İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hakkınızı Helal Edin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar.

Askere gittiğimnden dolayı 460 gün bu mesleğe ara veriyorum (mecburiyetten)

Gitceğim yer : İzmir Yenifoça Jandarma Komando

Allah nasip ederse 460 gün sonra görüşmek üzere...

Allaha emanet olun..
iyi çalışmalar.
Saygılarımla

G

guajira

Misafir
komsunet' Alıntı:
merhaba arkadaşlar.

Askere gittiğimnden dolayı 460 gün bu mesleğe ara veriyorum (mecburiyetten)

Gitceğim yer : İzmir Yenifoça Jandarma Komando

Allah nasip ederse 460 gün sonra görüşmek üzere...

Allaha emanet olun..
iyi çalışmalar.
Saygılarımla

Sende Allah'a emanet ol kardeş. Ne diyelim "en büyük asker bizim asker" ve de "gel teskere gel"

Bizim kuzen de jandarma komandoydu ve yeni foşaya gitmiş acemi eğitimi için. Adamı fena yapıyorlarmış :)

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
komsunet,
gittiğin yer çok güzel. yazın zor olacaktır fakat izinlerinde tadını çıkartırsın.

Allah`ın izniyle sağsağlim git ve gel.

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
guajira' Alıntı:
Sende Allah'a emanet ol kardeş. Ne diyelim "en büyük asker bizim asker" ve de "gel teskere gel"

Bizim kuzen de jandarma komandoydu ve yeni foşaya gitmiş acemi eğitimi için. Adamı fena yapıyorlarmış :)

efet öyleymiş.. allah razı olsun...

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uslanmaz' Alıntı:
komsunet,
gittiğin yer çok güzel. yazın zor olacaktır fakat izinlerinde tadını çıkartırsın.

Allah`ın izniyle sağsağlim git ve gel.

allahj razı olsun uslanmaz ama orada kalmıcağım:) acemilik yeri %100 doğu orada kar'da dağ'da oynucağız :)

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
warya pusular en kötü olanı.. orda baya kasacaksın.. Bak şunu hiçbir zaman unutma yalnız.. O okul bitince insanoğlunun yapmayacağı hiçbirşey yok onu öğreneceksin.. İçinde iken bitmez gibi geliyor ama o günleri asla unutamıyor insan.. O anları sorun haline getirme keyfini ıakrt..

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
VazgectimSenden' Alıntı:
warya pusular en kötü olanı.. orda baya kasacaksın.. Bak şunu hiçbir zaman unutma yalnız.. O okul bitince insanoğlunun yapmayacağı hiçbirşey yok onu öğreneceksin.. İçinde iken bitmez gibi geliyor ama o günleri asla unutamıyor insan.. O anları sorun haline getirme keyfini ıakrt..

Eywallah kardeş saolasın..

F

fenerli

Misafir
mevsim olarak çok iyi bir zamanda gidiyorsun, askerde 2 kış geçirmek 2 yaz geçirmekten çok daha iyidir, kışın günlerin kısa olması ve havanın erken kararması en azından bir süre zamanın daha hızlı geçmesini sağlıyor ve kışın gittiğin için ot yolma operasyonlarına kadar usta asker konumuna geleceğinden bu görevide yerine getirmezsin, onbaşı veya çavuş olma mümkünse :)

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dostum allah kolaylık versin, gittiğin zaman hemen geri dönmem gerektiğini falan düşüneceksin, bir hafta geçtiğinde sana 5 ay geçmiş gibi gelecek, ufff bitmez mitmez demeye başlaycaksın, ondan sonra orda kalacağını idrak ettiğinde ise geri kalan 12-13 ay ardı ardına gelmeye başlayacak, son aylara girdiğinde bir daha sıkıntı olacak, Şafak basacak :) gittikten sonraki ilk 2 ay ve bitime kalan 2 ay zorlar seni. güle güle git.

T

tahtakale

Misafir
Hocam şimdiden hayırlı teskereler diliyorum....
Acemi birliğin pek güzel bir yer olmasa da, vatan sana canım feda :)

yozgatlı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kafana sakın birşey takma yoksa askerliğin bitmez
Sana hayırlı teskereler diliyorum bizim teskereye 1 hafta kala bize dört ay vurmuştu ama sonuçta bitti ve üzerinden 10 sene geçti biter kafanı yorma

"google seni dört gözle bekliycektir" :D

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yozgatlı' Alıntı:
kafana sakın birşey takma yoksa askerliğin bitmez
Sana hayırlı teskereler diliyorum bizim teskereye 1 hafta kala bize dört ay vurmuştu ama sonuçta bitti ve üzerinden 10 sene geçti biter kafanı yorma

"google seni dört gözle bekliycektir" :D

Bütün web işlerimi kuzenim ve kankama bıraktım. Google gine bana kazandırtcaktır türk askerini kırmaz o :)))

GOOGLE + SEDO

Kırmazlar kardeşlerini :)

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oo foça iyidir bende askerim şuan izmirde ikamet ediyorum ama karamanda görev yapıyorum beni yazıcı yaptılar sakın bilgisayar bildiğini söyleme günde enaz 1000 sayfa yazı yazarsın ben kendimden biliyorum izindeyim ama bitti bu akşam saat 21 de yani bir saat sonra bende görevime gidecem bana da ilk başta bitmez gibi geliyordu ama 6 ayım kaldı geçer günler foça biraz daha yavaş işler zaman ama elbet her gün bitecektir.
iyi teskereler

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
ben de ordaydım bir süre.. yerin çok iyi..
hayırlı teskereler dilerim..

nonamez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hocam bende ızmırlıyım bır derdın olursa beklerım

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ooo hem iyi hem kötü yeni foça yanai 10-11-12 bölüklere düşersen iyi ama diğer bölükler dagcı komando ama sonuçta 2 side vatan borçu askerliğin hiç bir şekli rahat degildir ama şunu bil orada bazı şeylerin kıymetini öğreniyorsun kendi ayakların üstünde durmayı öğreniyorsun kısacası adam oluyorsun..

Sayılı gün meraklanma gecer tabi söylemsi kolay diceksin ama gecicek bak gör 1 ay sonra evi hatırlamıcan arkadaşalrın ailen olacak..

hayırlı teskereler dilerim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5