İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hangi Siteler Filtreye Girdi?

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Merhaba arkadaşlar,

Milliyet gazetesinin haberine göre, TİB'in kararınca internet kafelerde uygulanmaya başlanan filtrede ten.com.tr ve gayesokmen.com.tr gibi sitelerde takıldı.

Bakalım daha hangi siteler takılacak, Tüm Türkiye'de kullanılmaya başlanınca görücez sonuçları.

Kimler Takıldı (Sadece Bir Kısmı):
ten.com.tr: mayo tanıtım sitesi
gazikent.com.tr: otomobil satış sitesi
kelebeknakliyat.com.tr: evden eve taşımacılık sitesi
klas.com.tr: klas fm radyo sitesi
gayesokmen.com.tr: manken ajansı
leylainanir.com.tr: güzellik ürünleri tanıtım sitesi
estem.com.tr: poliklinik sitesi
utopiaworld.com.tr: otel sitesi
eforbranda.com.tr: çadır ve branda ürünleri tanıtım sitesi
panama.com.tr: tekstil sitesi
yararmesrubat.com.tr: meşrubat ve içecek satış sitesi
urfalilar.org.tr: şanlı urfalılar derneğinin sitesi
acmd.org.tr: ankara çoksesli müzik derneğinin sitesi
kaosgl.com: kaos gl gey lezbiyen biseksüel trans eşcinsel haber portalı
lambdaistanbul.org: lambda istanbul derneğinin sitesi.

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
vallahi daha nereler kapatılacak sizler düşünün :) amacı dışında hareket ediliyor siteler kapatılıyor kapatılacak deyince yanlış anlaşılıyorduk ama olanlar ortada

yuKKo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haydar demek yasak,heyacan demek yasak...2023 de sana yasak...:)
bu nasil bir mentalite anlamadim dernek sitesi neden kapaniyor...

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
aynen oyle yani bizlerin sorduğumuz sorular buydu hep. Bu sistemi yaparken başkalarının canıda yanacak yok yere. Bu mu adalet diye seslenince haykırıldı ama daha sansür gelmeden sansür başladı. Bu nasıl adalet sorarım.?

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
hedef 2023'te interneti tümden kaldırmak, internet de neymiş öyle.

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
23 ağustosa ne gerek var uygulamanın nasıl işlediğini görüyoruz ;) daha ne olacak ve daha ne savunuyorsunuz merak ediyorum.

Derecho

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
23 ağustosa ne gerek var uygulamanın nasıl işlediğini görüyoruz ;) daha ne olacak ve daha ne savunuyorsunuz merak ediyorum.

Kaynak: Milliyet
Bugün internet kafeye gideceğim ve deneyeceğim, şayet haber doğru ise bu sorunu kısa zamanda çözmelerini bekliyorum, yalan ise -yorum yok-..

mekansız1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ağustosa gerek kalmayacak ki zaten şuan fırtına öncesi sesszilik var haziranda bişeyler değişmezse artık hiçbir kuvvet bu durumu değiştiremez ve uygulama başlanır ağustosta tamamen fişi çekerler,bende bütün ümidimi hazirana bağladım

Derecho

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Kaynağımı beğenmediniz hocam :)

Evet. Nedense hep bu tür haberler çıkıyor ordan...
Şifre olayında da aynı şekilde idi. Sınavın üstünden çok geçmeden müthiş bi ciddiyetle yatırdılar masaya kitapçıklarda şifre var diye, oysa ortada onlara verilmiş bi sınav kitapçığı bile yoktu ve toplamda 1milyon 700bin kitapçık vardı...

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Hocam bence sizler işinize gelmediğinizden kaynak begenmiyorsunuz. Olayları irdeleyiniz. Tek yönlü bakmayınız. O skandal dediğin olay kaç senedir var ve bütün sınavlara şaibe karışmış durumda ikede bir de çıkıp savunmaya geçmeyiniz kaldıki konu bu değil. Çok merak ediyorsanız o kapandı denilen sitelere bakınız.

Derecho

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Hocam bence sizler işinize gelmediğinizden kaynak begenmiyorsunuz. Olayları irdeleyiniz. Tek yönlü bakmayınız. O skandal dediğin olay kaç senedir var ve bütün sınavlara şaibe karışmış durumda ikede bir de çıkıp savunmaya geçmeyiniz kaldıki konu bu değil. Çok merak ediyorsanız o kapandı denilen sitelere bakınız.

İşine gelmemek olayı değil bu. Milliyet, Hürriyet, Kanal D, Star en çok teşkale çıkaran medya kuruluşları bunlardır.
Kaç senedir var? Bu sistem sadece bu sene uygulandı ve sınavdan hemen sonra kitapçıklarda şifre olduğu iddia edildi. Hani bu iddiada bulunan sen ya da ben olsak hadi neysede bunu yapan Türkiye'nin en önemli medya kuruluşu. Bence sizin işinize gelmiyor, öyle ki böyle bi yorumda bulunuyorsunuz. :)
Evet merak ediyorum gerçekten, bu yüzden birazdan internet kafeye gideceğim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5