İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hemenpaylas.com

M

MasterTR

Misafir
elmasgunes' Alıntı:
Ben de kalsın istiyorum ama insanın her istediği olmuyor işte :( Şu anda kesin anlaşmaya varılmadı, büyük ihtimalle satılacak.
ba$ka bir forumdan alinti

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Henüz tam bir anlaşma yok. O yüzden bir açıklama yapmak için erken.

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
hemenpaylas.com sitesi bence gayet başarılı bir site şuana kadar sorunsuz herşey indirdim @elmasgunes bence gayet başarılı bir proje tebrik ediyorum

Ayrıca hergün hemenpaylas.com dan birşey indirdiğim için sponsor siteleri ziyaret ediyorum :) :p

E

eTre

Misafir
elmasgunes adına Reklam Pazarlama Müdürü Olarak (Yeni Atandım :p) ben açıklıyorum Hemenpaylas.com satılmaktan vazgeçilmiştir...Yeni reklam arama kampanyalarına başladık bu konuda yardımcı olabilecek kişiler bizlerle irtibata geçebilir...

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir Türk'ün yaptığı en kalite sistemlerden biri tamam bazı zamanlar biraz yavaş ama sonuçta o bizden birinin sitesi ve piyasada en rağbet gören sitelerden birisi rapid tarzı çalışırsa daha rahatlar içerde okadar dosya var kimse rapid tarzı oldu diye terketmez

T

trgup

Misafir
paralı üyelik taraftarıyım. fakat rapid gibi 90 euro falan çok fazla.
şöyle türk insanının alabileceği bir şekilde. fakat adam alır yene 7-8 kb la indirirse ozaman farklı olur durum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5