İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Herkezin websaitesi olsun..

x-treme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
GeYiQ.NeT Hosting Hizmetleri açıldı!! Açılış nedeniyle fiyatlar neredeyse bedava.. Artık diyoruz ki herkezin web sitesi olsun..

25 MB alan 100 MB BW ayda 5 YTL

50 MB alan 250 MB BW ayda 7,5 YTL

100 MB alan 500 MB BW ayda 10 YTL

250 MB alan 1 GB BW ayda 15 YTL

Ayrıntılı paketler için irtibata geçiniz..
msn: [email protected]

http://geyiq.net Türkiye'nin en büyük geyik, eğlence, paylaşım platformu..

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Beni yalnış algılamanızı istemem ama ticaret yapıyorsanız bazı şeylere özen göstermeniz gerekiyor.

Herkez = herkes, websaitesi = web sitesi, bant = band. olabilir veya bandwitdh.

Geyiq adı altında, forum üzerinden hosting satışı yapmak ne kadar akıl karıdır orası hakkında da yorum yapmayacağım.

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ovetto' Alıntı:
Beni yalnış algılamanızı istemem ama ticaret yapıyorsanız bazı şeylere özen göstermeniz gerekiyor.

Geyiq adı altında, forum üzerinden hosting satışı yapmak ne kadar akıl karıdır orası hakkında da yorum yapmayacağım.

-ki onuda geçtim birde fiyatlara bak :)

x-treme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ovetto' Alıntı:

Ayrıca websaitemiz yapım aşamasında.. Cümlşelerimi iyi okuduysanız açılış şerefine yazıyor..

Saygılarımla..

R

rhifat

Misafir
bence fiyatlar hiç ucuz değil aylık 5 ytl yıllık 60 ytl eder 25 mb alan 100 mb bant genişliğine bu kadar yüksek fiyatda görülmemiştir daha ucuza cok daha kaliteli firmalardan daha iyi hizmet almak mümkün arkadaş şansını denemiş ama bence boşuna yapamaz...

x-treme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rhifat' Alıntı:
bence fiyatlar hiç ucuz değil aylık 5 ytl yıllık 60 ytl eder 25 mb alan 100 mb bant genişliğine bu kadar yüksek fiyatda görülmemiştir daha ucuza cok daha kaliteli firmalardan daha iyi hizmet almak mümkün arkadaş şansını denemiş ama bence boşuna yapamaz...

dostum o ucuz hostinglerin neredeyse tamamı parayı yıllık alıyor. Biz aylık da seçenek veriyoruz "yıllık 60 YTL eder" miş. Çoğu kimse güvenip parayı tamamen yatırmaz. İstersen adamlar bankaya gidip abi 2 YTL yatırabilirmiyiz mi diyecekler biraz gerçekci olalım lütfen.
Neden bu taşlama alışkanlığı anlayamıyorum zaten..

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
x-treme' Alıntı:
GeYiQ.NeT Hosting Hizmetleri açıldı!! Açılış nedeniyle fiyatlar neredeyse bedava.. Artık diyoruz ki herkezin web sitesi olsun..

25 MB alan 100 MB BW ayda 5 YTL

50 MB alan 250 MB BW ayda 7,5 YTL

100 MB alan 500 MB BW ayda 10 YTL

250 MB alan 1 GB BW ayda 15 YTL

Ayrıntılı paketler için irtibata geçiniz..
msn: [email protected]

http://geyiq.net Türkiye'nin en büyük geyik, eğlence, paylaşım platformu..

ehuehu fiyatlar bata ilginç
f1 100 MB 5 GB $4.00
f2 350 MB 10 GB $7.00
power 1000 MB 30 GB $9.00
giga 3000 MB 75 GB $14.00
ferrahost.net ödeme paypalla bence sen biraz daha fiyat indir allan arttır bandwith yükselt

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum 5 tetabyte Bw verelim adam kullanmadıktan sonra ne işe yarar??
Orada dur kardeşim! Buradaki webmasterlerin sitelerinin dakikalık bwsi neredeyse 50 mb ye ulaşıyor! Ayrıca bu hosting olayınında geyiğini yapmayın! Çok ciddi tartışmlar var! Sen o hostingleri ancak kendi mahallendeki esnafa satabilirsin.

C

cappytoi

Misafir
123mp3' Alıntı:
Orada dur kardeşim! Buradaki webmasterlerin sitelerinin dakikalık bwsi neredeyse 50 mb ye ulaşıyor! Ayrıca bu hosting olayınında geyiğini yapmayın! Çok ciddi tartışmlar var! Sen o hostingleri ancak kendi mahallendeki esnafa satabilirsin.
esnaf bile o kadar anlıyordur ya. dalga geçiyorlar resmen ya sizin yaptığınız resmen kazıkçılık. utanın biraz!

T

tahtakale

Misafir
Evet, insanlar geyik arasalardı Noel Babaya söylerlerdi.Host işinin çığrından çıktığı son dönemlerde herkes güvenilir ve ciddi bir yer arayışına girmişken, geyik diye host açmanızı uygun bulmuyorum.Bu, konuya ne kadar ciddi baktığınızı gösterir.

x-treme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
123mp3' Alıntı:

yawaşşş

saçmalama
Bana bak haddini de aşma
Kendiş mahallemmiş. Dakikalık bw si 50 mb kimi yiyon sen yaa. Bilirim ben o bw leri. Mp3 sitesi yap bw si 50 mb mış. Onu en boktan siteye de koysan ole bw si olur.
Ben website tasarımcısıyım aynı zamanda. onlarca yaptığım scriptler var. Tasarımını yaptığım onlarca şirketin aynı zamanda hosting ini de sağlıyorum. Bu 2'nci hostum aslanım. Ben o websitesinde de bu fiyatlarla satmaya başlarsam da batarım. Sadece yeni bi site yapalım hem herkez faydalansın dedik. 3-5 kuruşun adamı değiliz biz sadece iyilik olsun mantığıyla ama 3-5 kendini bilmez amaaan taşlayalım mantığıyla yaklaşımı sonucunda şu yazılanlar ortaya çıktı..

Biz Türk ler böyleyiz kimse iyi bişey yapmasın. Ondan zaten bi ..okta da önde değiliz niye çünkü kimse kimseyi hazmedemiyor..
Adamın birine cin demişki
Sen ne istersen onu verecem ama komşuna da 2 katını vercem. Söyle bakalım ne istiyorsun..
Adam demişki;
Benim bi gözümü kör et!!

x-treme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tahtakale' Alıntı:
Evet, insanlar geyik arasalardı Noel Babaya söylerlerdi.Host işinin çığrından çıktığı son dönemlerde herkes güvenilir ve ciddi bir yer arayışına girmişken, geyik diye host açmanızı uygun bulmuyorum.Bu, konuya ne kadar ciddi baktığınızı gösterir.

hangi birinize laf yetiştireyimki??
Ne yazdığını adım gibi eminim okumadın yada nerenle okudun belli değil orada ne yazıyor?? Web sitemiz hazırlanıyor..
Neymiş ha-zır-la-nı-yor. Bekleyin bi yaa..

T

tahtakale

Misafir
Sende başka yerinle yazıyorsun galiba?
Geyik diye host satılmaz, tasarımı bitmeyen site anlatılmaz...

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yawaşşş

saçmalama
Bana bak haddini de aşma
Kendiş mahallemmiş. Dakikalık bw si 50 mb kimi yiyon sen yaa. Bilirim ben o bw leri. Mp3 sitesi yap bw si 50 mb mış. Onu en boktan siteye de koysan ole bw si olur.
Ben website tasarımcısıyım aynı zamanda. onlarca yaptığım scriptler var. Tasarımını yaptığım onlarca şirketin aynı zamanda hosting ini de sağlıyorum. Bu 2'nci hostum aslanım. Ben o websitesinde de bu fiyatlarla satmaya başlarsam da batarım. Sadece yeni bi site yapalım hem herkez faydalansın dedik. 3-5 kuruşun adamı değiliz biz sadece iyilik olsun mantığıyla ama 3-5 kendini bilmez amaaan taşlayalım mantığıyla yaklaşımı sonucunda şu yazılanlar ortaya çıktı..

Biz Türk ler böyleyiz kimse iyi bişey yapmasın. Ondan zaten bi ..okta da önde değiliz niye çünkü kimse kimseyi hazmedemiyor..
Adamın birine cin demişki
Sen ne istersen onu verecem ama komşuna da 2 katını vercem. Söyle bakalım ne istiyorsun..
Adam demişki;
Benim bi gözümü kör et!!
muhahahahmuahah:D
abi gülüyorum. Bu eleman süper geyik yapıyor. muhahah. Aslında 3-5 kuruşta gözü yok arkadşın, daha fazla parada gözü var.:D Adam daha host sitesini hazırlamamış gelmniş bize host kakalıcak. Acaba uygun bi template mi bulamadı. Bende var verem. muahahhamaahha:D Ya forum.iyinet.com a üyeliği davetiyeli yapsak olmazmı sayın admin. Herkes üye olmasın! Alakasız adamlar gelip reklamlarını yapıyor. :)D eklemeyi unuttuğum için düzenledim)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi