İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hile yapmadığım halde sedo paraları sildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E

Erhan

Misafir
radres' Alıntı:
Benim de onaylandı 80 euro. Bence en güzeli 70-100 euro arasında alacak şekilde bölmek hesapları. 100'ü geçti mi iyi araştırıyorlar herhalde. Kurallara da tam olarak uyduğum söylenemez ama 2 aydır sorun çıkmadı.
1 Tane 185 € Hesabımı Sıfırladılar.
1 Tane 115 € Hesabımı Sıfırladılar.
1 Tane 596 € Hesabımı ödüyorlar.
1 Tane 103 € Hesabımı ödüyorlar.
1 Tane 65 € Hesabımı ödüyorlar.
1 tane 36 € Hesabımı ödüyorlar.
Dolayısıyla, bence 100'u gecerse diye birsey yok. Yalnız bu 596 € olan hesaba her ay 650 / 700 / 750 € alıyorum. Henuz hic trafik maili gelmedi. (Allah gostermesin :) )
Nazar değmesin bana ;)

M

M@laty@sporlu

Misafir
mavilim' Alıntı:
ben sana ne yaptim onu anlamadım konuşmuşluğum bile yok sen bana laf söylüyorsun sağlık olsun para bu giderde gelirde.

işte site yürüterek yaptığın sitenin domainini park ederek para alamazsın...

haksızmıyım ?

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bazi arkadaşlari tanıyorum gercekten hile yappmadiklarinida biliyorum hile yapanlarin yaninda masumlarida yakıyorlar işte gecmiş olsun derim hile yapanlara karşi daha tepkili olmayliyiz bence sonucta hepimizi etkiler bu hile olaylari

M

M@laty@sporlu

Misafir
vay bende 2 sindende fire yok :) :) :)

Thank you for participating in our Paid Domain Parking Program.
Please find the evaluation of banner clicks as a result from
your parked domains of last month in the following:

Revenue April 2005: xxx

The total amount will be transferred to you via PayPal
by the 15th of this month.
We will provide you with a printable revenue statement at
http://www.sedo.co.uk/member/domainparking in a few days.

Good luck for the upcoming month!

ödeme yapılacak herhal..

xkare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banada geldi mail ama hesabımda 0 lamışlar. onu araştırıyorum halen. ne alaka die

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
silenceofdarkness' Alıntı:
uyanık sedo kendisi almiş domaini başkalari alıpda başımıza iş cikarmasin die :d
besbelli ki el koymuş trademark olduğu için.

H

hzgroup@zeynelkoc

Misafir
evet el koymuş justin fletcher abimiz

updatedsucks.com vardı sedo için açamıyacaz demekki el koyuyorsa

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uyuz' Alıntı:
sitene 1 satır kod ile indexlemeyi engelleyebilisin. ama hit googledan diye 0lamazlar. cevap mailinde ben adamlara direkt link verdim googleda indexli 1000 kadar sayfa vardı sitede. kabul ettiler yani.

ama engellemem işte :)

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şeytan diyo kır serverlarının bacaklarını ama :) bunların serverları da güçlüdür arkalarında google var.

radres

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Erhan' Alıntı:
1 Tane 185 € Hesabımı Sıfırladılar.
1 Tane 115 € Hesabımı Sıfırladılar.
1 Tane 596 € Hesabımı ödüyorlar.
1 Tane 103 € Hesabımı ödüyorlar.
1 Tane 65 € Hesabımı ödüyorlar.
1 tane 36 € Hesabımı ödüyorlar.
Dolayısıyla, bence 100'u gecerse diye birsey yok. Yalnız bu 596 € olan hesaba her ay 650 / 700 / 750 € alıyorum. Henuz hic trafik maili gelmedi. (Allah gostermesin :) )
Nazar değmesin bana ;)

Valla çoğu kişinin hesabı sıfırlanınca ve 3 haneli rakamlar olunca tek aklıma o geldi.

Gerçekten de nazar değmesin ortaya yazma bence :)

F

fenerbahcetin

Misafir
ya arkadaşlar kusura bakmayın ama anlamadım herkesin 1 den fazla hesabı var anlamdığım bu hesapları aynı pc üzerinden mi açıyosunuz bide kendinizden alt üye ni oluyosunuz erhan abimiz birtane hesabında 600 euro kazanıyomuş ee kendi hesabından alt üyelik koysa %10 direk 60 euro ordan da kazanır zaten ben anlamadım bu işi bir pc üzerinden farklı hesaplar açılabiliniyomu

Jabba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Artık for sale kullanmayın olay basit ve net.Tartışmak ve konuşmak mantıksız.Yaptı işte sedo kenk yapıcağını..Haklıda aslında bu duruma getiren,bunca hileleri yapanlar sizlersiniz.Sonucunu gördü herkez masumlara yazık oldu sadece..

Not:Sedoyu kullanmıyorum bu yüzden sizler tabirini kullandım ve sadece hile yapanları kasdettim yanlış anlaşılmasın..

S

SempatiX

Misafir
The page you are looking for is down. Please check back later.
Benim sayfamda bu yazı oluyor hep... Bana mail gelmedi ama sıfırlamış Nisan ayını bea :(

E

Erhan

Misafir
fenerbahcetin' Alıntı:
ya arkadaşlar kusura bakmayın ama anlamadım herkesin 1 den fazla hesabı var anlamdığım bu hesapları aynı pc üzerinden mi açıyosunuz bide kendinizden alt üye ni oluyosunuz erhan abimiz birtane hesabında 600 euro kazanıyomuş ee kendi hesabından alt üyelik koysa %10 direk 60 euro ordan da kazanır zaten ben anlamadım bu işi bir pc üzerinden farklı hesaplar açılabiliniyomu
Birden fazla hesap acabilirsin. Tabii bu normal değil ama ben açıyorum. Bu konuda herhangi bir sorun cıkmadı henuz.
Alt üyelik konusunda hesabın doğru. Ama gerek yok..

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yasal olarak %100 haklıyım. sitem açık olup adsense reklamları çıksaydı günde 10$ kazanacaktım. resmen 200€ ' mu cebimden aldı SEDO. internet polisi yok mu aranızda ? :)

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende baya urastım edle alttan almadım baya bi kavga ettik 5 mail den sora olayı kabullendi hit artısını anladı en sonunda bir sorun yok trafik maili olayında

ama baya bi kaybetti kendi bindiği dalı kesmek bu kısa vadede kar etti uzun vadede cöküs

M

Malkhaz

Misafir
Merhaba.
Oncelikle kendimi tanitayim. Sedo/da calisiyorum. Istanbul'da oturuyorum. Yillar once Almanya'da iken sedo/da ise baslamistim. Aslen Gaziantep/liyim.
Bastan sona yazilanlari okudum. Gordugum kadari ile sedo bu board/da cok konusuluyor. Bilmediginiz cok sey var. Evet, sedo reklamverenlere geri odeme yapmaz. Ancak sizden kesilen parayi onlarin hesabina ekler. Yani reklamveren zarar etmez. Bu zamana kadar bir cok post/da sedo/nun guzel oldugundan bahsedilmis. Bu ay odemelerin bir cogu kisitlandi. Turkiye/de yalnizca parking'den ayda 3000 € alanlar bile var. Sedo/ya tekrar tekrar neden hesabimdaki paralari sildiniz diye mesaj atmaniza hic gerek yok. Cunku buyuk olasilikla yanlis birseyler yapmissinizdir.
Bu yanlisliklar zaten kurallarda bulunmaktadir.
Ayrica bu board/da cok fazla kisinin hesabinin sifirlanmis olmasina sasirdim. Dunya genelinde boyle bir cogunluk bulunmuyor. Acikcasi bu forumda yanlis yapan cok kisi var. Herkes birbirinin hile yaptigini soyluyor. Bu zamandan sonra bu tur mesajlari raporlarima ekleyecegim. Sedo cok buyuk bir sirket arkadaslar. Kuru/nun yaninda yasta yaniyor gercekten. Bu durum icin ozur dileriz.

Lutfen ozel mesaj atmayiniz. Zaten ozel mesaj sistemini kisitladim.

M. Kapanadze

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi