İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Her Türlü PHP işleriniz yapılır

DynaType

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar, her türlü PHP işleriniz Laravel ile yapılır. Ayrıca JavaScript ve NodeJS bilgimde oldukça yüksektir. Referansım yok fakat bu dönem paraya sıkıştığımdan dolayı uzun soluklu projelerinizdede çalışabilirim.

Bora

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Merhabalar, her türlü PHP işleriniz Laravel ile yapılır. Ayrıca JavaScript ve NodeJS bilgimde oldukça yüksektir. Referansım yok fakat bu dönem paraya sıkıştığımdan dolayı uzun soluklu projelerinizdede çalışabilirim.

Merhabalar,ilk etapta referansınız az ise müşteri çekmeniz çok zor,mesela iyinet için bir yazılım geliştirip burada paylaşırsanız hem referansınız olmuş olacak hem de müşteri çekeceksiniz..

DynaType

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,ilk etapta referansınız az ise müşteri çekmeniz çok zor,mesela iyinet için bir yazılım geliştirip burada paylaşırsanız hem referansınız olmuş olacak hem de müşteri çekeceksiniz..

Kesinlikle doğru söylüyorsunuz fakat projenin deadline'ı için birkaç gün olarak anlaşsam ve proje tamamlanınca ücretini istesem iş almam mümkün olabilir diye düşünüyorum.

Bora

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Kesinlikle doğru söylüyorsunuz fakat projenin deadline'ı için birkaç gün olarak anlaşsam ve proje tamamlanınca ücretini istesem iş almam mümkün olabilir diye düşünüyorum.
Şahsen ben hiç referansı olmayan birisine iş vermem,sen veririmisin hayır :) en azından 1 tane referansın olmalı,insanlar seni bilmeli,kodlama stilini bilmeli.Kapasiteni aşağı yukarı tahmin edebilmeli ;)

muaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bizim kurumsal websitemiz laravel kodlanmış. Müdahele edemiyoruz. Bir yazılımcı arkadaşa ihtiyacımız var. Yardımcı olursanız sevinirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5