İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hangi konudaki bloglar daha çok takip ediliyor?

kalem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hangi konudaki bloglar daha çok takip ediliyor ? arabalar , teknoloji ,haber vs.

Taspinardizayn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teknoloji asla takip etmem, hayatım hep teknoloji hep içli dışlıyım fakat bloglar ilgimi çekmez. Benim ilgimi sanat-yaşam-hobi-video-nasıl yapılır-cesaret ve yürek isteyen işler falan filan :) Garip şeyler dikkatimi çekiyor zaten garipbisey.com diye de bir sitem var :)

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
aramalarda ilk sırada çıkanlar sürekli izlenir.ama belli bir takipçin olsun istersen o zor sadece kadın dayanışmalı yemek tarifleri webmaster dayanışmalı webmaster blogları takip edilir düzenli onun haricindekiler zor.sadece daha çok güncel olacaksın daha çok kişiye hitap edeceksin.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
benim bloga takipsizlik kararı verildi sonuç hüsran
iki tane tema yap şöyle güzel ve bedava dağıt manyak takipçin olur
teknolojidir arabadır bunları takip eden yok, takip edenlerin bazıları içerik hırsızı zaten

sakaryaahalisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
knight online metin 2 gibi forum siteleri iyi takıp ediliyor.googlede araştır derim bu dediklerimi...güzel bir sey yaparsan tutar.

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Her konunun takipçisi bulunur. Önemli olan, rakip sitelerin arasından sıyrılıp kaliteli bir blog oluşturmak, içeriği sık güncellemek.

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Bolu Beyi bizde mod muydu ya?
Çok kötü bi sitesi var ve takipçisi sadece 17 kişi, 8'i okuldan arkadaşı zaten.

İyi bloglar takip edilir, daha iyileri taklit edilir, daha iyileri çok güzel öpüşürler...

alirmali

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
benim bloga takipsizlik kararı verildi sonuç hüsran
iki tane tema yap şöyle güzel ve bedava dağıt manyak takipçin olur
teknolojidir arabadır bunları takip eden yok, takip edenlerin bazıları içerik hırsızı zaten

katılıyorum, bencede takipçilerin çoğu zaten içerik hırsızlığı yapmak için takip ediyorlar.

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Depresan'ın sitesinde kendinden başka kimse yok, ondan depresyona girip anti-depresan kullanmaya başladı zaten ama fayda etmedi. Şimdi İyinet'te modluk yapıyor ve salı günleri çok güzel kakolu kek pişirip büyükannesiyle çay partisi düzenliyor.

Sonuçta internette, "insanların ilgi duyduğu" her alanda bir hareketlilik yaşanır ancak örneğin vücut geliştirmeye ilgi duyan 100 bin internet kullanıcısı varsa yemek tarifi arayan 2 milyon kullanıcı vardır. Konu karışık ya nereden geldim, Arif'in Manchester'a attığı taşı arıyordum.

nihattt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Teknoloji asla takip etmem, hayatım hep teknoloji hep içli dışlıyım fakat bloglar ilgimi çekmez. Benim ilgimi sanat-yaşam-hobi-video-nasıl yapılır-cesaret ve yürek isteyen işler falan filan :) Garip şeyler dikkatimi çekiyor zaten garipbisey.com diye de bir sitem var :)

Hocam siteni bir gözden geçir bence. Google'dan fişlenmişsin. Virüs bulaşmış bir bilgisayardan update ediyorsan sitene de bulaşmış olabilir.

garipbisey.com sayfasında, kötü amaçlı yazılım dağıttığı bilinen www.zonegames.com.br sitesine ait içerik var. Bu siteyi ziyaret ederseniz bilgisayarınıza virüs bulaşabilir.

Taspinardizayn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam siteni bir gözden geçir bence. Google'dan fişlenmişsin. Virüs bulaşmış bir bilgisayardan update ediyorsan sitene de bulaşmış olabilir.

garipbisey.com sayfasında, kötü amaçlı yazılım dağıttığı bilinen www.zonegames.com.br sitesine ait içerik var. Bu siteyi ziyaret ederseniz bilgisayarınıza virüs bulaşabilir.

Geçenlerde de aynı sorun olmuştu. Tekrar inceleme gönderdim bir şey bulamadı. Yine oldu yine tekrar inceleme için geri bildirim yapıcam yine bir şey bulamayacaklar. Sinir etmekten başka bir şey yapmıyorlar. Adsense hesabı vermedikleri gibi birde dalga geçiyorlar

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Depresan'ın sitesinde kendinden başka kimse yok, ondan depresyona girip anti-depresan kullanmaya başladı zaten ama fayda etmedi. Şimdi İyinet'te modluk yapıyor ve salı günleri çok güzel kakolu kek pişirip büyükannesiyle çay partisi düzenliyor.

Sonuçta internette, "insanların ilgi duyduğu" her alanda bir hareketlilik yaşanır ancak örneğin vücut geliştirmeye ilgi duyan 100 bin internet kullanıcısı varsa yemek tarifi arayan 2 milyon kullanıcı vardır. Konu karışık ya nereden geldim, Arif'in Manchester'a attığı taşı arıyordum.

benim blogun takipçi sayısını görsen dudaan uçuklardı :ağla:
ben kendimle iyiyim, hem orası benim günlüğüm, özelm orası benim :eek:ha:

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
bazen depresan.net e yanlışlıkla tıklayabiliyorum bende :(
ziyaret sürem yaklaşık 3 ila 5 sn arasında. işte sekmeyi ne kadar hızlı kapatabilrsem o kadar

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
sanki sen bi alexsin :sinir: bide tasarım yaptı sitesine, şeye benziyo ımm aynı şeye
hergün konu açan ve güncel olan adamın blogçu olduğundan şüpheleniyorum ben, ulen hiç mi işin gücün yok hergün blogmu yazılır

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5