İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hong kong dan yapilan ve kolay alisverisin en iyi siteleri

erkanunal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar merhaba ben sizinle burda dunyanin belkide en ucuz alisverisinin yapildigi hong kong siteleri hakkinda konusmak sizin goruslerinizi almak istiyorum , ben simdiye kadar 3 site denedim hong kongtan ama birincisinde urunum cok gec geldi 2 aya yakin zaman aldi digerinde cok fazla kargo ucreti odedim , en son forumlarda gezerken www.dinodirect.com u buldum dedim birde burdan alayim , adamlar 50 dolar uzerine free shipping yani ucretsiz kargo yapiyorlar ustelikte cok hizli , sonra hediye aciklamasiyla gonderiolar boylece gumruk problemide olmuyor . ben mp3 player birde tablet aldim aslinda alirken tabletten cok bisey beklemiyordum cunku cok ucuzdu ve markasida tanidik bisey degildi ama simdi iyiki almisim diyorum , on numara bir alet herkese tavsiye ederim bu siteyi acaba siznde bildiginiz boyle guvenilir kaliteli bir siteniz varmi hongkongtan ?
yorumlarinizi bekliyorum
bi goz atin fiyatlar falan cok iyi

www.dinodirect.com

http://www.dinodirect.com/shopping-7-Inch-Tablet-PC-f-ipads-tablets/
buda aldigim tablet

Mute_MonaRch

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dealextreme.com dan alışveriş yaptım bende 3 kere. 1.5 dolarlık bi sipariş vermiştim ücretsiz kargo olarak gönderdiler.

alimnts

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu sitelerden türkiyede milyarlar kazananlar var aklınızda bulunsun ticaret yapmak isteyen varsa biraz araştırsın

leventt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
dx.com alışverişlerimi ordan yaparım.

ünlem1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ilk defa yurt dışından internetten alış veriş yapmayı düşünüyorum. Aslında amacım ufaktan da olsa ticarette girişmek nereden başlamalıyım ne yapmam lazım? Rica etsem bilen birileri anlatabilir mi?

hakanakin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ilk defa yurt dışından internetten alış veriş yapmayı düşünüyorum. Aslında amacım ufaktan da olsa ticarette girişmek nereden başlamalıyım ne yapmam lazım? Rica etsem bilen birileri anlatabilir mi?

100 $ üzeri ürünlerde vergi alınıyor diye biliyorum hocam gümrük ve vergi işlerini detaylı incelemenizi tavsiye ederim

ünlem1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
verdiğin bilgi için teşekkürler hakan akın yalnız yeterli değil. arkadaşlar alış veriş normal banka hesapımı kullanmam yeterli olur mu? Son olarak ücretsiz kargo olayında hakanında dediği gibi 100 dolar üzeri vergi her site alıyor mu?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5