İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

haber botu

mr_cpu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaş lar elimde bulunan php+mysql haber scriptine kategorilere göre haber ekleyebilecek haber botu arıyorum bot bilindik sitelerden haber alsa yeterli yaza bilecek olan arkadaşlar yada elinde hazır olan arkadaşlar detaylar için p.m gönderirse sevinirim

Saygılar

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
500 YTL

Özellikleri:

Haber ekleme
Haber Resmi ekleme
Düzgün olmayan haberleri silme
haber kontrol

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 site taramasi;
benzer haber kontrolu;
resimleri servera cekme ve yayınlama;

300 dolar.

sisteme entegre proxy olması yazdıracak arkadaslar için önemli aklınızda bulunsun. aksi taktirde bosuna ugrasmıs olursunuz.

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Başka sitelerden haber alma teklif yasalarına aykıdır.
Lütfen Dikkat Büyük meblalarda ceza yiyebilirsiniz.

db.gen.tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yazacağını belirten arkadaşlara bir soru;
Botu ara sıra girip biz mi aktive edeceğiz yoksa her girişte veya admin girişinde otomatik mi aktive olacak yoksa kafasına göre bizim belirttiğimiz saatlerde server ın saatine göre çıkıp dolaşacak mı?

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tetikleyici herhangi birsey olabilir

cronjob ıle belırlı saatlerde

her 5 zıyaretcıde bır

bır lınk belırlenır o lınke tıklandıkca vb...

secım sızın

ps: evet yasal olarak sorun cıkartabılır ama cok fazla ınternet sıtesı var hepsı bırden gune gıderse bılemem , yasal olarak suctur.

mr_cpu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar 100 150 ytrl civarına bu işi bitirecek biri yokmu öyle çok bişey istemiyorum sadece 1 siteden çeksede olur hangi site olduğuda önemli değil

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar 100 150 ytrl civarına bu işi bitirecek biri yokmu öyle çok bişey istemiyorum sadece 1 siteden çeksede olur hangi site olduğuda önemli değil

Merhaba,
Bu fiyatlarda sanmıyorum size haber spider'ı yazacak birileri çıksın elinde hazır varsa belki maddi açıdan azda olsa ihtiyacını karşılamak için verebilirim.

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
bu haber olayı müyapdan daha kötüdür. Kapatmazlar tazminat alırlar. Onun için bu tür şeyleri kullanmamınızı tavsiye ederim.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu haber olayı müyapdan daha kötüdür. Kapatmazlar tazminat alırlar. Onun için bu tür şeyleri kullanmamınızı tavsiye ederim.

Merhaba,
Birkaç haber sitesi sahibi arkadaşım var haberleri yayınladıgınız yerin kaynagini gösterirseniz A.A fanatik sabah vs. gibi sorun olmuyormuş diye biliyorum? malumatınız varmı kanun ile belirtilmiş?

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siten ufaksa uğraşmazlar . Siten tanınmaya başlarsa yüzlerce dava açılır .
Büyük siteler iha yada a.a ya belli miktarda aylık ücret ödüyor . ajans haberleri anlık olarak sitelere geçiyor , elemanlar istediklerini seçip eklemede bulunuyor .
Botla çekersen çok ileride sorun yaşama ihtimalin var .

mr_cpu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki ihada üyeliğim var diye lim o zaman ihadan otomatik söylediğim fiyatlara çekebilecek olan varmı benim accountumla

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
bak şimdi iha aylık 300 ytl den fazla istiyor hem param yok diyorsun hemde ihadan üyelik açıyım diyorsun webmasterları keriz yerine koymayın lütfen. o fiyata yapacak olmaz.

mr_cpu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeşim bilip bilmeden konuşuyorsun bi aRkadaşımın var iha ya bu sitede de kullanacağım dediğinde sorun çıkmıyormuş onun acc i ile yapılır ama bu fiyata yapabilirmisiniz bütçem bu kardeşim daha fazla olmaması benim suçummu

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
msn de bi arkadaşım daha ucuza yapıyodu demiştiniz olmadı sanırım hayırlısı olsun.

mr_cpu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet ücret komik bişey di ben iki katını verdim scripti gönderdim adam sırra kadem bastı bende anlamadım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5