İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hasarlı araba alımı hakkında yardım!

akif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba

Hasarlı araba almayı düşünüyorum. Bu konu hakkında ki görüş ve önerilerinizi, dikkat edilmesi gereken hususları paylaşırsanız memnun olurum.

M

MerKuR

Misafir
hasarlı arac alma diyemem kendin kaportacı yada sanayi ile baglantın var sa al yoksa uzak dur.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yanına usta almadan gitme

arabanın yürüyeninde bir sorun yoksa, ithal değilse, elektronik sistemli değilse, masrafı 2000-2500 ytl yi geçmiyorsa al bence

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
sanayi ile bir bağlantın yoksa hiç girme astarı yüzünden pahalıya çıkar..

akif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
görüş ve önerileriniz için teşekkürler..

M

maiL

Misafir
ama bazı araçlardada çok karlı oluyor. bizim bir abi 8bin ytl ye hasarlı aldı. 2bin ytl ye aracı tamamen toplattı. 15bin ytl ye de satıyordu şimdi.

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kesinlikle alma! Tavsiye etmem.. Bir abim aldı, kar ederim kafasıyla, elindeki az paradan da oldu..

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alacaksın bi ufak "serçe" yani "murat 124" harcayacaksın 4-5 milyar kadar. Hangi caddeden geçersen geç arkandan 2 defa baktırırsın. ama bunu zevkli insanlar yapabilirler :D bkz. :D

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hasarlı arabalarda tofaş modelleri iyi dogan mesela 2 ci el ve hasarlıysada dogan iyidir derim birde japon arabaları saglam fakat parcasi cok fazla ne varsa türk ürünlerinde var diyorum

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
burdan sorduğuna göre alma derim :)

bi kaportacı abim var, o alıp topluyor ama o iş olmadığında zaman değerlendirmek için yapıyormuş. astar-yüz olma ihtimali yüksek.

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tahminim arlcak olan arkadaş hasarlı arabaların daha ucuz olmasından dolayı işini görebilcek bir araba ariyor bu şekildede fikir almak istiyor galiba hasarlıda olsa hangi araba iyidir demek istedi bence bende onun için dogan dedim bir kere yaşım13 ken dogan ilgim vardı takla atmıştım fakat o hasarlı arabayı bile o kadar çok kişi almak istedi tahmin edemessiniz saglam kaldı araba tabiki bende ondan sonrada surat olayini kestim ve yerli arabaları kullanmıyorum artık

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
yanına usta alsan bile alma hasarlı bence, usta'da ona sürekli götüreceğinden almanı tavsiye edebilir :)

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Hasarlı Araba alacaksan ENKA derim .. Sahibi müşterim süper iş yapıyorlar güzel arabalar düşüyor...
İkinci tercih AxaOyak onlarda bir araba koyuyorlar sende para basıyorsun en yüksek parayı veren arabayı alıyor . Sisteme üye olmak için 1000 Dolar teminat istiyorlar..
Üçüncü tercih gazeteler ve kasko firmaları .....

Bu kesimdende müşterimiz var şükür ;)

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neden öyle edilcek yere galeri veya araba pazarı var ordan alır daha iyi degilmi birde hasarlı arabalar sıfır arabalardan daha cok satılyordu

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Galeri ve Pazarda HASARLI ARAÇ satılmıyor
Hasarlı Arabalar da Sıfır arabalardan daha çok satılmıyor.

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nasıl satılmıyor satılyor hasarlıdan kastiniz nedir oda ayrı araba tamir gormuştür fakat satarken hasarlı diye satış edersin galeri işi ettik ve satışda ettik tabiki tamir görmüştür

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
visitistanbul ben işde bu şekilde algılamadım olayı normalde satarken biz araba tamir görmüş ise hasarlı diye satış ediyorduk arada öyle sandım ondan dedim gösterim siten iyi oldu artı ciddi konuyu acan arkadaş ne etcek acaba böyle arabayi merak ettim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5