İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

günde 5 özgün içerik girmekten zarar gelirmi

2pac

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Anladımki bu işlerde belirli bir kural yok herkes kendi kafasına göre birşeyler söylüyor kendi yöntemiyle başarılı olduysa onu paylaşıyor. Xmanin dediği gibi google her siteye farklı davranıyor. kimisi var 2 haftada indexlenmiyor kimisi 5 dakkada indexleniyor olabilir . mesela bir arkadaş 2 hafta geçince sosyal imleme sitelerine kaydet demiş . halbuki sosyal imleme çok hızlı indexlenmek için mükemmel bir yöntem 2 haftaya ben belki 20 konu giriyor olacağım ve 20 konuyu bir anda 20 ayrı imleme sitesinde imletmek benim için ölüm olabilir. 20 x 20 = 400 ... ben konuyu açar açmaz gönderirirm imleme sitelerine bu şekildede verim alabiliyorum.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
geçen bir arkadaş yazmıştı, okudum ama hatırlayamadım yazarını.
googleı düşünmeyin siz. kendi projenize bakın. doğal, iyi yapılan herşey değerini bulur. ileri seviye seoyu düşünmek için çok erken, site biraz pişsin. kendinizi sitenize verin, istediklerinizi yapmaya çalışın yeter. enerjinizi sosyal imleme, içerik sayısı vs harcamayın.
siteyi açtım 2 ay sonra heryerde ben çıkacağım, gelsin paralar yanılgısı olmasın bu sağlıklı bir sitede mümkün değil.

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
googleı düşünmeyin siz. kendi projenize bakın. doğal, iyi yapılan herşey değerini bulur. ileri seviye seoyu düşünmek için çok erken, site biraz pişsin. kendinizi sitenize verin, istediklerinizi yapmaya çalışın yeter. enerjinizi sosyal imleme, içerik sayısı vs harcamayın.
siteyi açtım 2 ay sonra heryerde ben çıkacağım, gelsin paralar yanılgısı olmasın bu sağlıklı bir sitede mümkün değil.

Katılıyorum :harika:

2pac

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
:alkış:

NarKo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hürriyet.com.tr'de günde 300-400 haber konusu açılıyor, tüm haberler DHA dan geliyor ve tamamen özgün ancak aynı haber aynı anda aynı başlıkla ve farklı metinle diğer haber sitelerinde de yayınlanıyor. Yani günde 300-400 konu açmak bu siteyi Türkiye'nin ilk 5 sitesi arasına sokuyor vede açılan konu başlıkları diğer sitelerle aynı olmasına rağmen...

benim Kafadasın ben özgun lafından nefret ederim millet tutturmus özgun içerik özgun içerik fıkra yazıcaksın dielim bunu nasılözgun yapcaksınki fırkayı degistirerekmi yoksa tersten yazarkmı ?? :))

vanhasley87

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yazılarınız özgün ise hiçbir problem olmaz ki günde 5-10 tane yazıdan hiç bir zarar gelmeyecektir.Ancak özgün değilse günde 15-25 arası yazı yazarsan,siten googlenin spam engellemesine takılır ve bloggerde açtıysan sitenin direk silinme durumuda var.Benim başıma gelmişti.Siteyi sildi blogger.Geri getirene kadar doldurmadığım form kalmadı :)Ama seo açısından hala spam engellenin cezasını çekiyorum.Bu sitede yazı giriyorum en erken 2 günde googleye kayıt oluyor.Ama özgün yazı olursa 1 saat gibi sürede indexleniyor.Başka bir sitem var tamamen özgün içerikten oluşmuş.Şu anda özgün olsun olmasın hangi yazıyı yazsam indexlenme süresi 1-5 saniye arasında,bilemedin en geç 30 saniyede indexleniyor.Bu faktörü düşündüğümüzde günlük belli aralıklarla girilen 5-10 adet yazı ile blogun çok güzel olucaktır.Ama iyi bir gelecek için bunu hergün veya 2-3 günde bir sürekli yazı gir ve gerisini düşünme google seni arayıp bulacaktır.

2pac

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
ikiydi üçe çıkardım hocam fazlasına gerek yok artık günde 3 öğün yeterli :D

aylinnpp86

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
forumlarda sık sık, sizin hitlerinizde de düşüş var mı, yazılarım indexlenmiyor ya da index sayım bir anda yarıya düştü gibi konulara rastlarsınız. bu konuları açan arkadaşların neredeyse %90'ının hatası kopya içerik kullanmak.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5