İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hostcini VPS(Önerirmisiniz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öneririm, yüksek cpu harcıyan ( çoğu yerden suspend edilen, yada server'ları kaldırmayan ) , sitemi sorunsuz kaldırıyor şuan 256 mb ram'li paket, hiç sorun yaşamadım kullandığım 2 haftada

strong

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
128 mb 'lık pakedini almamanız kaydıyla ben de öneriyorum kullananlardan memnun olmayan yok sanırım.512 mb ramli pakedini alırsanız gayet performanslı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Elbette buraya ne tür kaç site barındıracağınızı da yazarsanız paket seçimi ve alacağınız performans hakkında daha sağlıklı yorum yapabiliriz..

taynet.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunlar benim izmir'de yan komşum parayı elden veriyorum :) Yabancı firmalarla çalışıyorum Türk firma olarak buna geçmeyi düşündüm. En azından yabancı değiller. tüm paketleri 60 gb onu anlamadım ama :)

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu seferde yüksek performans düşük fiyat diye almazlar :D

ugurcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel 256lık paket %20 cpu harcayan siteyi kaldırırmı 512 mi gerekir

cklloadingckl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende tam bu şekilde bir konu açacaktım...
iyide benim 2500+ sitem 25 gb bw harcıyo 120 gb yetmez geliyo bana yoksa bende alacağım

Mendes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hostcini kullanan bir arkadaşlar şöyle dedi;
VPS de sorun olunca ve sen bunu yapamayınca veya arızayı çözmek için VPS'in yanında olman gerekince senden astronomik bir rakam talep ediyorlar.

Bu konuda bilgisi olan var mı?

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Unmanaged demiş arkadaşın.Bir ayda maximum 3 kez sistemini tekrar kuruyorlar.Bir sorun olur da düzeltemezsen ya sistemi tekrar kurduracaksın ya da görevlilere yaptıracaksın.Ne gibi bir fiyat istiyorlar ya da fiyat istiyorlar mı bilmiyorum.

strong

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer vps'nin türkiyeden olması şartsa aşağıdaki seçenekleri de değerlendirebilirsin.

www.netinternet.com.tr
www.natro.com
www.fdcturkey.com

Ama bana sorarsan hostcini bunların hepsinin üzerindedir.Eğer sunucuyu az da olsa yönetebilecek bilgiye sahipsen hostciniden al.Netinternet managed destek veriyor bildiğim kadarıyla.Natro'da fena değildir ama panel falan vermiyorlar..

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fdcturkey Türkiye'den vps sağlıyor mu?Bir de o kadar şikayet varken nasıl bunları önerebiliyorsun?

teneke

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
natro öneririm arkdaşlar ama baya bilğin olması lazım panel vermıyolar

strong

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fdcturkey Türkiye'den vps sağlıyor mu?Bir de o kadar şikayet varken nasıl bunları önerebiliyorsun?

Merhaba, Dikkat ettiysen hepsi hakkında yorum yazdım ama fdcturkey hakkında yazmadım çünkü hizmetleri hakkında en ufak bir bilgim yok.Sitesinden baktığıma göre netline'dan 250 gb bandwith'li vps sağlıyorlar..

intibah

eksiksiz.com
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Hostcini iyi gibi bende tr vps arıyorum 60-70 site var toplamda hitleri 10 bini geçmez. Aca hostcinindeki vps plus kaldırır mı ? Özellikleri şunlar:

VPS512+
işlemci
Intel Core 2 Duo E6300
ram
512 MB
alan
60 gb
Bant Genişliği
150 GB
aylık ücret
69 YTL

code_Select

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yurtdışından alma ihtimalin varsa jaguarpc vps tavsiye ederim kullandim. tavsiye ederim.

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir tane dedicated al ufak bişey hiç uğraşma vps ile .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5