İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Haydi Arkadaşlar Kanser Hastası Leventin ameliyatı için birlik olalılım hadi iyinet !

korkmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Öncellikle herkese merhaba arkadaşlar şuan böyle bir konu açmak istemezdim ama durum çok acil ; Bir arkadaşım doku kanseri ve ameliyat olması gerekiyor ve doktor ilk etapta 5 bin olmak üzere 15 bin lira para istiyor arkadaşlar zaman çok kısa 2 senedir kanserle mücadele ediyor durum vahim 2.ameliyat olması gerekiyor bana açtı konuyu keşke olsada yardım etsem ayakları tamamen yaralar bağlamış ve hastalık ilerlemiş durumda ordan burdan yardım alarak ayakta duruyor sigortalı ama ilaçları devlet karşılamıyor 14 kişi tedaviye başlamışlar ve şuan 12 si ölmüş 2 kişi şuan hayatta kalmış durum gerçekten kötü kemoterapi kolay bişey değil ama kanser işte zengin hastalığı ... gerçekten şuan sancıdan duramıyor gidilen kapılardan boş babası zaten kalp hastası annesi şeker hastası ve kendisi çok ağır ilaçlar kulanıyor ve çalışamıyor 3 kere hastaneye gittiğinden haftada çalışması imkansız
çalıştığı yerdende hastaneye gidiliyor diye işten çıkarıldı
hasta adı : levent keskin
hastanın yattığı hastane : çapa tıp fakültesi onkoloji
oturduğu yer : z.burnu/istanbul

Eğer kısa bir zaman içinde ameliyat olmazsa önüne geçemeyeceğimiz engeller oluşabilir bu sarkom hastası olan kişiler 1 yılını doldurmadan ölmüş 2. ameliyatı olursa kurtulma şansı yüksek
sorulan sorulara kısa cevaplar
1- Devlet karşılamıyormu ?
tedaviyi devlet karşılıyor ama 1 yıl sonraya gün veriyor kanser hastası bir yıl nasıl sabretsin ?
2- neden başka hastaneye gitmiyor?
bu doktorla 2 yıldır tedavi oluyor ve prof dür gerçekten bu işte uzman biri ..başka hastaneye giderse masadan kalkamayabilir
3- kaymakamlığı neden başvurmadıkaymakamlık sadece yeşil kart veriyor başka birşey yapmıyor
4-yardım kuruluşlarına başvurudunuzmu?
yardım kuruluşları başka yere yönlendirmekte bir çare olmuş değiller
5- size nasıl güvenecem ?

isteyene hasta telefonunu
isteyene hastanını ev adresini
isteyen olursa çapa hastanesi onkoloji bölümünden bilgi alabilir
verilen paraları toplananan paralır dekont halinde koyacam
artı olarak direk hastanının hesabına gidecektir para
ve kendim bir kamu kuruluşunda çalışıyorum ve burdanda topluyoruz

arkadaşlar sizden istediğim miktar önemli değil 50 bin üye var ben inanıyorumki
burdan toplayacağımız ve dışardan toplayacağımız parayla bişeyler yapabiliriz
ben inanıyorumki 10 lira 20 lira bizi fakir yada zengin etmeyecektir ama gerçekten çok kötü durumda olan ve ameliyatı 1 ay geçmiş bir insana çok büyük katkıda bulunmuş olacaksınız

T.GARANTİ BANKASI A.S.
İSTANBUL / ZEYTINBURNU
ş kodu : 173
ş adı : 6670232
TR39 0006 2000 1730 0006 6702 32

not: aşağıdaki resimlerde görüldüğü gibi bir ameliyatı 7 gün sürdü
bu 2. ameliyat ve 10 gün sürecek
levent Şuanda canı ile bu dünyada sınav veriyor 17 ay önce sapasağlam biriydi taki tahlilerini doktor istedikten sonraya kadar..
kanserli arkadaşım bana yardım et dedi ne olur dedi dayanamıyorum sancılara
arkamı dönüp gitsemiydim paranın gözü kör olsun 200 bin lira dükkanı ve arabası olan altında olan insanlara gidildi ama nafile para insanın gözünü kör etmiş..
insanlığın ölmediğini gösterelim arkadaşlar zaman az gerçekten .. Sağolun
2103.jpg

2105.jpg

multi konudur: http://www.fuub.net/fuub-topik-161/...ki-arkadaslarin-yardimlarini-bekliyorum-4541/
http://www.r10.net/webmaster-genel-...irlik-olalilim-yardimlarinizi-bekliyoruz.html
Yardım yapanlar

Yardım yapanlar mesaj azlığı yüüznden yazamadım konudan takip edelim

İsmini vermek istemeyen değerli çalışma arkadaşlarım cuma günü : 805 tl topladık

r10.net : akşam toplayıp yazacam

iyinet :

fuub:

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Misli hesabına ödemeyi geçtim. Allah şifa versin. Mod arkadaşlardan rica edelim konuyu top10da görünür bir bölüme taşısınlar.

Firma Adı : MİSLİ.COM
Üye No : 32688197
Üye Adı Soyadı : LXXXXX KXXXXX
Ödeme Tutarı : 30,00 TL

R

RadoyNet

Misafir
Allah sizden razı olsun, konuyu sabitledim.

tarafımdan 250 lira yollanmıştır misli hesabınıza hocam.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Navbar'a konuyu ekledim, daha görünür olmuştur. Mutlaka herkes gelir. Tweet attım, bloguma da yazıyı ekliyorum. Ne yazık ki ben para yardımı yapamıyorum ama, duyuru konusunda yardımcı olmaya çalışıyorum.

serhat54

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Elimde Yok Keşke Elimde Olsa Yollayabilsem Ama Arkadaşına Acil Şifalar Dualarımı Eksik Etmicem...

R

RadoyNet

Misafir
salı gününe 5000 lira gibi bir miktar ilk ödeme için yeterli olucak arkadaşlar.
aldığım bilgilere göre 2-3 saat önce kısa bir sürede 1000 lira gibi bir miktar toplanmıştı.
şu ana kadar 1500-2000 olmuştur.

salı gününe kadar Allah'ın izni ile kardeşimizin şifasına katkı sağlayacağız.

arda71

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
kendi çapımda bir miktar gönderdim allah acil şifalar versin.

StyLes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
elimde avcumda yok.Fakat bende para toplamaya ve biriktirmeye çalışacağım.

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
Benimde elimden fazla birşey gelmiyor facebook,twitter vs... paylaştıM..
Ayrıca şurada da grafikcinin yaptığı gibi bir şey yaptım. Allah bol şifa versin...

Shu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
24
Keşke bir şeyler yapabilsem Allah acil şifalar versin inşallah elimden ne gelirse yapmaya çalışacağım onun için :(

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Tek yapabildiğim sosyal medyada paylaşmak ve bol bol dua etmek oldu.
Öğrenciyiz malum okula gidecek yol parasını zor buluyoruz,keşke maddi yardım yapabilsem:(
Acil şifalar versin Allah'ın sevgili kulu ise mutlaka bir şekilde kurtulur...

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
T.GARANTİ BANKASI A.S. deki hesap kimin adına kayıtlı acaba? Paypaldan banka hesabına para çekmeyi deniyeceğim, eğer isim ve ibanda hata varsa para geri dönüyor ve ücret alınıyormuş geri dönen ödemede. Tam isim (isterseniz ö.m. ile) gönderin lütfen. 5-7 gün sonra ödeme geçiliyormuş (20$ gönderebileceğim sadece), geçde olsa işe yarar umarım, Allah acil şifalar versin.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
T.GARANTİ BANKASI A.S. deki hesap kimin adına kayıtlı acaba? Paypaldan banka hesabına para çekmeyi deniyeceğim, eğer isim ve ibanda hata varsa para geri dönüyor ve ücret alınıyormuş geri dönen ödemede. Tam isim (isterseniz ö.m. ile) gönderin lütfen. 5-7 gün sonra ödeme geçiliyormuş (20$ gönderebileceğim sadece), geçde olsa işe yarar umarım, Allah acil şifalar versin.

Paypal hesapları olabilir. Dönüş yapacaklardır.

Arkadaşlar para çok kısa sürede gerekli sanırım salı gününe kadar zaman var. Üç beş kuruş sizin için bir şey ifade etmez. Bu şekilde birikiyor. Tereddüt etmeyin. Desteğe devam arkadaşlar. :harika:

gyigit71

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu açan arkadaş paypal hesabı verebilir mi?Kendi çapımda ben de yardım etmek isterim.ALLAH acil şifalar versin.

sky11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Şuan elimde yok ama ALLAH acil şifalar versin

Mustafa Maşa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

Bunu yapamassın diye tahmin ediyorunum. Çünkü soyad degişmiyor. Soyadınız aynı ise gönderebiliyorsun.

Onun yerine 20$ paypal bozdurulur diye konu aç 1.4 den felan bozarlar direk o hesaba göndert parayı. Hem vaktinde işe yarar hem seni ugraştırmaz.

korkmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
selam arkadaşlar dün daha çok diğer platformda sorulara cevap verdim sağolsun
rdy ve diğer arkadaşlar yardımcı oldu

şuanda 2600 tl topladık halada toplanıyor

amliyatın az bir kısmı toplandı

paypal hesabı açmadık isteyen olursa iyinette bozdurup

garanti bankasına atabilir

arkadaşlar durum anlatmaktan yardım toplamaktan heryere bakamıyorum

gerçekten zaman kısa şuan çok sancı çekiyor

levent dediki

Allah hepinizden binlerce kez razı olsun bana hayat verdiniz bi hayat bundan daha büyük bişey varmı allahın yarattığı canın arkasında durup güç verdiniz ne diyim sağolun varolun

limitlerikaldir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Para elime geçsin gerekirse 100 - 50 TL gözüm kapalı yatırırım.Allah acil şifalar versin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5