İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gosignups

blacksword

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
site gosignups kayıtta paypala tanımladığınız maille kaydolun. her pazartesi kazancınız otomatik olarak paypalinize yatırılıyo. para isteme sorunu yok. earn bölümündeki stelere kayıt oluyosunuz. kayıtta kullandığınız username i ora yazıp onaylıyosunuz. kayıttaki mail adresinizi de yazabilirsiniz. sitelerin bi kısmı mail onayı ister onları mail adresinize gönderdikleri maildeki linkten onaylarsınız. ptc sitelerine kayıttan sonra 3 reklam izlem zorunluluğu var zaten ingilizce olarak earn bölümünde bunu yazmış. önceden üye olduğunuz ssite gelirse önceki üyeliği kabul etmiyor. en mantıklısı bi kaç mail adresi ve kullanıcı adıyla üyelikler oluşturmak. bazı siteler tekrar çıkyo zaten o yüzden böle daha iyi. sistem şöle işiliyo. sitelerle anlaşma yapıyo. size üye kazandıracam üye başı bana 0.1 dolar verceksiniz. ptclere ise ayrıca kazandırdığım her üye 3 reklam tıklayacak diye söz veriyo. bu 0.1 doların 0.06 dolarını kendileri yiyo. bence çok yiyolar canım. 0.04 ünü kayıt olan üyeye veriyolar. ptc sitelerinden daha az yorucu ve daha kazanclı. zaten chrome kullanıyorum ben. otomatik tamamlamayla kısa sürede kayıt tamamlanıyo. sitede ref kazancı varmış. yediklerinden bi kısmı ora gidiyo diye görünce nisan ayında ref kazanc işini kapatmışlar. yinede ref linki duruyo ne anlam ifade ediyosa. benzer siteler içinde en kazanclısı ve türkiyeye hizmette hiçbir ayrım yapmayanı bu.
burdan da kayıt . olabilirsiniz . direkt gosinups.com yazıp da kaydolabilirsiniz. mailinize gelen member id ve şifrenizle giriyosunuz. 3 haftadır gire gire ezberledim.ben siteye netten gezeken üye olmuş yeşillik olsun diye bikaç site kaydı yapmışım . sonra aradan bi kaç gün geçti bi salı mailime paypal dekontu gelmiş. bende gittim siteyle ilgilenmeye başladım artık.

n37r.jpg

05fx.jpg

3r3x.jpg

selcuktncl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
çok uzun anlatmışın kısa olarak anlatabilir misin. tıklama işi mi bu yoksa ptc mi

blacksword

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
çok uzun anlatmışın kısa olarak anlatabilir misin. tıklama işi mi bu yoksa ptc mi

paid to sign up. earn bölümündeki siteler kayıt oluyosun. kayıtta kullandığın kullanıcı adını ordaki kutuya yazıp onaylıyosun . kayıt başına 0.04 dolar kazanc. eğer site ptc sitesiyse kayıt olduktan sonra 3 reklam izleme şartı da var. kaydını bazı siteler mailden onaylamanı ister. onaylarsın. kazandığın para her pazartesi hesabına yatar. isteme işi yok. kayıtta kullanacağın mail adresi paypal mailin olmalı. ödemeler paypale geliyo. inşallah bu defa anlaşılır anlatabilmişimdir. bi de sistemde ref kazancı yok ama ref toplayabiliyosunuz. varmış kaldırmışlar

nusretim01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitede ödemeler sorunsuz. İyi bir sistem, paranız içerde kalmaz.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Ref'siz link ekleyin konuya. Aksi halde konuyu kapatacağım.

blacksword

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Ref'siz link ekleyin konuya. Aksi halde konuyu kapatacağım.
refsiz link
dostum sistem ref kazancı yok zaten. bizimki amme hizmeti vatandaş kazansın. bu sistemin tanıtımından tanıntan hiçbir kazancı yok.
bununla birlikte forumlara refsiz link eklmeyi emeğe saygısılık olarak görüyorum.bunu çekememezlikten insanlar çıkardılar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5