İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GrupHepsinet.Com satılmış olsa kaça gider ?

hikmetbaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşalr bildiğimiz gruphepsinin bir sitesi satılmış olsa kaça gider bana fiyat söylermisiniz isim iyi ziyaretçi iyi ucuza gitmesin :D

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
gruphepsi.com veya net olsa neysede bu domain dandirik. Showtvnet.com gibi olmuş biraz. Bu domainle iş yapilabilirse helal derim.

hikmetbaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ok tşkler iş yapıyoz da satarsak fiyatı ne olur die merak ettim :)saolun

S

sohbetorg

Misafir
evet bence de is yapmaz ama Sabanci ne demis Ticaretin kazancinin %99 Reklamdir seninde paran olsun en saglam sitelere reklam ver zirveye cik okadar basit ama suan icin bence domain fiyati eder.

Furkan_ed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım cokmu düşündün konuyu açarken ?

1 domain degersiz.

Tasarım desen ben goremedim tasarımı indexteki Hepsi Grubu resmi bile kalitesiz kotu bir resim.

Ziyaretci var diyorsun Sitenin Altina spam kelime koyarak ziyaretci alırsın ancak baska turlu degil.

Arkadaslarina sorsaydın domain gercekten is yapmaz daha faydalı islerde gormek isteriz seni.

hikmetbaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hımm anladım saolun arkadaşlar düşüncelerinizi belirttiğiniz için bana çok yardımcı oldunu ziyaretçi googleden geliyor sadece bu siteye bakamadığımdan dolayı buraya bi yazayımda fikir alayım dedim ziyaretçisi günlük tekil 300 ila 600 arası değişiyor daha önceleri 1000 - 1200 yapıyodu ama ilgilenemediğimden dolayı ziyaretçisi biraz düştü :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5