İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Günlük 5K - 7K hitli adsense gelirli site acil satılık alexa TR: 3K

T

Testbot

Misafir
Aylık Gelirli Site (PR 1)

Site İsmi : [email protected] adresine mail atınız

Sitenin trde sadece 1 rakibi vardır konusunda trde en iyi ikinci sitedir çok ilgilenemediğimden satıyorum düzenli içerik girilirse günlü 7-9 bin arası ziyaretçisi vardır reklam optimizasyonu yapılmamıştır şuan aylık adsense sadece 20 gun denedim yani aylıkta 120 usd kadar para topluyor optimizasyon yapılırsa 200 usd garanti toplar hit yükseltirilirsede 400-500 usd toplar

Aylık Gelirli Site (PR 1) pagerank degeri PR1
Websitesi için istenen fiyat : 1200

üye ve konu sayısıda iyidir forum değildir WP

Günlük gerçek tekil hit: 5-7 bin kişi arası

Websitesinin açılış tarihi : 1 şubat 2011

Kategori, sitenin içeriği nedir : oyun facebook oyunları - hile

Hosting dahil midir : hayır (5 GB alan, 1000 GB Trafik) olarak istenlirse hesap devredilir

Banlı olduğu sponsor var mı : Hayır

Banlı olduğu arama motoru var mı : Hayır

Sitenin aylık geliri: AYLIK 120 USD
.
Alexa dünya sırası 404K
Alexa ülke sırası 3800
PAGERANK: 1/10

Not ciddi arkadaşlar arasın elden çıkarıcam başka sitelerimde var oyuzden ayrıca kendi içindeki konuların hepsinde bir yada ikinci sıradadır seosu güzel
script WP dir dediğim gibi tek rakibi türkiyede 1 site vardır alternatif çok çıkmıştır ama hepsinde benim ve rakibimin içerikleri kopyadır buda size otomatik olarak backlink olarak geri dönmektedir.

fiyatta pazarlık payı yoktur dediğim gibi düzenli konu eklenirse hiti 10K yı bulur şuanki buda adsensede min 200 usd gelir elde eder 4 ayda parası çıkar sitenin

T

Testbot

Misafir
pm alabilirmiyim detaylı olarak birde iletişim bilgilerinizi.

iletişim bilgileirm msn: [email protected]
gsm: 0531 313 52 97

ciddi alıcılar arasın arkadaşlar boş eyre oyalamak için aramayın..

ayrıca gunde 5-7 k hiti olan siteleri çok yüksek paralara satıyorlar ve türkiyede sadece tek rakibi olan bir site geri kalanlar rakibim ile benim içeriğimi kopyalıyorlar sadece. :)

T

Testbot

Misafir
site Kıvancefe arkadaşa satılmıştır .. teşekkürler kıvanç

T

Testbot

Misafir
kıvanç siteyi aldın halen dolndrıcır fala ndiyorsun, site şuan sende sitenin adı www.hilekariz.com sahibine bakın kim ben sitey i satıcam dedim sattım 800 tlye kendisine uyanıklık yapmaya çalışma boş yere

Ekleme: arkadaş sitenin facebook sayfasınıda istedi bende tmm dedim hediye olarak verdim sonra sayfayı çaldırdı ben konuşup adamdan geri aldım, sonra yine karıştırdı sonra facebook sayfasını vermekte nvazgeçtim, zaten konudada facebook sayfasını vericem diye bişey demedim zorla sayfayı istiyor..
vermeyincede gelmiş burda dolandırıcıdır falan diyor..

Komik olma KIVANÇ

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
sadece kalıbının adamı değilsin şuraya editörlerin yazdıklarını bi döksem senin gibi bir üçkağıtcının ne cevap vereceğini merak ediyorum biraz kalıbının adamı ol deki diğer sitem için tutuştum ben sana çaldılar numarası yaptım sonundada senden çalarak aldım de komik olan sensin söz erkeğin ağzından çıkar başka yerinden değil kendi dilinle itiraf ediyorsun hala bide konuşma cürrreti buluyorsun kendinde ha sana şunu diyim tek kelime sen erkek gibi delikanlı gibi konuş deki ben bu adamdan backlink istedim sağ olsun verdi deki ben bu adama reklamım sitede dursun dedim adam sağ olsun reklamımı silmedi ama sen harbi çakalsın sana yapmış olduğum iyiliği baban yapmaz ama sen işi üç kağıtcılığa döktün yeminediyorumki herşeyi bütün msn loglarını dökerim şuraya rezil rüsva olursun ben sadece senin kadar ******** değilim bunu anladıysan ne mutlu sana çeneni kapa sus yoksa hepsini dökerim bu forumdanda banlanıp defolup gidersin. al açıklamalar burda burayı oku biraz serinlersin : http://www.webmastersitesi.com/nasil-bilirsiniz/384927-oyuncuturk-un-sahibi-dir.htm

caliente

Domain Avcısı
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Facebook sayfası verme sözüyle beraber siteyi satmışsınız fakat facebook sayfası vermemişsiniz?

Bu durum hakkındaki açıklayıcı bir şekilde yorumunuzu beklemekteyim.

T

Testbot

Misafir
kıvanç efe ile sorunu çözdük aramızdaki anlaşmazlıktan kaynaklı bir durum doalyısı ile
kendisi ile ilteşime geçip bilgi alabilrisiniz bu konuda içi raaht olmayan arakdaşlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5