İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hepsi iyinetin eseri desem :)

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tebrikler iyi kazanmış siteniz. bende aynı şekilde uzun süre forumu okuyup siteleri ona göre yapmayı düşünüyorum. yoksa webmaster olarak atamadığımız takla yok. ama işte güncel seo bilgileri hiç yok bende. ben hala keyword description takılıyordum :) bakalım hayırlısı...

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
böyle bir başlık atmasaydı msj başlığına gerek olmazdı + neyse polemiğe gerek yok zaten hepimiz tebrik ediyoruz arkadaşı

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
niye millet böyle anlamıyorum yok banlanırsın yok hilemi yapıyosun falan filan.Herkes kendi yaptığı hileleri yediği banları başkasındada aramasın.Benim sitemi şudur içeriği şudur dememe hiç gerek yok.Ben sadece 2 arkadaşa teşekkür etmek ve açtıkları başlıkların ne kadar yararlı olduğunu söylemek için açtım bu başlığı.Sitemin içeriğinin dilinin adresinin hiç bi önemi yok.Versem ne olacakki aynı siteden 20 tane yarın açılacağına adım gibi eminim.

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
işin sırrını, hitini, tavsiye falan isteyenler ; ben daha kitap okumaya yeni başlayan biri nasıl bi kitap yazabilirimki.Bu haddim değil.Bende hala öğreniyorum hala öğreniyorum bigün kendimde gerçekten bi birikim hissedersem sizlerle paylaşmaktan zevk duyacağım

B

bedafocb

Misafir
Vallahi ne diyeyim bol kazançlar... Birilerinin kazandığını görmek sevindiriyor.. Artık "google dan ben de banlandım" başlıklarından bıkmıştık ;)

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
masques sitenin günlük ziyaretçi sayısını ve dilini vermenin sana bir zararı olmaz, senin yazdıklarını okuyan (ben de dahil) kendilerini beceriksiz insanlar olarak düşünebilirler, eğer gösterdiğin tablo doğru ise dürüstçe kendini geliştirmeye çalışan webmasterlerin kendilerini geliştirebilmeleri için ziyaretçi sayını ve site dilini vermen gerekir diye düşünüyorum, site adresini vermedikten sonra kimse sana ortak olamaz...

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
valla günde max 5-6 dolar gelsin aylık sunucu param çıksın masrafları karşılasın başka bişi istemem.. çok şükür sağlam bi işim var. ALLAH ne verdiyse geçinip gidiyoruz.

yolun açık olsun arkadaşım..

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
benden şimdilik sadece bu kadar,

ing ve türkçe site ortak ikiside hemen hemen aynı koşuyor 30 bin gösterim 600 700 arası tıklama.Bazen daha düşük bazen yüksek belli olmuyor.Site eski bir site google için açılmadı ama hiti seo ve forumdaki başlıklar desteği ile düzenlendi.

Umarım biraz da olsa faydalı olabilmişimdir.

G

galatasaraylilar

Misafir
masques' Alıntı:
benden şimdilik sadece bu kadar,

ing ve türkçe site ortak ikiside hemen hemen aynı koşuyor 30 bin gösterim 600 700 arası tıklama.Bazen daha düşük bazen yüksek belli olmuyor.Site eski bir site google için açılmadı ama hiti seo ve forumdaki başlıklar desteği ile düzenlendi.

Umarım biraz da olsa faydalı olabilmişimdir.

bak şimdi sana zararı olmıcak. teşekkürler ;)

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
30.000 gösterim ve 600-700 tıklama, o zaman bahsettiğin kazanç çok da fazla sayılmaz

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
masques' Alıntı:
Yaklaşık 2 aydır aranızdayım 1.5 ayımı izleyerek ve yazdıklarınızı okuyarak geçirdim.Adsense bölümünde okumadığım başlık ve cevap kalmadı belkide.En çokta zıppkın ve beceriksiz_aceminin mesajlarını irdeleyip bende bu işe koyuldum.Geçen ay günde 1 dolar bile gelmez iken..

Sonuç şimdilik iyi gidiyor

tşkler iyinet üyeleri , iyinet ve google amca : )

zıppkın ve beceriksiz acemi bu ay size birer kasa cola ısmarlıcam : p

tebrikler, senin adına gerçekten çok sevindim. bu daha başlangıç, göreceksin ki zaman geçtikce bu günlük miktarlar, sadece o günün kusuratları olacak, google dan ve buradan gözünüzü ayırmayın ;)

beceriksiz_acemi : adamın bir aylık adsensesinin yarısını diskoda harcattıracaksın di mi, bu aylık kolaya fit olalım :D

diğer arkadaşlara : yüksek kazanmaya başladınız diye google sizi hiç bi zaman atmaz. çok az kazanıyorsunuz diye de hiç bir zaman tamamen güvende değilsiniz. ayrıca hemen hile yakıştırmaları yapıp arkadaşın sevincini kursağında bırakmak yanlış.

smpx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende yaklaşık 3-4 aydır web sayfası tasarım ve adsense olayı ile ilgileniyorum iyinet formundan (ve bana bu formu tavsiye eden arkadaşımdan) öğrendiklerimi hiç bir yerden öğrenebileceğimi zannetmiyorum çünkü ilk ay 10 $ ikinci ay 100$ üçüncü ayda ise 200$ kazandım dördüncü ayda ise (bu ay) 300$ çıktım bu yükselişin çoğu forum sayesin de oldu.

Paylaşımda bulunan bütün arkadaşlara sonsuz teşşekürler.

İnanıyorum ki arkadaşımız bu kazandığından daha fazlasınıda kazanabilir.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siz siz olun ne kazancinizi kimse bilsin ne de kazandiginizi ...

Su bir gercek ki cekemeyen cok, baltalamaya calisan daha da cok ...

Tavsiyem; Herkesin kendi kazancina bakmasi. yok hile vardir yok hile yoktur yok popup vardir yok popup yoktur bunlari bosverin. Herkes kendini bilir bence. Birilerini kandirmak isteyen de ancak kendini kandirir. Bu forum gunluk 500-600 $ kazananlari gordu ...

Ornek Ben :p

Arkadasa tebrikler ...

@smpx ne kadar nankorsun :p forumdan ogrenmismis bundan sonra sorarsan alirsin 3 un 1 ni :)

Bir de @smpx "teşşekürler" degil "tesekkurler" Turkce'mize sahip cikalim (www.sinanoglu.net)

Saygilar ...

Komikdunya.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bişi dicem arkadaşlar isteyen üstüne alınsın isteyen alınmasın. ama bu forumda herkes bişiler yazıyor bişiler paylaşmaya çalışıyor ama nedense burda paylaşım adına bazı şeyleri göremiyorum. şimdi x arkadaş googleden 500$ kazanıyorsa bana Allah daha çok versin demek düşer. eğer yaptığı eylem hilesiz bir eylemse bunu bizimle paylaşmasını isteriz en azından bu yüzden burdayız yani paylaşım için. şimdi arkadaşın biri çıkmış ben günde 400$ kazanıyorum diyorsun iyide kardeşim burdaki insanların sana demesi normal nasıl kazanıyorsun sitenin adı nedir. bizede öğret bunu. yani bu kadar benciliz işte millet olarak. kimse kimseyi çekmez kimse kimsenin başarısına sevinmez. Bence burda çok güzel arkadaşlar var paylaşım namına bişeyler yapmaya çalışan onlara teşekkürlerimi gerçekten bir borç biliyorum. bazı şeyleri onlardan gördük ve öğrendik burada. kimse anasının karnından her şeyi bilen öğrenen biri olarak doğmaz. Bu yazımı eleştiren arkadaş varsa - rep ile bana tepki verebilir..

Teşekkürler
Komikdunya.com

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
komikdunya, tam olarak oyle degil aslinda...
soyledikerin cok dogru ama Turkiye'de bu islerin boyle yurumedigini 2 sene once bende ogrendim.
bir forumda tamamen insanlar faydalansin diye yabanci bir sitemin url seni vermistim ve ertesi gun o guzel insan sitemin tamamini buyuk bir ozveriyle kopyaladi ve google da benim ustum de cikti (tamamen benim sitemin birebir ayni olmasina ragmen) bende dava actim kendisine, sonra siteyi kapatti..vs..vs

su sartlar altinda biraz analitik dusunebilen birisi, "bana gore" kesinlikle siteyile ilgili en ufak bir bilgili "Turkiye" sartlari altinda paylasmamasi gerekiyor.

benim agzim cok yandi, baskalarininki de yanmasin...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5