "Türkçe içerik ile para kazanılmaz" sözleri. Kenidizi geliştirmek için nasıl kitipçıdan "kişisel gelişim" kitapları alıyorsanız, internette'de pek çok e-book var alıp okumanız tavsiye ediyorum.

10 doları geçmek hiçde zor değil, inanın bana. Sadece okuyun. Tabiki İngilizce içerik ile kazandığınızın/kazandıklarının 4 de biri kadar kazanacaksınız ama genede rahatlıkla 10, 20 hatta 50 doları geçebileceksiniz. Hemde hilesiz.

Sadece iki tane Adsense hesabım var ve ikisinide 1,5-2 sene önce aldım. Ne adres onaylama vardı o zamanlar nede başka bir şey.

Alın bir ebook (tavsiyem www.adsense-secrets.com) okuyun ve uygalayın.

Edit: Linki yanlış vermişim.

Nasıl daha fazla kazanırız ? diye, diye bu hallere düşmedikmi.

Sayfa gösterimleri Tıklamalar Sayfa TO Sayfa eCPM [?] Kazançlar
79.419 1.079 1,36% USD 0,26 USD 20,27

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkesin sorunu anladığım kadarı ile TO. eCMP de bundan dolayı düşük çıkıyor. Yeni bir dizayn ile deneme yanılma yöntemi ile çok rahat arttırılabilir.

Mesela siber sen rahatlıkla 50 doları geçersin o sayfa gösterimi ile.

Tabi sitenin içeriğini hesaba katmıyorum, "ıvır zıvır" içerik olmayan siteler için geçerli söylediklerim.

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xx Nisan 2006 Çarşamba 258.510 203 0,08% USD 0,01 USD 1,66

deneme sadece banner gösterimi yaptırtmıştım animo2000 gibi saçma bir reklam banneri çıkıyordu. tıklama o yüzden düşük ama genede kaba bir hesap yaparsak.
2.241.000 yapıyor / 203 = 11.000 TL BANNER tıklaması için

bazı günlerde bu ortalama 9200 lere kadar düşebiliyor :)
yabancı + banner reklam yani sadece sayfa türkçe kendiliğinden çıkan reklamlar aynı reklama yabancı sitede katkat fazlasını kazanabiliyorsun.

ben hala ortalıkta sürüyle dolaşan bedava adwords kuponlarının parasını bu şekilde kestiklerini düşünüyorum... (Alakasız bir yerlerden bana kadar geldi 2 tane kupon)

önceden günde hile hurda olmadan 60$ yapıyordum son 1 aydır bu şekilde text reklam 3$ seyrinde banner 1$ gidiyor tekil 80.000 civarı bende problem vardır belki diye her türünü denedim ama yok.

neyse artık bu olay düzelene kadar kullanmıyorum zaten ..

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Son zamanlar düşüş var kazançlarda ama benim düşüncem en fazla iki hafta sonra normale döner.

Daha önceden de bir kaç defa olmuştu böyle.

lahmacun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google

reklamlar çıkmayınca tıklama oranıda düşüyor doğal olarak. hit aynı gösterim aynı site aynı ama reklam yok. banlıda değil. diğer sitelermde reklam çıkıyor ama hiti yüksek olanda reklamlar çıkmayınca işin içinde bişey mi var diye düşünüyor insan.

B

Baria

Misafir
ya birde dikkatimi çekti localhost tumda calıstırdıgımda sitemi reklamlar çıkıyor sitede cıkmıyor bu nasıl iş?

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lahmacun' Alıntı:
reklamlar çıkmayınca tıklama oranıda düşüyor doğal olarak. hit aynı gösterim aynı site aynı ama reklam yok. banlıda değil. diğer sitelermde reklam çıkıyor ama hiti yüksek olanda reklamlar çıkmayınca işin içinde bişey mi var diye düşünüyor insan.

Benim sorum hizmet reklamlar çıkmaya başlamadan önce nasıldı? Hagi ölçülerde Adsense kodun?

lahmacun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kısaca Reklam veren az, Reklam gösterimi çok desekde aynı kategorilerdeki diğer sitlerde reklamlar görünüyor. eskiden bendee de çıkan reklamları görebiliyorum.

relam ebatlarına gelince genelde standart banner 300*250 yada bi büyüğü.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
son iki aydır bi düşüş vardı zaten, şu son hafta click başı ücretler iyice düştü, ben de şu etrafta dolaşan bol keseden dağıtılan adwords kuponlarının bununla bir ilgisi var diye düşünüyorum.

daRksnak3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ZIPPKIN' Alıntı:
son iki aydır bi düşüş vardı zaten, şu son hafta click başı ücretler iyice düştü, ben de şu etrafta dolaşan bol keseden dağıtılan adwords kuponlarının bununla bir ilgisi var diye düşünüyorum.

Bencede kesinlikle bunla alakalı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi