İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hangi Site Ne Kadar Kazanıyor ?

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sayin webmasteri arkadaşlar herkes lutfen bildik yerli yabanci siteleri ve aylık gelirlerinin yazabilirmi gercekten cok merak edilen bir konu mesela mynet in gelirleri aylık ne kadar yahoonun ne kadar yada ntvmsnbc nin bu tür bilgilere internette ulaşmak imkansız belki kulaktan kulaga yayılır

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mynet ne kadardır sizce arkadaşlar...Yabancılardan ziyade türkleri merak ediyoruz.

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siberalem-kahkaha-itiraf vb ları.Bilenler cevap geçebilirmi veya kendi Türkçe Sitelerinizden iyi kazanıyormusunuz?Mesajlarıda tek yazmadım ama özür...

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
şimdi ki google yılda 1 milyar dolar kazanıyormuş sırf reklam gelirlerinden
daha bir iki yıl once 250 milyon dolara satılan altavista.com google cıkmadan onceki en meşhur arama motoru google pıyasada yokken 2-3 milyar dolara satılıyordu şimdi aynı degerden fazlasi google ediyor

PG13

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mynet in yıllık geliri 10 milyon doları bulabilir tahminimce
itirafcom ise 1-2 milyon dolar civarıdır

A

alderion

Misafir
mynet'i bilmem ama ...

itiraf.com'un tüm reklam alanları Cpm fiyat toplamı 30.5$ bu alanlara hadi 5 farklı reklam verilsin toplam düz hesap 150$ diyelim. itiraf.com ' un günlük ortalama tekil sayısı 35.000 (siteden alınmıştır)

35 * 150$ = 5250$ günlük

365 * 5250$ = 1.916.250 $ sadece itiraf.com un tüm reklam alanlarının 5 ayrı kişiye verilmiş tüm yıl dolu olması durumunda kazanacağı gelir .

düz 2 milyon $ diyebiliriz . tabi bu fiyatlar sitenin max. reklam alma durumunda...

ayrıca bu fiyatlar aşırı abartılı olabilir . Ama unutmayın bu fiyatların içersine itiraf.com çarşının gelirini eklemedik . adamlar oradan da belirli gelir sağlıyor...

sonuç olarak 2 milyon derim ben..

Zenginin malı züğürtün çenesini yorarmış !
:rolleyes:

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya siberalem.com
bu sitede itiraf.com ailesinin diger sitesi orasi daha fazladır kesin o zaman cunku bir milyon uyesi war bu sitenin

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaptıın araştırma için değil...Son cümlen için takdir ediyorum...

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya kardeşim ben itiraf.com u inceledim de dışardan reklam veren tek bir şirket war oda her cpm için 4 dolar ödenen küçük bir yere reklam vermiş diger reklamlar hep sitenin sahibini diger şirketlerine ait yani sms service arkadaşlık dergi bilmem bir de shop yanı bunlardan kazanıyorsa kazanıyordu reklam geliri yoktur o kada r

A

alderion

Misafir
ben zaten o kadar kazandığını idda etmiyorum . fiyatlar reklam alanlarının max. olma durumunda itiraf.com un kazanacağı gelir diye belirttim .

gene de bu sitenin geliri bu rakama yakındır . unutmayalım ideefixe , siberalem , efsaneler.com da aynı grubun...

A

alderion

Misafir
haklısın . ama genede beceri işte . itiraf.com için konuşuyorum :

parlak fikir , beceri , iyi reklam = 1000lerce $

helal olsun

A

alderion

Misafir
Türk versiyonu bu kadar kazanıyorsa ing. versiyonu kim bilir ne kadar kazanıyordur ! !

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5