İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Google'da ilk sayfa icin Uygun Fiyatla 1000'lerce Forum Profil Linkleri

remoheaven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her zaman ki gibi kusursuz bir çalışma. Rapora detaylı bir şekilde baktım profil backlinkler tahmin ettiğim gibi. Teşekkürler.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
10000 adet linki 100 ayrı URL ye dağıtabiliyor musun?

BaRaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
belki biraz saçma bir soru olucak ama, sadece türk sitelerine ekleme imkanınız varmı? veya sadece almanca?

Gaddo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
belki biraz saçma bir soru olucak ama, sadece türk sitelerine ekleme imkanınız varmı? veya sadece almanca?

Yok sacma degil,hatta yapilabilir ancak su an oyle bir hazirligim yok.Turkce ve Almanca forum listeleri hazirlamak icap eder,talep gelirse dusunebiliriz fakat ayrica zamanimi alacagi icin farkli fiyatlandirmamiz gerekir.

haberdeyiz.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam yeni bir haber sitem var. www.haberdeyiz.com hiç bir seo ve backlink çalışması yapmadım. Neden derseniz bu işlerden anlamıyorum. Şimdilik öylesine karadüzene gidiyoruz. İnternetten makalleler okuyarak bilgi sahibi olmaya çalışıyorum. Baclink çalışması yaparken bir anda backlinklere yüklenmemiz google tarafından spam olarak algılanıp sitemizin sandboxa düşmesine sebep olabilirmiş. Bu yüzden baclinkleri zamana yayarak sürekli artış grafiği sağlamak daha yararlı oluyormuş. Diyelim 1000 link yapacak olursak bunu zamana yayarak yapma şansımız var mı?

Gaddo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hocam yeni bir haber sitem var. www.haberdeyiz.com hiç bir seo ve backlink çalışması yapmadım. Neden derseniz bu işlerden anlamıyorum. Şimdilik öylesine karadüzene gidiyoruz. İnternetten makalleler okuyarak bilgi sahibi olmaya çalışıyorum. Baclink çalışması yaparken bir anda backlinklere yüklenmemiz google tarafından spam olarak algılanıp sitemizin sandboxa düşmesine sebep olabilirmiş. Bu yüzden baclinkleri zamana yayarak sürekli artış grafiği sağlamak daha yararlı oluyormuş. Diyelim 1000 link yapacak olursak bunu zamana yayarak yapma şansımız var mı?

Merhaba 'backlinklerin bir anda cok artmasi sitenin sandbox'a girmesine neden olur' yaygin ama tamamen yanlis bir inanıştır.Eğer öyle olsaydi ben istedigim rakip siteyi sandbox'a sokabilirdim öyle degil mi? Ancak mümkün değildir.

Fakat link sayisinin zaman icinde artmasi arama motorlarının özellikle Google'ın siteleri sıralarken dikkate aldığı unsurlardan birisidir,zaten bizim yarattigimiz linkler bir hafta ile 2 aya yayilan bir zaman icinde indexlendiginden aslinda tam da google'in sitelerden bekledigi bir durumdur,ve sizin linkleri zamana yayarak alma isteğiniz doğal olarak gerçekleşmektedir.

haberdeyiz.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam günaydın, hayırlı sabahlar. Sizinle 10.000 linklik bir anlaşma yapalım. Yalnız ben her ay 1000 link istiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5