İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Herkese 250 MB Ücretsiz Web Hosting

srhnyldz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Şuana kadar 30 a yakın kişi yararlanmış görünmekte. Bu talep devam ederse biraz daha uzatabiliriz süreyi

Shift

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Merhaba

Alan adınızın whois bilgileri gizli e-msn adresinizden başka bir iletişim aracı gözükmüyor. YS belgenizde bulunmuyor buradaki sponsorluktan yararlanan arkadaşlara kapanmaması için ne gibi bir garanti sunuyorsunuz. ?

Zira iyinet' in bu tür konularda daha yakında ilgi göstermesi şart diye düşünüyorum. (İnce eleyip sık dokumak) kastım.

srhnyldz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Merhabalar,
Daha önceden belirttiğim gibi Fox USA ortaklığına çalışıyorum. Yaklaşık 7 yıldır web hosting sektöründeyim. Ücretsiz vermeme rağmen ve destek vermemem gerekirken sorunları olduğunda destekte sağlıyorum. Uzun zamandır sponsor olduğum siteler var. şimdiye kadar bir sorun yaşamadılar. Kendileri bu forumdan ve bu konu hakkında bilgi vereceklerindende eminim.
Ayrıca bu işi gerçekten önemseyerek yapıyoruz. Ücretsiz web hosting dışındaki hizmetlerimizde Deneme Hesapları açıyoruz. 1 hafta deneme hesabı ardından ödemesini aldığımızda 1 hafta Geri ödeme Garantisi sunuyoruz.
Hatta illegal sitelerde bile kapatmadan önce haber veriyoruz. Kapatıldığında ise yedekleri teslim ediliyor.

Rica etsem uzun zamandır sponsor olduğum arkadaşlar konuya fikirlerini yazabilirlermi.
Ayrıca bir memnuniyetsizlik varsa bizim tarafımızdan konuyu hemen kapatabilirim benim için bir sorun yok.
Buarada @Shift ilginize teşekkür ederim.

srhnyldz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Zaten sürekli olacak bir şey değil. 20 Hazirana kadar. Belki biraz daha uzatılabilir. Zaten sürekli ücretsiz host verebilmek için o yönde farklı yatırımlar yapmanız gerekmektedir. Bizim amacımız bu kampanya süresince insanların sunucuları deneyebilmesi.

Bu arada merakınızı gidermek için söyliyim 8 aydır sponsor hosttan yararlanan arkadaşlarımız var.

Bu ücretsiz hostta 1 yıllık olacak. Uzatılabilir ama kısalmaz. Ayrıca bu sektörde deneyiminiz varsa birçok şeyin mümkün olabileceğini bilirsiniz. şuan 200-300 ücretsiz host vermemizin bize çok az bir gideri bulunmakta. Hatta gider bile denemez.

Ekleme: Ayrıca Yabancılardaki gibi 100 MB alan 1 gb bandwith yapıp reklam olayınada(popup vs.) girerseniz bu hizmetin devamlılığınıda sağlayabilirsiniz.

srhnyldz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Arkadaşım konunun tamamını okumadan yorum yapmayın lütfen. Kampanya bu. 20 Haziranda bitiyor. Ücretsiz hostun 1 yıllık olduğunu yazmışım. 20 Hazirana kadar alabilirsiniz ücretsiz hostu. SÜRESİ : 1YIL. 3 günlük host vermek ve bunu ücretsiz hosting konusu altında açmak akla mantığa sığarmı?

srhnyldz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Ayrıca beni hiç tanımadan, konuyu doğru dürüst okumadan "beklerdim sizden" demenizde çok garip. Neyimizi biliyosunuzda bizden bunu bekliyosunuz.

Ekleme:
kardeşim şakamısın sen ya sen resmen satış yapıyorsun ücretsiz host vermiyorsun burası satış konusu değil satışı burada yapacaksın gel ben sana veriyim 3 günlük host ekle msnmi [email protected] ya bu başlığı "Herkese 250 MB Ücretsiz Web Hosting" düzelteceksin ya konunun satış bölümüne taşınacak bu nasıl iştir..

Neresi satış bunun. 1 yıllık 250 mb hosting veriyorum. bunun neresi satış açıklarmısın bana

romex

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar hizmetiniz için çok teşekkür ederim

romex

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bundan sonraki domainlerimi sizden satın almamak vicdanıma ters doğrusu:)

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
Mr.kurtbey galiba yanlış anladı o kampanyaya başvuru süresi bu ayın 20sinde bitcek ya o hostlarında aynı gün bitceğini sanmış :)

srhnyldz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Mr.kurtbey galiba yanlış anladı o kampanyaya başvuru süresi bu ayın 20sinde bitcek ya o hostlarında aynı gün bitceğini sanmış :)

farkındayımda konuda belirtilmiş. onun dışında devam eden mesajlarda 1 yıl olduğunu yaklaşık 2-3 defa söyledim.
benim için önemli olan tavır. biz ücretsiz hizmet verelim insanların işi görülsün diyoruz. ama bazı kişiler sürekli uğraşıyor. ben onu anlayamıyorum.

beto07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Ücretsiz hostingde bazı değişiklikler yapılmıştır. Hostun özellikleri yükseltilmiştir. Ayrıca süre sınırı kaldırılmıştır. Önceden 1 yıllık idi. Şimdi ömür boyu yapıldı

Her sene süre uzatılacak mı yoksa vazmıgeçtiniz ömür boyu uygulamasından? Bu arada kaydoldum ben de teşekkür ederim.

srhnyldz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Her sene süre uzatılacak mı yoksa vazmıgeçtiniz ömür boyu uygulamasından? Bu arada kaydoldum ben de teşekkür ederim.

Öncelikle hayırlı olsun. güle güle kullanın.

zaten en başta 1 sene idi. daha sonra ömür boyu yapmıştık. fakat böyle çok uzun vadeli bir söz vermenin doğru olmayacağını düşündük. o yüzden tekrar 1 yıla indirdik. ama 1 yıl bitiminde tahminimce yine 1 yıl daha uzatılır bu hesaplar.

Ekleme:
merhabalar hizmetiniz için çok teşekkür ederim ben böyle bir hizmet ilkdefa alıyorum dogrusu ama bazı problemleri var
artiurolojik.com domainimle hostunuzu actım opencart yuklemeye çalısıyorum sabahtan beri nedense şu hatalar ortaya cıktı yardım lütfen :(
Ekran_Al__nt__s__.PNG.html

sorununuz opencart dosyalarını eksik yüklemiş olmanızdan vede chmod ayarlarınızdan kaynaklanıyordu. destek biletinizdede belirtmiştim dün.

Ekleme:

malesef. sadece linux.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5