İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Herkese 250 MB Ücretsiz Web Hosting

smartcoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende bu hizmetten yararlanmaya başladım.
bi microblog kurdum hemen...:D
domainde bedavaya geldi çekilişten :D:D
GIGATECH e teşekkürler

H

halilarici

Misafir
kontrol ettim bu domainle alakalı bir siparişte bulunmamışsınız. sepete ekle diyerek bu domainede ücretsiz web hosting almalısınız. kişi başına host sınırlaması olmadığı için bu domainide aynı şekilde host sağlayabilirsiniz

Dediğinzi yaptım bakabilirsiniz şimdi.

srhnyldz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Merhaba arkadaşlar,
Bu akşam bitiyor ücretsiz web hosting kampanyası. Yararlanmak isteyenlere duyurulur.

kaiser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
güzel hizmet bende siparis gectim bakalim eger saglam ve güvenilir olurda bir kac gün sonra kapanmazsa ilerde ücretli hizmete gecerim...sponsorluklarin bu yönlerini seviyorum en azindan ücret ödeyip almadan önce deniyor ve ona göre ücretli hesaba geciyoruz.

kolay gelsin.

srhnyldz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
güzel hizmet bende siparis gectim bakalim eger saglam ve güvenilir olurda bir kac gün sonra kapanmazsa ilerde ücretli hizmete gecerim...sponsorluklarin bu yönlerini seviyorum en azindan ücret ödeyip almadan önce deniyor ve ona göre ücretli hesaba geciyoruz.

kolay gelsin.

hayırlı olsun güle güle kullanın.

ayrıca tüm hosting ve bayi hosting paketlerimiz de 1 haftalık deneme süreniz vardır. 1 hafta boyunca ücret ödemeden deneyebilirsiniz

kaiser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hayırlı olsun güle güle kullanın.

ayrıca tüm hosting ve bayi hosting paketlerimiz de 1 haftalık deneme süreniz vardır. 1 hafta boyunca ücret ödemeden deneyebilirsiniz

Bir ve 2 haftalik deneme sürelerini uygun bulmuyorum nedenine gelince bir cok kez hosting firmalarindan bu sekilde deneme amacli hosting aldim.
Hersey iyi hos süper diye bilirim teknik destek olsun ticket'lere yanit olsun hersey cok iyi.Hosting'in ücretini ödedikten sonra Ticketlere cevap gelmez msn den yanit alamazsiniz siteniz silinir,hosting kapatilir,durup dururken ortada hic bisi yokken adamin kafasi atar siteye eski yedekleri yükler bu tür sorunlari ne yazikki cok yasadim simdi ise yogurdu üfleyerek yiyorum..

insAllah sizin sponsorlugunuz yolunda giderse ücretli hesaba belirli bir zaman sonra gecerim bu arada hosting hemen acilmis tekrar tesekkür ederim.

Kolay gelsin,iyi calismalar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5