İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

heker olmak isteyen arkadaslar mutlaka okusun.Bir hekerin Basına gelenler

11seconds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
TÜrkİyede heker Olmak… Ben TÜrkİyede Oturuyorum…. Bİr GÜn Bİr ArkadaŞim Slayt GÖnderdİ…ve Çok GÜzel Slaytini AÇtim Ve Slayti Yapan KİŞİnİn Adresİnİ Hotmaİlİme Ekledİm…. Benİn Annem Ve Babam Da Bİr Kurumda MÜdÜr Olarak ÇaliŞmakta.. Bana Ögrenmem İÇİn Bİr Bİlgİsayar Aldilar Ve Ben İyİ Şekİlde Ögrendİm Ve DiŞarida Satilan Cd Lerden.. Şİfre ÇÖzÜcÜsÜ Aldim Bu Adrese Gİrdİm.. Baktim.. Yazi Dolu… Ve Yazilardan BaŞka Bİr Şey Yoktu…ve Bende Kizdim.. E-maİl Kutusundakİ BÜtÜn Yazilari Sİldİm… Ve Benİm Maİlİme Gelen Bİr Mesaj.. Yazilarimi Sİldİn DÜnyami Karartin..bak Bundan Sonra Senİn DÜnyan Nasil Karariyor…bu Bİr Hirsizliktir Ve Ben Bunu Asla Affetmem… ÜÇ GÜn Sonra BaĞli Bulundugumuz Karakoldan Evrak İŞlerİyle İlgİlİ Bİr Polİs Memuru Eve Geldİ.. Ve Evdekİ Bİlgİsayari Kİmİn KullandiĞi Konusunda Babamin İfadesİnİ Aldi..ancak Babam Bu Bİlgİsayari Benİm KullandiĞimi SÖyledİ… BeŞ GÜn Sonra Savciliktan ÇaĞirdilar..bu Şahsin Bİlgİsayarina Gİrİp İÇİndekİlerİ SİlmİŞsİn Dedİler Bende İnkar Ettİm Ancak.. Polİs Evde Aramada Benİm YaptiĞimi Bİlgİsayardan Tesbİt Ettİler Ve KÜÇÜk YaŞta Çocuklarin Resmİnİ İnternetten İndİrdİgİm Slaytlarida Buldular...benİ Mahkemeye Sevk Ettİler Mahkeme De Benİm 17 YaŞinda OlduĞum İÇİn Serbest Birakti.. Avukatla KonuŞtuk 6 Yil Cezasi Var Ama YaŞ KÜÇÜk Para Cezasiyla Kurtulur Dedİ.. Ben De Kizdim Tekrar Bu Şahsin Bİlgİsayarina Gİrdİm.. Ve TÜm Bİlgİlerİ Sİldİm.. OnbeŞ GÜn Sonra Anİden GÖrÜlen Luzum Üzerİne Babamin Tayİnİnİn Bİr DoĞu İlİne Annemİn Tayİnİnİn Trakyada Bİr İle ÇiktiĞini Ögrendİm.. Annem Babam Anİden Bİr Gecede Terfİen Tayİn Olduklari Yerde 15 GÜn İÇİnde İŞe BaŞladilar.. Bende Restoran Sahİbİ Dayimin Evİnde Kaldim Ancak İkİ GÜn Sonra GÖrevlİler Gelerek Restoranti SaĞlik YÖnÜnden Kapattilar.. Askerİyede ÇaliŞan Amcamin Yanina Gİttİm..ama Nedense Eve HergÜn YÜzÜ Kirmizi Gelİyordu..bİr SÜre Sonra Benİ Rezİl Ettİn Çok GÜÇ Duruma DÜŞÜrdÜn Dİyİp Benİ Evden Atti… Okulda Benİ Seven Çok KİŞİ Vardi..ne OlduĞunu Anlamadim Bİrden Ögretmenler Benİmle Dersten Çikinca KonuŞmazlar Oldu ArkadaŞlarim Yanima Gelmİyorlardi.. Ve Benİmle Kİmse KonuŞmaz Oldu..ders BaŞladiĞinda Ögretmenler Bana Sen İstersen DiŞari Çikabİlİrsİn Dİyorlardi… BİrgÜn Okuldan Çikarken İkİ Polİs Geldİ Ve Benİ Alip Çocuk Islahevİne GÖtÜrdÜler… Mahkeme BİtmİŞ…3 Ay İÇerİde Yattim.. Orada BaŞima Gelenlerİ Anlatmak İstemİyorum.. Cezaevİnde Gardİyan Dahİl Herkez Benİmle Tek Kelİme KonuŞmadilar.. Mahkumlar Korkularindan Yanima YaklaŞmadilar…benİ Yalniz Biraktilar Cezaevİ ÇikiŞimda Annemİ Aradim..bulamadim Emeklİ OlmuŞ.. Ve Bİr Erkekle Bİrlİkte Ortadan KaybolmuŞ… Babami Aradim Annenle Ayrildik Senİn YÜzÜnden Buraya SÜrÜldÜm Dedİ… Telefonu YÜzÜme Kapatti.. Akrabalarim Benİ Kabul Etmedİ… Kiz KardeŞİm Acİl Olarak Kars İlİne SÜrgÜn Ögretmen Olarak Gİttİgİnİ Ögrendİm… Şİmdİ Ne Yapiyorum Bİlİyormusunuz.. Bİr İnternet Kafede Yatip Kalkiyorum.. Burada Karin TokluĞuna ÇaliŞiyorum… BÜtÜn Aİlemİn Ve Kendİmİn Hayatini Karartim… TÖvbe Bİr Daha Kİmsenİn Bİlgİsayarina Gİrmem…. "

Alıntıdır. Herkes Okusun Acı Çeksin! Lamerler Size Diyorum.
Ben heker Olucam Diyip Sokakta Gezen Bebeler..

erbilen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
eheh :D kim yazdıysa güzel hikaye olmuş :) Ama ben bunun bir doğruluk payı olduğuna inanmıyorum.. Şayet doğruysa yazıda geçen şu ifade "KÜÇÜk YaŞta Çocuklarin Resmİnİ İnternetten İndİrdİgİm Slaytlar" zaten bu çocuğun nasıl sapkın biri olduğunu gösteriyor.. Çocuk yaştakilerin resimlerini indiren bir zavallıdan başka ne beklenebilir?

11seconds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
eheh :D kim yazdıysa güzel hikaye olmuş :) Ama ben bunun bir doğruluk payı olduğuna inanmıyorum.. Şayet doğruysa yazıda geçen şu ifade "KÜÇÜk YaŞta Çocuklarin Resmİnİ İnternetten İndİrdİgİm Slaytlar" zaten bu çocuğun nasıl sapkın biri olduğunu gösteriyor.. Çocuk yaştakilerin resimlerini indiren bir zavallıdan başka ne beklenebilir?

hoş geldin iyinete yeni üyesin demi :) rep verdim .)

erbilen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
:) Aslında üyelik tarihime bakarsan kimin daha yeni olduğunu anlayabilirsin sanırım :) Şimdi bu durumda benimde rep vermem gerekicek mi? ^^

erbilen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Evet biraz dokunaklı :) belki bir filmin konusu bile olabilir, ama IMDB puanı daha film çıkmadan belli olurdu :D

erbilen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Evet severek izlemiştim bende o filmi :) Bazı filmler var afişi yeter, bazı filmler var afişinden beter :D

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Alıntıyı nereden aldın bilmiyorum ama okurken çok sıkıntı çektim. Bi büyük bi küçük harf bu ne ya. Ayrıca hikaye saçma olmuş bence uydurma olduğu belli:)

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Örnek olan arkadaş sadece biraz aptal, birinin bilgisayarına girmeden önce ip adresini amerika gibi kalabalık ve bu tür işlerin yoğun yaşandığı bir ülkede göstermen, karşıdakinin bilgisayarında işini bitirdiğinde ip adresini tekrar resetlemek gerekir, bu tür bir iş için internet kafelerde tercih edilebilir.

Ayrıca eğer bu tür korsan işleri ile uğraşacaksanız TTnet gibi çalıştığınız firmaları arayarak konumunuzu aynı ilde ve ilçede olsa bile kendinizden uzak bir yere taşınmasını isteyin, bunu telefondan anlık olarak yapabiliyorsunuz.

İnternette Türk gibi davranmayıp yani ingilizce konuşup, girdiğiniz bilgisayarda ingilizce izler bırakarak karşıdaki bilgisayara girişin Türkiyeden başka bir ülkede yapıldığı süsü verebilirsiniz.

Dosya çalıp çıkılacak bir bilgisayar ise, karşıdaki bilgisayarı wormlarla ve bilimum amerikan yapımı virüslerle doldurup çıktığınızda karşıdaki bilgisayar çökecektir. Çökertmenin bir diğer yolu sistem dosyalarını temizlemek olabilir.

Yada bilgisayara girdiğinize ait hiç bir iz bırakmamanız lazım, karşıdaki bilgisayarı zombi bilgisayar olarak kullanacaksanız, bu çok önemli karşı bilgisayarda kullandığınız tarayıcının yakın geçmişini temizlemeniz ve hiç iz bırakmamanız gerekmektedir.

Bu tür işlerle uğraşmanızı önermiyorum ama tabi bazen 17 yaşında mahkemeye çıkmamak konusunda işe yarıyor bu bilgiler :)

11seconds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Örnek olan arkadaş sadece biraz aptal, birinin bilgisayarına girmeden önce ip adresini amerika gibi kalabalık ve bu tür işlerin yoğun yaşandığı bir ülkede göstermen, karşıdakinin bilgisayarında işini bitirdiğinde ip adresini tekrar resetlemek gerekir, bu tür bir iş için internet kafelerde tercih edilebilir.

Ayrıca eğer bu tür korsan işleri ile uğraşacaksanız TTnet gibi çalıştığınız firmaları arayarak konumunuzu aynı ilde ve ilçede olsa bile kendinizden uzak bir yere taşınmasını isteyin, bunu telefondan anlık olarak yapabiliyorsunuz.

İnternette Türk gibi davranmayıp yani ingilizce konuşup, girdiğiniz bilgisayarda ingilizce izler bırakarak karşıdaki bilgisayara girişin Türkiyeden başka bir ülkede yapıldığı süsü verebilirsiniz.

Dosya çalıp çıkılacak bir bilgisayar ise, karşıdaki bilgisayarı wormlarla ve bilimum amerikan yapımı virüslerle doldurup çıktığınızda karşıdaki bilgisayar çökecektir. Çökertmenin bir diğer yolu sistem dosyalarını temizlemek olabilir.

Yada bilgisayara girdiğinize ait hiç bir iz bırakmamanız lazım, karşıdaki bilgisayarı zombi bilgisayar olarak kullanacaksanız, bu çok önemli karşı bilgisayarda kullandığınız tarayıcının yakın geçmişini temizlemeniz ve hiç iz bırakmamanız gerekmektedir.

Bu tür işlerle uğraşmanızı önermiyorum ama tabi bazen 17 yaşında mahkemeye çıkmamak konusunda işe yarıyor bu bilgiler :)

Kod:
TTnet gibi çalıştığınız firmaları arayarak konumunuzu aynı ilde ve ilçede olsa bile kendinizden uzak bir yere taşınmasını isteyin

demişsin ama ozamanda ttnet seni askıya alıyor yani şüpheliler listesine. nezaman bir suç olsa senin dediğini yapanlar arasında kimler nereye girmiş falan diye bakıyorlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5