İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Googleda Büyük Açık

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Su fyorum bana mantıklı geldi. icinde forum gecen sitelerde oluyor. adece forum degi ama belli baslı kelimeler iceren sitelrin hitlerini kesmek icin yapmıs olabilirler. Zira forum dedigin seyin icerigi cok genis oluyor, bu kadar genis icerikle on plana cıkması bence cok da iyi degil. O nedenle yapılmıs bi algoritma degisikligi olabilir

Sanırım üstteki yazımı okumadın sitemin bir tanesinin urlsinde forum geçmiyordu.
İngilizce health kelimesi geçiyordu içinde...

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O dediğiniz googlenin anlaşmış olduğu bir reklam uygulaması . Antivirüs sitesine direk link veriyor .

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O dediğiniz googlenin anlaşmış olduğu bir reklam uygulaması . Antivirüs sitesine direk link veriyor .

Antivirus programına direk link vermiyor.
Download.com dan programa link veriyor.Google un böyle bir anlaşma yapacağını sanmıyorum. Çünkü bir çok webmaster madur bu durumdan...

uslanmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar forumuz.biz örneğini verirken sadece sitenin büyüklüğü olarak örnek verdim. 1 aylık siteninde başına geliyor 5 yıllık siteninde başına geliyor.

Ayrıca forumlara özgü bir sorunda değil. Tonla wordpress yada başka script var bu durumdan muzdarip.

İlk yazımda da yazdığım gibi google ban ile alakası yok. Sadece webmasterlar anlamasın diye kurulmuş bir dümen. hek 12nci sayfanın sonundan başlıyor. Siz tekilim düştü falan derken olan oluyor. Bir bakmışsınız piyango sizede vurmuş...

FORUM kelimesiyle alakası yok

Tekrar ediyorum: Scriptin , domainin yaşı, içerik, ne yaparsanız yapın ne olursa olsun bu piyango size vurursa 200 k lık siteniz bile olsa 5k ya iner

Bildiğim tonla site ismi var arkadaşlar. Hepisde arkadaşım olduğu için bu sitelerin isimlerini burada veremiyorum. Çünki daha domain değiştirmediler. Scriptleride vb değil wp de değil----Forum -hiç değil. ORJİNAL İÇERİK.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar forumuz.biz örneğini verirken sadece sitenin büyüklüğü olarak örnek verdim. 1 aylık siteninde başına geliyor 5 yıllık siteninde başına geliyor.

Ayrıca forumlara özgü bir sorunda değil. Tonla wordpress yada başka script var bu durumdan muzdarip.

İlk yazımda da yazdığım gibi google ban ile alakası yok. Sadece webmasterlar anlamasın diye kurulmuş bir dümen. hek 12nci sayfanın sonundan başlıyor. Siz tekilim düştü falan derken olan oluyor. Bir bakmışsınız piyango sizede vurmuş...

FORUM kelimesiyle alakası yok

Tekrar ediyorum: Scriptin , domainin yaşı, içerik, ne yaparsanız yapın ne olursa olsun bu piyango size vurursa 200 k lık siteniz bile olsa 5k ya iner

Bildiğim tonla site ismi var arkadaşlar. Hepisde arkadaşım olduğu için bu sitelerin isimlerini burada veremiyorum. Çünki daha domain değiştirmediler. Scriptleride vb değil wp de değil----Forum -hiç değil. ORJİNAL İÇERİK.

Bakınız Konu açmıssınız bizler fikir yürütmüş bulguları paylaşmısız lütfen " forum " degilse ne dir bu gecmeden bu hatayı veren sitelerden 1 örnek verirmisiniz bunu istiyorum aynı hatayı veren ve icerisinde " forum " gecmeyen bir domain adı. böylelikle araştırmalarımıza devam edebiliriz.

uslanmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Veremeyeceğim arkadaşım izin vermiyor bu iş çok büyüyecek. Şuanda 20k tekilli bir arkadaşımdan daha haber geldi ondada da aynı sorun hasıl olmuş tekilleri 3k ya indi...

Yöneticilere arz ediyorum lütfen sorunun çözümü bulanana kadar bu konuyu sabitlesinler.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Veremeyeceğim arkadaşım izin vermiyor bu iş çok büyüyecek. Şuanda 20k tekilli bir arkadaşımdan daha haber geldi ondada da aynı sorun hasıl olmuş tekilleri 3k ya indi...

Yöneticilere arz ediyorum lütfen sorunun çözümü bulanana kadar bu konuyu sabitlesinler.

Bakın veremeyecegim diyorsanız demekki sizinde bu konuda bir bilginiz yok bir yerden konuyu almiş pastelemissiniz. Bizler araştırma yapıyoruz ve son bulgu " forum " kelimesi gecen sitelerde bu görünüyor. bilim böyle ilerler varsa bu tezi cürütecek bir cevabiniz yaziniz. bizde deriz bizimki yalnışmış dogruyu ararız.

Aynı forum aynı sahip :
http://www.google.com.tr/search?q=site:&hl=tr&start=110&sa=N

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bakın veremeyecegim diyorsanız demekki sizinde bu konuda bir bilginiz yok bir yerden konuyu almiş pastelemissiniz. Bizler araştırma yapıyoruz ve son bulgu " forum " kelimesi gecen sitelerde bu görünüyor. bilim böyle ilerler varsa bu tezi cürütecek bir cevabiniz yaziniz. bizde deriz bizimki yalnışmış dogruyu ararız.

Aynı forum aynı sahip :
http://www.google.com.tr/search?q=site:&hl=tr&start=110&sa=N

Burda kimse yalan söylemiyor. İçinde forum geçmeyen benim sağlık sitem onu burda yazdıktan sonra sitemden yüzlerce olacağını bildiğim için yazmak istemiyorum. Kim olsa yazmaz. Hiç bi yerde konu copy-paste felan yaptığı yok arkadaşımızın. Söyleyecek başka bişey bulamayınca adamı yalancı çıkarmaya çalışma...

uslanmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilgimin olmadığını nasıl idda edersin konuyu açan benim. Forumlar olsaydı sadece derdim. 1 ayı aşkın süredir araştırma yapıyorum. Bu sorun artınca yazmaya karar verdim ve katlanarak artıyor. Göreceksiniz ki Forumları sadece kapsamıyor idaa ediyorum.

Şuan arkadaşımla irtibat halindeyim ama eminim birisi çıkacaktır benim forum değil ama benimde böyle diyecek....

uslanmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alın işte emir arkadaşımda yazdı daha büyük kanıtmı olur. heklemeler arttı.

Burda kimse yalan söylemiyor. İçinde forum geçmeyen benim sağlık sitem onu burda yazdıktan sonra sitemden yüzlerce olacağını bildiğim için yazmak istemiyorum. Kim olsa yazmaz. Hiç bi yerde konu copy-paste felan yaptığı yok arkadaşımızın. Söyleyecek başka bişey bulamayınca adamı yalancı çıkarmaya çalışma...

Ayrıca konularımı araştırın ben 1000 okurum 1 yazarım... Emin olmasam konuyu zaten yazmam.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

Merhaba,
Okuyacak olursanız legalparam da diyorum domain isiminde " forum " gecen. yani benim dedigim cikiyor sorun forum kelimesinde.

Bilgimin olmadığını nasıl idda edersin konuyu açan benim. Forumlar olsaydı sadece derdim. 1 ayı aşkın süredir araştırma yapıyorum. Bu sorun artınca yazmaya karar verdim ve katlanarak artıyor. Göreceksiniz ki Forumları sadece kapsamıyor idaa ediyorum.

Şuan arkadaşımla irtibat halindeyim ama eminim birisi çıkacaktır benim forum değil ama benimde böyle diyecek....

Alın işte emir arkadaşımda yazdı daha büyük kanıtmı olur. heklemeler arttı.

Ayrıca konularımı araştırın ben 1000 okurum 1 yazarım... Emin olmasam konuyu zaten yazmam.

Hala aynı şey dedi diyorsunuz site lütfen.

uslanmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gdin dostum ben hiçbir forumdan copy paste etmedim konuyu. Araştırıp bakarmısın. Hangi sitede bu konu var.

Ve ayrıca konularımıda araştır beni karalamadan önce hangi konuyu copy paste yapmışım...

Sorundan emin olunca sizler webmaster dostlarım bilgilenin diye yazdım. Benim ingilizcemde var tonla forum sitesine kayıdımda var....Hiçbiryerde bu konu yok.

Sadece soru soran insanlar var bu nedir diye...

Ben ne olduğunu açıklamayı Forum.iyineti çok sevmemden dolayı burada açtım....

Bu bir hek olayıdır arkadaşlar. Tekrar ediyorum. son 1 hafta itibariylede iyicene artmış durumda.

Webmaster dostlarım bilgilensin bilmeyen dostlarım konuyu okusun hitleri düşük sorunlarının nedeni bumudur diye bu konu burada....

Yanlış ettim sanıyorum konu açmakla...

İnsanları karalamak çok basit küstürmekte...

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
qdin özelden sitenin adresini gönderdim.
Lütfen daha fazla konuyu kirletme...
Burda kimse yalan yalnış konuşmuyor. Ortada bişey varki söyleniyor.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Aldım arkadaşlar isimi yazmiyacagim o zaman söyle bir araştirma daha yapalımmı? icinde heel gecen hell birde topic gecen siteleri aratalım belki google böyle bir algoritma ile seyir ediyordur?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5