İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Herkes Kanada'ya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

taynet.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İddaa ediyorum burası dünya'nın en güzel ülkesi. Gitmek biraz zor ama değecektir İnanın. Türk Hava yolları ile yolculuk yapmak isterseniz direk Torato ve new York'a var oradanda anlaşmalı Uçaklarla Ulaşabilirsiniz. Göreceksiniz. Buranın Türkiye'den Sonra Dünya'nın En Güzel Ülkesi Olduğunu :)

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
İddaa ediyorum burası dünya'nın en güzel ülkesi. Gitmek biraz zor ama değecektir İnanın. Türk Hava yolları ile yolculuk yapmak isterseniz direk Torato ve new York'a var oradanda anlaşmalı Uçaklarla Ulaşabilirsiniz. Göreceksiniz. Buranın Türkiye'den Sonra Dünya'nın En Güzel Ülkesi Olduğunu :)

Baska hangi ulkeleri/e gordun/gittin?

taynet.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Polonya-İtanya-Fransa-Almanya-Arabistan-Yunanistan-Rusya Türkiye'nin komşuları olan tüm ülkelere gittim ve Adı geçen ülklere. Ama kanada Gibisi YOK

N

Naruto

Misafir
Polonya-İtanya-Fransa-Almanya-Arabistan-Yunanistan-Rusya Türkiye'nin komşuları olan tüm ülkelere gittim ve Adı geçen ülklere. Ama kanada Gibisi YOK

höst lan yavaş gel. Pkk'li ol sonra git kanada'ya kaç askerlikten süper memleket senin gibi vatandaşın....

taynet.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
höst lan yavaş gel. Pkk'li ol sonra git kanada'ya kaç askerlikten süper memleket senin gibi vatandaşın....

Yahu ne kadar terbiyesiz ahlaksızsınız burayadamı geldi sizin gibiler üstte mesaj yazan arakdaşa birşey demiyorum ama sen çok saygısızsın.

Ülkede Kürdistan Yazıyor bende oraya gitmeye bayılmıyorum :)Şöyle diyelim kürtlerin yaşadığı ülke olmaya çalışan yer :)

N

Naruto

Misafir
Yahu ne kadar terbiyesiz ahlaksızsınız burayadamı geldi sizin gibiler üstte mesaj yazan arakdaşa birşey demiyorum ama sen çok saygısızsın.

Ülkede Kürdistan Yazıyor bende oraya gitmeye bayılmıyorum :)Şöyle diyelim kürtlerin yaşadığı ülke olmaya çalışan yer :)

o kürtlerin orada yaşamaya çalıştığı dedigin yerin tek sahibi var orasıda Türkiye Cumhuriyetidir. bunun ilerisi gerisi yok senin gibi senin mantiginda insanlar bu yüzden bu hallere getirdi bu ülkeyi. askerligini yaptın mı ?

Simka Çeviri Professional Live full Kimde Var?:
Böyle bir amacım yok olsaydıda şu an Recep Tayip Erdoğan'ın yeğeni Olmazdım. Kusura bakmayınız çıkmam lazım yarın görüşelim. tanıştığıma memnun oldum Typhoon

hahahah :) bende bush'un yegeniyim gel kapışalım

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Kürdistan diye bir ülke yoktur, Kürt aşıkları için en uygun ülke Kanada değil, Fransa'dır, orayı bir dene.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
"Kürdistan" diye bir yer yoktur nasıl gidebildin ?

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
kanada güzel yerdir ama böyle söyliyenlede ilk defa karşılaşıyorum

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Belçika da çok uygun, Türkiye'de cinayet bile işlesen hoş görülüyor, çok şekerler.

ugurcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) Bulmuşsunuz fıstık gibi vatanı ne arıyorsunuz anlamıyorum ne işini var orada burda

Ne Mutlu Türküm Diyene !

M

MasterTR

Misafir
bu arkada$in cani bi$eyler istiyor ama onu burada bulamiyacak gibi.

bolucu sen git ba$ka platformlara burasi sana gore degil.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
ne işi var böyle kuşların burda?! başlığın amacı belli.

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güle güle git! kürdistan'mış...

Bu ülkenin sahipleri yalnızca bu ülkeyi karşılıksız sevebilenlerdir...

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bu konu kapansın yada ben bi güzel argo terimler sözlüğümü açayım. bu tarz insanların aramızda işi olmamalı.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9

Kanada o kadar güzel bir memleket değil artı Torato neresi bilmiyorum Vancouver en güzel yeri Torato dediği yer arkadaşın Toronto sanırım toronto da görülcek tek şey dünyanın en büyük hayvanat bahcesi..
Kürdistan lafı bile söylemeniz suç ve bölücülüktür arkadaşım belki şaka ya da yanlışlıkla söyledin ama Türkiye de söyleme ya da ısrar ediyorsan TERK ET burası Türkiye Cumhuriyeti ..

Anayasa`nın 3. Maddesi :
Devletin Bütünlüğü, Resmi Dili, Bayrağı, Milli Marşı ve Başkenti Türkiye Devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçedir.

Bayrağı, şekli kanununda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır.

Milli marşı "İstiklal Marşı" dır.

Başkenti Ankara'dır.

Polemik yaratmak değil amaç mesajım sadece bilgilendirmedir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5