İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Google'da ilk sayfa icin Uygun Fiyatla 1000'lerce Forum Profil Linkleri

xkimyagerx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aldım raporu, inceliyordum.
çok teşekkür ederim. :)
yapmış olduğunuz jesti buraya yazayım da herkes görsün.
belki referansım olmuş olur.
1000 adet link istemiştim, ödemesini yapalı bir kaç saat oldu henüz. işlemin tamamlandığını, raporun mailime atılacağını söyledi Gaddo nickli arkadaş. Web sitemiz ile ilgili bir kaç tüyoyla birlikte istediğimiz linkin oldukça üzerinde linki (rakam yazmıyayım ayıp olur :)) eklemiş, sağolsun.
Güzel bir alış-veriş oldu. tavsiye ederim. Umarım linklerin etkisi olur.

Gaddo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
aldım raporu, inceliyordum.
çok teşekkür ederim. :)
yapmış olduğunuz jesti buraya yazayım da herkes görsün.
belki referansım olmuş olur.
1000 adet link istemiştim, ödemesini yapalı bir kaç saat oldu henüz. işlemin tamamlandığını, raporun mailime atılacağını söyledi Gaddo nickli arkadaş. Web sitemiz ile ilgili bir kaç tüyoyla birlikte istediğimiz linkin oldukça üzerinde linki (rakam yazmıyayım ayıp olur :)) eklemiş, sağolsun.
Güzel bir alış-veriş oldu. tavsiye ederim. Umarım linklerin etkisi olur.

Yorumlarınız için teşekkürler.Linklerin etkili olacağını zaman
içinde göreceksiniz.Görüşmek üzere.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
forex sitesi için ne tür bir çalışma önerirsiniz? p.m rica ediyorum

EUAdvisor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
1000 lik paketinizden satın alıyorum eğer iban numarasını gönderirseniz ödemeyi gönderirim
Anahtar kelimeleri de mail attım size

EUAdvisor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
deneme paketi nasıl oluyor eğer deneme paketiniz var ise ben de deneme paketinden faydalanmak isterim

Gaddo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
deneme paketi nasıl oluyor eğer deneme paketiniz var ise ben de deneme paketinden faydalanmak isterim

Deneme paketleri forum uyelerine verdigimiz servis degerlendirilsin referans olsun diye 5 kisiye konu ilk acildiginda ucretsiz verdigimiz paketlerdi.Hepsi tukendi.

haberdeyiz.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba backlinkleriniz hazir.Email adresini PM ile gonderebilirseniz raporunuzu gondericem.

1000 adet profil yerine tam 1400 uzerinde profil yarattim sizin icin yani neredeyse bazi link servislerinin ancak en ust paket olarak sunabildigi adetin uzerinde bir linki size jest olarak hazirladik,hayirli olsun :)

Öncelikle çalışmalarınız için teşekkür ederim. Gerçekten çok harika bir şey. Şayet bilgisayar başına oturup bütün forumlara manuel olarak kayıt olmaya kalksam, bu aylarca zamanımı alırdı. Ayrıca jestiniz içinde teşekkürler. Kalan 9000 linklik çalışma için görüşmek üzere.

Gaddo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Öncelikle çalışmalarınız için teşekkür ederim. Gerçekten çok harika bir şey. Şayet bilgisayar başına oturup bütün forumlara manuel olarak kayıt olmaya kalksam, bu aylarca zamanımı alırdı. Ayrıca jestiniz içinde teşekkürler. Kalan 9000 linklik çalışma için görüşmek üzere.

Rica ederim.Backlinklerin bakiyesini istediğiniz zaman tamamlarız.İyi çalışmalar

thebaboli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar
Öncelikle hayırlı satışlar dilerim. İndexleme ile ilgili çalışmanız var mı? Linkler alındıktan sonra indexleniyor mu yani? Google yükselme ile ilgili bir örneğiniz var mı?
Saygılarımla
Sinan AKDAŞ
Backlink Builder 2 Satış Teknik Destek ve Hosting Uzmanı

Gaddo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhabalar
Öncelikle hayırlı satışlar dilerim. İndexleme ile ilgili çalışmanız var mı? Linkler alındıktan sonra indexleniyor mu yani? Google yükselme ile ilgili bir örneğiniz var mı?
Saygılarımla
Sinan AKDAŞ
Backlink Builder 2 Satış Teknik Destek ve Hosting Uzmanı

Sinan Bey Merhaba

Mevcut paketler yalnizca forumlarda profile sayfalari olusturmaktan ibaret,linklerin indexlenmesini zamana birakiyoruz,i 1 hafta icinde indexlenmeye baslayan ve yaklasik 2 ay suren bir surecten bahsediyorum.Zamana yayilmasi aslinda arama motorlari acisindan daha dogal gorunmesine ragmen linklerinin daha cabuk indexlenmesini isteyen musterilerimiz icin de yeni paketler hazirliyorum kisa bir sure sonra yine bu sayfa da gorebileceksiniz.Google da yukselme ile ilgili de yine yeni paketler hazir oldugunda ornek verecegim.

thebaboli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sinan Bey Merhaba

Mevcut paketler yalnizca forumlarda profile sayfalari olusturmaktan ibaret,linklerin indexlenmesini zamana birakiyoruz,i 1 hafta icinde indexlenmeye baslayan ve yaklasik 2 ay suren bir surecten bahsediyorum.Zamana yayilmasi aslinda arama motorlari acisindan daha dogal gorunmesine ragmen linklerinin daha cabuk indexlenmesini isteyen musterilerimiz icin de yeni paketler hazirliyorum kisa bir sure sonra yine bu sayfa da gorebileceksiniz.Google da yukselme ile ilgili de yine yeni paketler hazir oldugunda ornek verecegim.

Bende yaptığımdan biliyorum. Zamana bırakınca çok zaman geçmesi gerekiyor indexlerken. Biraz o zamanı kısaltmak için çok abartmadan index çalışması yapmak gerekiyor bence. Çok da yararlı oluyor. Size de öneririm. Kolay gelsin. Hayırlı ve bol satışlar dilerim.

Turgut

0
Yasakli Uye
Reaction score
6
Merhaba

8 tane sitem mevcut. Kelimelerinde 1. yada 2. sayfadalar. Kelimeler basit ve
site başı günde ortalama 15 ziyaretçi gelmesini amaçlıyor.

Dediğim gibi kelimeler basit.
Her bir siteyi kelimesinde ilk 3'e girmesini sağlama garantisini verme koşulu ile isteyeceğiniz fiyat ne olur? Karar vermeden önce site adresleri ve kelimeleri gönderebilirim.

Gaddo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bende yaptığımdan biliyorum. Zamana bırakınca çok zaman geçmesi gerekiyor indexlerken. Biraz o zamanı kısaltmak için çok abartmadan index çalışması yapmak gerekiyor bence. Çok da yararlı oluyor. Size de öneririm. Kolay gelsin. Hayırlı ve bol satışlar dilerim.

Sinan Bey dediginiz gibi indexleme calismalarini cok abartmamak lazim zira Google"in son algoritma degisikliginden sonra Ping siteleri ile index baskisi kuran URL'leri cezalandirdigi yonunde duyumlar aliyoruz ama linkler cabuk ta indexlensin istiyoruz,aradaki dengeyi iyi kurmak lazim.

Su an 3 farkli teknik uzerinde ozellikle profil linklerini hizli endexleme amacli bir test yurutuyorum, bittiginde sonuclari sizinle paylasirim,ayrica linklerinizin hizli indexlenmesi icin ortak bir calisma da yapabiliriz.

Size de kolay gelsin gorusmek uzere

Ekleme:
Merhaba

8 tane sitem mevcut. Kelimelerinde 1. yada 2. sayfadalar. Kelimeler basit ve
site başı günde ortalama 15 ziyaretçi gelmesini amaçlıyor.

Dediğim gibi kelimeler basit.
Her bir siteyi kelimesinde ilk 3'e girmesini sağlama garantisini verme koşulu ile isteyeceğiniz fiyat ne olur? Karar vermeden önce site adresleri ve kelimeleri gönderebilirim.

PM attim,kolay gelsin..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5