İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Herkese 250 MB Ücretsiz Web Hosting

srhnyldz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Merhabalar,
www.gigatech-tr.com da bir süreliğine ücretsiz olarak web hosting hizmeti kampanyası başlattık.

Web Hosting Özellikleri:

Yoğun İlginize Teşekkür Ederiz. Ücretsiz Web Hosting Kampanyamız Bitmiştir.

Sitemiz üzerinden, kayıt olarak anında web hosting hesabınızı açabilirsiniz.

Not : Bu hizmet sponsor hizmeti değildir. Hiçbir şekilde link, banner veya reklam koymanız taleb edilmemektedir. FTP,Veritabanı ve kontrol panelli hosting paketidir.

Not 2: Almış olduğunuz ücretsiz hostingi ömür boyu kullanabilirsiniz. İllegal içerik bulunduğunda hostunuz kapatılır. Site yedeğiniz ise size teslim edilir.

Saygılarımızla
GIGATECH
[email protected]
www.gigatech-tr.com
chart

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
kimsiniz siz? necisiniz? nerden reseller aldınız? belgeleriniz nerede?
bunları konuya iliştirin lütfen, ayrıca sitenizde iletişim linki de yok
konunuz kapanmadan bunları sağlayınız.

srhnyldz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
açıkçası bu üslubunuzu anlayamadım.
birincisi paralı birşey satmıyorum. verdiğim hizmet tamamen ücretsiz.
ikincisi reseller olduğunu nerden anladınız. hangi resellerda bayilik açabiliyorsunuz?
üçüncüsü fox usa ortaklığına çalışıyorum. Amerikada olan bir firma. bu yüzden belge mecburiyetim yok.
dördüncüsü ufak tefek değişiklikler yapılıyor sitede. onun için iletişim ve hakkımızda bölümü bulunmamakta.

bu forumda 4 kişiye hosting sponsoru oldum. kendileri dahi hiç bir sorun yaşamadıklarını ilettiler. siz bizi ve çalışma şeklimizi bilmeden bu şekilde çocuk azarlar gibi mesaj yazmanız garibime gitti. konuyu kapatmak istiyorsanız kapatın. sadece iyinet üyelerinin işine yarar diye açmıştım. hiç bir gelir amacı yok. zaten ücretsiz verilen birşeyden gelir edemezsiniz

Ekleme:
Kaç aylık sağlıyorsunuz ?

1 sene boyunca.

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeşim Ben MSN ekledim ama sizi beklemekteyim ? acilen kabul ederseni MSN açarsanız görüşebiliriz ?

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel kardeşim TC kabul etmiyor haberin olsun hayırlı günler..! ne yazikki olunmuyor..!

srhnyldz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Güzel kardeşim TC kabul etmiyor haberin olsun hayırlı günler..! ne yazikki olunmuyor..!

10 kadar kişi kayıt yapmış. bende kontrol ettim kayıtta bir sorun bulunmamaktadır

Ekleme: Ücretsiz hostingde bazı değişiklikler yapılmıştır. Hostun özellikleri yükseltilmiştir. Ayrıca süre sınırı kaldırılmıştır. Önceden 1 yıllık idi. Şimdi ömür boyu yapıldı

Depresiff

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İhtiyacı olanlar için işe yarayabilir bizde yararlanalım hayırlı olsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5