İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Grafik adeti az değil mi ?

RepLication

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Az önce bir makale paylaştım vBulletin bölümüne, önizleme yapmak istediğimde öngörülen grafik adetinin 10 olduğunu söyledi sistem bu az değil mi?

Makalede 8 resim ve 3 adet gülümseme vardı birini silmek zorunda kaldım.
Bu kadar sınırlı olmamalı diye düşünüyorum.

T

trgy

Misafir
10'du 20 yapacağım. Çok fazla tepki gelmeye başladı bu konuda. ;)

iNsurgenTe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10'du 20 yapacağım. Çok fazla tepki gelmeye başladı bu konuda. ;)

sınırsız olsa en azından portfolyo bölümü için :)
bölüme konu açayım dedim "Mesajınızda yada Üye imzanızda 61 adet Grafik kullandınız. Öngörülen Grafik adeti ise 10 adettir. Lütfen geri giderek Grafik adetini öngörülen adete indirin." bu şekilde hata aldım

iNsurgenTe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence de 30 olması lazım en az.

bence 20 veya 30 olacağına sınırsız olması çok daha mantıklı. zaten 20-30dan grafik paylaşılırsa bu çok az sayıda olur ve önem teşkil eder. gereksiz yerede kimse 30 tane grafik eklemez :) bu açıdan düşünüldüğü zaman sınırlandırma çok mantıksız geldi bana. ayrıca gereksiz yere forumu ve kullanıcıyı yoran çok grafikli mesajlar şikayet edilebilir ve kişiden düzeltilmesi istenir. moderatörler müdahale edebilir v.s v.s

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi