İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hepsi iyinetin eseri desem :)

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yaklaşık 2 aydır aranızdayım 1.5 ayımı izleyerek ve yazdıklarınızı okuyarak geçirdim.Adsense bölümünde okumadığım başlık ve cevap kalmadı belkide.En çokta zıppkın ve beceriksiz_aceminin mesajlarını irdeleyip bende bu işe koyuldum.Geçen ay günde 1 dolar bile gelmez iken..

Sonuç şimdilik iyi gidiyor

tşkler iyinet üyeleri , iyinet ve google amca :)

zıppkın ve beceriksiz acemi bu ay size birer kasa cola ısmarlıcam :p

yzgulec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet gerçekten sağlam kazanıyormuşsun, umarım daha da yükselir :)

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
hangi site çok merak ettim özelden atabilirmisin :)

edit:site türkçemi ingilizcemi :D

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Günahını almıyım ama yüksek ihtimal adsense için bir site hazırlandı ve oraya pop atıldı olay bundan ibaret :)

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
masques' Alıntı:
Yaklaşık 2 aydır aranızdayım 1.5 ayımı izleyerek ve yazdıklarınızı okuyarak geçirdim.Adsense bölümünde okumadığım başlık ve cevap kalmadı belkide.En çokta zıppkın ve beceriksiz_aceminin mesajlarını irdeleyip bende bu işe koyuldum.Geçen ay günde 1 dolar bile gelmez iken..

Sonuç şimdilik iyi gidiyor

zıppkın ve beceriksiz acemi bu ay size birer kasa cola ısmarlıcam :p

helal olsun son kuruşuna kadar : ) inş. devamıda böle gider hatta artar vallahi kendim kazanmış kadar sevindim.Ya kola demişsinde yırtamazsın öyle kolayla filan.
Zıpkını bilmem ama ben diyorumki ;
masques bizi diskoya götür : )
Seonu güzel yapmışsın, yerleşiminde oturmuşki yerine bu rakamları alıyorsun.İnan bunlar başlangıç.Ben günde 1 dolarla başladım.Reklamları kesdim arkadaşlarım sen salaksın bile dediler.Reklamları koydum 3 gün minumum 10 dolar bırakıyordu.Bir daha kaldırdım bu sefer adımız keke çıkdı : ) 3 ayda öle geçirdim.Sonra reklamları koyduğumda günlük 300 doları gördüm : )
Artık bunu artırma zamanın şimdi en zor iş başlıyor.İnsan kazancında azalma gördüğünde eşşekden düşmüş karpuza dönüyor vallahi.Seonu ve güncelliğini kordukça bu rakamları 5 e hatta 10 katlaman içten bile değil.

Başarılar dilerim.
Zıpkın gelde arkadaşa ceza keselim :p

Edit ;

Sanitarium' Alıntı:
Günahını almıyım ama yüksek ihtimal adsense için bir site hazırlandı ve oraya pop atıldı olay bundan ibaret : )

ya bu güzelliğe çirkinlikler katmayalım nolur..

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
beceriksiz_acemi 2 gün önce özel kanal işini sana sordum hatırlıyonmu bi forumda :) ben sizi 2 ay daha takip edeyim o zaman diskoya gidelim şimdilik ancak colaya yetiyo :p

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
bir forum deme yanlış anlıcaklar :D hatırlıyorum o konuyu evet.Elimden gelecek birşey olursa sorman yeterli.Sitemap varsa kaldır hemen tavandayken.onu sadece ilk indexlenmede kullanman yararlı.Sonrasında güncelleme linkleri öen alır daima.Yabancı hitlerle yarışmanda zor olur bu şekilde.
bunlar tabiki sadece benim görüşlerim :)

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bu güzelliğe çirkinlikler katmayalım nolur..

Çirkin bişey demedim ben. Eğer hakkınla kazanıyosan ki 1 ayda olucak bişey değil bu, allah daha fazlasını versin. Ama pop-up falan atarak yapıyorsan önemli olan ne kadar yüksek kazandığın değil Google'dan parayı alabilmen :)
Ayrıca hangi siteden kazanıyorsun bu parayı link verirsen bizde aydınlanmış oluruz çok merak ettim...

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sanitarium ne pop up nede hile nede zorla tıklatma kendi halinde bi site.Forumda gerçekten güzel konular var.Benim sitemin biraz hiti vardı zaten ama forumdaki konularda anlatılan seolarıda ekleyince inanılmaz şeyler görmeye başladım belli bi süre içinde.Bu hemen bugün olmadı tabiki.1.5 aydır hep takipteyim her gördüğüm güzel şeyi uyguladım bu ay meyveleri dökülmeye başladı.Neden herkes iyi şeylerin altında kötü bişey arıyo anlamadımki.Site urlsini vermeyi düşünmüyorum daha önce yaptığım sitelerden birini en yakın arkadaşım gösterdim sonra bi sürü rakibim oldu alt üst oldum

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
masques' Alıntı:
Sanitarium ne pop up nede hile nede zorla tıklatma kendi halinde bi site.Forumda gerçekten güzel konular var.Benim sitemin biraz hiti vardı zaten ama forumdaki konularda anlatılan seolarıda ekleyince inanılmaz şeyler görmeye başladım belli bi süre içinde.Bu hemen bugün olmadı tabiki.1.5 aydır hep takipteyim her gördüğüm güzel şeyi uyguladım bu ay meyveleri dökülmeye başladı.Neden herkes iyi şeylerin altında kötü bişey arıyo anlamadımki.Site urlsini vermeyi düşünmüyorum daha önce yaptığım sitelerden birini en yakın gösterdim sonra bi sürü rakibim oldu alt üst oldum
Yoksa paylaşımcılık ruhu ölmeye mi başladı. Site adresinizi vermeyin ama bazı ipuçlarını paylaşabilirseniz pek çok arkadaş faydalanabilir. Tabii buna zorunlu da değilsiniz.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
masques' Alıntı:

eskilerden bi laf geldi aklıma dereyi görmeden paçayı sıvama diye.
bide eşeği saglam kazıga bagla var, bence tşkü parayı aldıktan sonra etmelisin.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sitenin Konusu nedir ? İçerik yabancı mı ?

Günlük Tekili nedir ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5