İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Herkes Firmasının Reklamını Yapmış Bende Yapıyorum

teneke

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oncelıkle forum baktım hep reklam dolu herkes birbirini eleştıriyor tabı bu sayede herkes açıklarını ve eksıklerını kapatıyor benımde kendı çapımda herkes gibi host firmam var eleştirilerinizi bekliyorum iyi kötü farketmez kımseye darılmam...

www.girhost.com

teneke

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
unix düşündüm ama baktım windows tercih ediliyor artık :)

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam öncelikle unix hosting koy, ondan sonra tanıtıma devam. ayrıca fiyat oranların yüksek. aylık 7 ytl ye burada kimse 500 mb bwlik paketten almaz, diğerlerinden hiç bahsetmiyorum. ama biraz gayret kendi siteni kendin yap!

teneke

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama biraz gayret kendi siteni kendin yap! yap demekle ne istedinki ?

pexolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"w.a.r.e.z. sitelerinden yada p2p programlarından bulduğun templatelerle bu işe girme , çünkü 10 dakikada yapılan sitelerle elindeki resellerları nakite çevirmek isteyenlerden feci halde sıkıldık" demek istemiş olabilirmi ?

SeVeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Harbiden artık herkez hosting yapıyor. Senin bu piyasada tutunabilmen için fark yaratman lazım.
1- Fiyatların yukarda da belirtildiği gibi pahalı,
2- Linux host yok! Windows değil Linux daha önde şu anda.

Bu konulara dikkat etmelisin bence...

phiberoptic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yav kardeş şöyle bir baktım millet senin iyiliğin için kibarca önerilerde bulunmuş ama sen bize çok kaba bir şekilde eleştiri yapıyorsun biz yinede sana şimdilik kabalık yapıp Müşterini azaltmayı delikanlılığımıza yediremiyoruz....

---------------------------------------------------------------
Aylık 15 YTL'ye Reseller .. www.anadoluserver.com/reseller.asp

H

hostunnet

Misafir
Tel: 0544 561-7338 Adres: Kale Mah. Merkez / Giresun

Adres süper valla.
Güvenilir olmanın birinci şartı senden host alan müşterilerin atıyorum 10 tanesinden 8'inin memnun kalmasıdır. Onlar zaten senin reklamını yaparlar ve dogru düzgün bir adres normal bitelefon bunlar daha en bastaki şartlar. Daha bir sürü şart var...

H

hostunnet

Misafir
OnurSqL' Alıntı:
kimin önde veya arkada oldugunu nerden biliyorsun?

Birazcık araştırırsan kimin önde ya da kimin arkada olduğunu anlarsın. unix önde su anda... Önde oldugu ve cok talep oldugu icin fiyatı düşük asp hosting'in fiyatı pahalı. Çünkü az talep var. İktisat'ta arz-talep dengesi vardır. Biraz araştırmalısın dostum.
Ayrıca, bakıyorumda her konuda bilgin var ya da öylesine mi mesaj yazıyorsun anlamıyorum?

teneke

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar teşekur ettim hepınıze eksıklerımı gordum sağolun

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hostunnet' Alıntı:
Birazcık araştırırsan kimin önde ya da kimin arkada olduğunu anlarsın. unix önde su anda... Önde oldugu ve cok talep oldugu icin fiyatı düşük asp hosting'in fiyatı pahalı. Çünkü az talep var. İktisat'ta arz-talep dengesi vardır. Biraz araştırmalısın dostum.
Ayrıca, bakıyorumda her konuda bilgin var ya da öylesine mi mesaj yazıyorsun anlamıyorum?

dediklerin ile alakası yok çünkü windowsda lisans olayı var..win2003 server'ın lisansını öğrensen iyi olur..ayrıca mssql lisansının fiyatını öğren..arz-talep olayı mutlaka var ama kimin önde veya arkada oldugu kişiye göre değişir..

cpa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ayrıca benim bildiğim, çok talep edilen malın fiyatı artar, az talep olan malın fiyatı ise düşer. Bence sen biraz araştırmalısın hostunnet. Burada bir arz talep ilişkisi yok tamamen windowstaki lisans olayıyla ilgili.

yeniwebmaster

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
kardeş ben siteni sevdim gayet güzel

unix olmaması bi eksik ama bunun değerlendirebilirsin.

baktımda millet asp.net e merak sarmış onu öğrenmeye çalışıyor bunu değerlendir.

arkadaşlarda söylemiş hatalarını düzeltiysen ne mutlu sana

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5