İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Günde kaç saat uyuyorsunuz?

T

trgy

Misafir
Minimum 8 maksimum 10 saat. :) Hergün gece 2 de yatarım öğleyin 12 de uyanırım genelde.

Killa_HaKan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oh hacı sen kopartmışın :)

sahurdan sonra yatıcam,sabah 8 de kalkıcam.3 saat yeter de artar.

ne 3 saatmi bende hep sahurdan sonra yatiyorum saat 12:30-13:15 zor kalkiyorum. biraksalar 14:00-15:00 kadar yatarim ama is saatim oldugu icin kalkmak zorunda kaliyorum :)

ayrica uyumak sagliklimis duyduma göre,

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
çoğu zaman sabaha karşı yatıyorum ama müşteri telefonlarından dolayı saat 9 dan sonra uyuyabilirsem ne mutlu...3-8 saat arası değişken uykum var. Çok sağlıksız ama yapacak bir şey yok. Bazen 2 gün uyumuyorum sonra 10 saatten önce kalkmıyorum vs.vs.

Ama en çok uyuyan kim derseniz sanırım rekor bendedir...Bir kaç yıl önce İntel konkuruna hazırlanırken 3 gün uyumadım, bir kaç saat toplantı salonundaki uykuyu saymıyorum tabi. Eve geldiğimde 2 tuvalet 1 de gözüm kapalı yemek yemek için kalkmıştım ve 28 saat uyumuştum :D

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
valla forza o sadece uyumak içindi, eğer rekorlar kitabına giricen derlerse kimbilir kaç saat uyurum hiç bilmiyorum :D

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
:D herkes az sayıyor da niye fazla uyuyanlar yazmıyor.

Mesela aramızda 17 saat uyuyanlar bile var :p

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Ahmet zaten antalya-da oldugun sürece forumda görmedim pek seni. Ne işler çevirdigini anlamak zor değil. Yaz - Antalya - Kumsal - Deniz :p daha ileri gitmiyorum.

Hahaha yok be.. Antalyada farklı bir sektörde iş kurmuştuk yüzümüze gözümüze bulaştırınca büroyu kapatıp malları toplayıp dönmek zorunda kaldık.. İş tutsaydı kalıcıydık, o zaman ileri "beraber" giderdik :p

Gerçi ben sevdim oraları yakında ev aldım sizin oralardan dersem şaşırma :)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
loi o zaman bizide davet edersen evine tam süper olacak ganımca ?

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Çok az bir süre uyuyorum ortalama 5 saat falan.
24 saat kesinlikle yetmiyor. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5