İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

H&T HABER V.2.0 -Satılık Haber Scripti-

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HSYN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
H&T HABER V.2.0 -Satılık Haber Scripti-

H&T HABER V.2.0

*Script ASP.NET'dir.

*db access veya sql

*demo: http://ankarahaber.somee.com/ (siteyi free hosta attım demo gösterebilmek için kendi hostumu değiştiriyorum o yuzden burada demo, site yavaş açılırsa hosttandır)

*Yönetim paneli: ciddi alıcılar pm ile ulaşırsa demo girişi verebilirim

sistem tamamen yönetim panelinden yönetilebilir.

örneğin İstediğiniz haberi Yayınla/Yayınlama özelliği gibi birçok özelliği vardır.

haber ekleme alanında text editör desteği vardır.

yorumlar yönetim panelinden onaylandıktan sonra yayınlanır.

*Tasarım tamamen css ile yapılmıştır rahatlıkla sitil dosyasından tasarım değiştirilebilir.

*kurulum ve kurulum sonrası destek verilir.

*satın alan kişi özel bir kaç değişiklik veya eklenti istemesi durumunda ücretsiz eklenir.(istenen özellik uçuk olmaması şartı vardır)

*v3.0 a kadar çıkan güncellemeler ücretsiz verilir.

*ileride yazıp satışa sunacağımız scriptlerde bu scripti alan kişilere indirim uygulanır.

*satış çoklu satıştır.

Bu satışta herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb: yok script tamamen bana ait kendi kodlamam

FİYATI: 250 YTL

ALIP BENDE ÇOKLU SATIŞ YAPAYIM DERSENİZ 1250 YTL

yada sadece ben alayım kimseye satma derseniz 900 ytl

MSN: [email protected]

Shadows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HSYN 2,5 Senedir Tanıdığım ve Yaptığı işi hakkı ile veren bir arkadaşımdır. güvenebilirsiniz kefili benim

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fiyatı düşürme kaliten düşer kısaca bunu diyeyim sana alacak olan normal fiyatından da alır.

HSYN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
250 den 100 e nasıl iş bu?

1 gün daha bekleyelim 50 ye düşecek arkadaşlar bu mu yani?

kendi işinizin ve emek verdiğiniz işin arkasında durun lütfen.

250 liradan daha çok edecek bi emek varken 100 ytl ye niye düşüreyim ben salakmıyım ? ama

kimse 100 lirayı bile vermezken marez scriptlere devam derken bizede para lazımken bu iş böle olmuyo inan

php diye tutturmuş herkes asp.NET olduğunu duyan php ile yaz 500 lira vereyim diye bizle dalga geçer gibi konuşurken inadına asp.NET diye 100 liraya düşürdüm

mr_cpu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haber ekleme botu da ekleyebilirmisin fiyat farkıyla tabi eğer yapabilirsen talip olabilirim görüşmek isterden destek[@]snrhost{.}com msn adresim

HSYN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haber ekleme botu da ekleyebilirmisin fiyat farkıyla tabi eğer yapabilirsen talip olabilirim görüşmek isterden destek[@]snrhost{.}com msn adresim

haber ekleme botu derken rss ile eklemeden bahsediyosan yaparız...

Grafiker-Adam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fıyat dustugu ıcın kalıtesız sanıcaklar aslında ama php olsaydı suan on adet satmısdın zatn :)

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
alıcak olan alır, php veya asp olması farketmez.

ilanı açan arkadaşa tavsiyem, emeğinin karşılığı neyse onu iste, diğer türlü her zaman zararlı çıkan sen olursun ....

ucuza satarsan ucuzcu ( kalitesiz ) olursun,
pahalıya satarsan kazıkcı olursun,
emeğinin hakkına satarsan ( ki herkes emeğinin hakkını kendi belirler! ) dosdoğru olursun.

UnPoo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Fiyat düşürülmese iyi olurmuş ama arkadaşta ihtiyaç olduğunu belirtmiş ve bir kere fiyatı indirmiş bulunuyor artık. Bundan sonra çıkartsa da sorun olacaktır.

İnşallah başka scriptlerde böyle fiyatlar düşürülmez. Hayırlı satışlar gayet güzel script kardeşim.

aros_121

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
insan bi tasarımıyla biraz oynar aynısını satmaya çalışıyor :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5