İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Google'da ilk sayfa icin Uygun Fiyatla 1000'lerce Forum Profil Linkleri

Gaddo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Web sayfalarınızı Google’da ilk sayfaya taşımak bundan daha kolay olamazdı.

Forum Profil Link Paketleri

Binlerce forumda web sitenizin URL’si ile profil sayfası yaratıyoruz, hatta forum izin veriyorsa profil sayfasının imza bölümünde de anahtar kelimelerinizi istediğiniz URL’lere çapalayarak kazanacağınız backlinklerin sayısını ve değerini arttırıyoruz.

Daha fazla trafik = Daha fazla para!

Satın alacağınız herhangi bir paket sonrasında Web sitenizin arama motoru sıralamalarında yükselmemesi mümkün değil, yükseldikçe daha fazla organik trafik alacak ve daha fazla para kazanacaksınız.

Asagidaki 10'larca memnun Müşterinin arasina katılın!

1.000 adet link 19TL/12.5$

2.000 adet link 24TL/15.5$

3.000 adet link 29TL/19$

10.000 adet link 47TL/31$

Sipariş vermek için

• Ödemenizi paypal ile [email protected] adresine yapınız.(Başlık olarak iyinet forum kullanıcı adinizi yazınız)(iş Bankası veya Garanti Bankası havalesi ile de ödeme alinir)
• Konu’da sipariş verdiğinizi bildiren bir mesaj yazınız.
• URL ve anahtar kelime detaylarinizi PM veya E-mail ile gönderin. (E-mail gönderirken iyinet forum kullanıcı adinizi bildiriniz)

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Su fiyatlarin karsisina dolar fiyatlarinda yazarmisiniz Yurtdisinda yasayan üyelerde var bu forumda.

tenzin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu sistemi link dağıtımı için de yaparsanız kazancınızı yüksek miktarda artırırsınız. ilk müşteriniz de ben olurum :)
hayırlı işler ..

Gaddo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu sistemi link dağıtımı için de yaparsanız kazancınızı yüksek miktarda artırırsınız. ilk müşteriniz de ben olurum :)
hayırlı işler ..

Teşekkür ederim.Link dağıtımı derken tam olarak ne demek istediğinizi anlamadım?

tenzin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
upload işi yapan muazzam bir kitle var biliyorsunuzdur. uploadcuların toplu linklerini alıp, hiti çok yüksek sitelerde bu program aracılığı ile profiller oluşturarak dağıtımını yapabilirsiniz. xrumer'ın bu özeliği oldğunu duymuştum ama nasıl olabileceğini bilmiyorum. bildiğim kadarıyla da webmaster sitelerinde xrumer'ı bu özeliğiyle kullanan yok. olsa da tek başlarına kullanıyorlardır, çok iyi para kazananlar var çünki bu programla..

Gaddo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
upload işi yapan muazzam bir kitle var biliyorsunuzdur. uploadcuların toplu linklerini alıp, hiti çok yüksek sitelerde bu program aracılığı ile profiller oluşturarak dağıtımını yapabilirsiniz. xrumer'ın bu özeliği oldğunu duymuştum ama nasıl olabileceğini bilmiyorum. bildiğim kadarıyla da webmaster sitelerinde xrumer'ı bu özeliğiyle kullanan yok. olsa da tek başlarına kullanıyorlardır, çok iyi para kazananlar var çünki bu programla..

Bilmiyordum ancak tahmin ediyordum:) Yalnız hiti yüksek siteleri ayırabilecek fonksiyonu yok Hrefer'in (en azından ben öyle biliyorum) Page rank,dil,kategori,herhangi bir anahtar kelime,her hangi bir forum türü istenirse filtrelenebiliyor.

Şimdilik xrumer'ın sadece profil yaratma özelliğini kullanarak oluşturdum link paketlerini,eğer talep oluşursa forumlara konu açmak suretiyle yaratılacak link paketleri de hazırlamayı planlıyorum.

Şu ana kadar kadar ücretsiz olarak yapmaya söz verdiğim 5 deneme paketinden 2'sini 2 arkadaşa verdim.3 tane daha var denemek isterseniz size de verebilirim.

tenzin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olabilir elbette neden olmasın. teşekkür ederim :)
ayrıca eğer hiti yüksek siteleri elle girip kaydetme, o şekilde ayırma özeliği varsa o da yapılabilir belki. birkaç site ismi verebilirim bu şekilde düşünürseniz ..

Gaddo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
olabilir elbette neden olmasın. teşekkür ederim :)
ayrıca eğer hiti yüksek siteleri elle girip kaydetme, o şekilde ayırma özeliği varsa o da yapılabilir belki. birkaç site ismi verebilirim bu şekilde düşünürseniz ..

Tamam URL ve anahtar kelimelerinizi PM ile gönderin,işlem tamamlandığında raporunu göndericem.(İsterseniz bahsettiğiniz yüksek hitli forum listesini de verin onlara da profil yaratalım).

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Hocam bu ekleyeceginiz forumlar yada neyse pr degerleri olan sitelermi yoksa bu isleri yapan baska kisilerinde eklemis oldugu cöp sitelermi?

Gaddo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hocam bu ekleyeceginiz forumlar yada neyse pr degerleri olan sitelermi yoksa bu isleri yapan baska kisilerinde eklemis oldugu cöp sitelermi?

Forumlarin profil sayfalarinin PR degeri olmaz,fakat forumlarin PR'lari olabilir,olmayabilirde.

Kulandigim forum listeleri devamli guncelleniyor,profil yaratigim forumlar su an uyesi oldugunuz "iyinet" benzeri forumlar,bu forumu cop site olarak nitelendirirmiydiniz?

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Arkadaş muhteşem bir hızla raporu sunmuştur. Bir arkadaşımın isteğiyle deneme talebinde bulunduk ben ağzım açık kaldım. İki kelime: Helal Olsun!

Arkadaşım, akşam 8-9 gibi online olurmuş büyük ihtimalle hocam. Haberiniz olsun. Ellerinize sağlık.

Gaddo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaş muhteşem bir hızla raporu sunmuştur. Bir arkadaşımın isteğiyle deneme talebinde bulunduk ben ağzım açık kaldım. İki kelime: Helal Olsun!

Arkadaşım, akşam 8-9 gibi online olurmuş büyük ihtimalle hocam. Haberiniz olsun. Ellerinize sağlık.

Çok teşekkür ederim güzel yorumlarınız için.

Freeborn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Ben de mail adresini gönderdim, rapor beklemekteyim. Sonucu sizlerle paylaşacağım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5