İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hile yapmadığım halde sedo paraları sildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

sevdik

Misafir
Delircem ya bu yaptıkları kesinlikle doğru değil.

1Ay boyunca çırpınıyoruz dürüstçe 143euro kazandım Gitmişler silmişler Pc alacaktım gümbürtüye gitti İllaki bizde hile ile sahtekarlıkla mı para kazanalım.

Akşama onlara gereken mailleri atacagım En azından almanyada bulunan arkadaşlarımız varsa ordan tel açın bari kendi hesabınızı kurtarın..

Adsense Tek çözüm galiba uyelik de var zaten ama birinin yardımı lazım bana

E

erotikbul

Misafir
sevdik' Alıntı:
www.sedoparking.com/liselikiz.net

benim domainleri galiba banlamışlar mail filan yok ama linke girilmiyor hesap 0 landı gelde işte çalış şimdi kimden alayım ben şimdi sinirimi...

bunun sebebi, bu domain ile başka siteler ile link değişimi yapman olabilir, gene de emin değilim benim fikrim bu. silemsi ile ilgili yorum yapmayacağım :rolleyes: , ama silmesinin sebebi bu olabilir.

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
herkese büyük geçmiş olsun sedo bu ay birçok kişiyi hayal kırıklığına uğrattı

E

EnigmaTR

Misafir
bana dün mail geldi sedo dan
teşekkür ederiz. ödemeniz 15 inde yola çıkıyor diye :))
98 euro :)
geçmiş olsun beyler

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana da tesekkur maili geldi..

sizin adiniza uzulsemmi kendi adima sevinsemmi bilemiyorum...

ancak bazi arkadaslar gercekten yuksekk oranda hile ile hit yolluyor bu tartisma goturmeyen bir gercek... Bu yuzden gercekten hiti olanlar da sorun cikiyor.. umarim sedo adam gibi sistemini duzeltirde hakli kazanclar bari kazanclarini alirlar..

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google'ın telini bilen var mı ? arayıp bana hit yollama kardeşim , indexlediğin sayfaları da sil diyeceğim !

E

Erhan

Misafir
Benim 4 hesap için Gonderecegiz, 2 hesap içinde avucunu yala maili geldi :) Bunada şükür. Yalnız adsense böyle giderse bu sefer yar saçların lüle lüle, sedo sana güle güle diyecegim ;)

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim hesapta sıfırlandı yaa. Ama ben böyle birşeyi bekliyodum çünkü for sale diye link atmıştım bir kaç siteme. Gerçi for sale e fazla tıklanmıyordu... Aslında bütün kazancı değil sadece for sale den giden hitler silinebilirdi, sonuçta yaptığım hile değil bişey değil... Ben hakkımı sonuna kadar arıycam adamlar for sale yasak diye açıklama yapsaydı kardeşim ben ermişmiyim adamların aklındakini bilicem :)

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
efeS' Alıntı:
Hepimizin bildigi themp3king.com un bile kazancını sıfırlamıslar. Dolayısıyla sedo isin bokunu cıkarttı. Sedofuck.com bosmu :D
Evet sıfırlandı. 800 küsür euro ki baya sağlam bir mail gönderdik. Beklemedeyiz. Geri donmezlerse sedonun ne mal oldugu ortaya çıkacak.

200 küsür euro yola çıkmış :d

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aforizmalar' Alıntı:
google'ın telini bilen var mı ? arayıp bana hit yollama kardeşim , indexlediğin sayfaları da sil diyeceğim !
sitene 1 satır kod ile indexlemeyi engelleyebilisin. ama hit googledan diye 0lamazlar. cevap mailinde ben adamlara direkt link verdim googleda indexli 1000 kadar sayfa vardı sitede. kabul ettiler yani.

xkare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde hesap 0 land1 ama ödendi mailide geldi anlamadim ? Arastirdim ödenicek diyorlar bende kaldim öyle bakalim...

P

paradox

Misafir
Vallaha zamanında benimde paranın üstüne yatmışlardı o zamanlar demiştim kimse dinlememişti. Sakalımız yokki dinleyenimiz olsun. Ben demiştim :eek:

radres

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim de onaylandı 80 euro. Bence en güzeli 70-100 euro arasında alacak şekilde bölmek hesapları. 100'ü geçti mi iyi araştırıyorlar herhalde. Kurallara da tam olarak uyduğum söylenemez ama 2 aydır sorun çıkmadı.

H

hzgroup@zeynelkoc

Misafir
bize ödemesini bilmiyor ama kendisi bu paraları tıkır tıkır google dan alıyor

ne diyelim haram olsun bunun öbür tarafıda var bakarsınız cennete girmemize vesile olurlar :)

S

sevdik

Misafir
vala ben mail atıyorum şimdi inglizce kibarca güzelce yazcam %99 beni ciddiye almıyacaklar ama gereken 2 maili yazacagım.

Varmı paranın ustune yatmak öyle Aleme ornek olsun diye sedobilmemne.com açarım rezil etmek için onları ki 1000tekil vurdururum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi